Jump to content

Moto Zajednica

VIII.Moto skup MK.Road Flyers - MUZLJA

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

Pozdrav!

 

Bogami ove godine organizatori resili da deru po susretima sto se tice ulaznica  :(

400din nije neka para ali kada dodas tu jos koji trosak npr.benzin,putarinu ako ides negde dalje?

i naravno sto popijes na susretu to dodje tu negde od 5-8 hiljada na ovu krizu  :-\

 

au brate HAKER pa zaboravio si još i cenu motora uračunati ??? ???  prošao sam mnogo susreta i puno kilometara i ni za jedan dinar mi nije bilo žao jer sam se lepo proveo i navozo zbog čega ću dok sam živ imati lepe uspomene i sećanje što ni milion eura da sam potrošio nebi bilo uzalud ;) ;) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Zrenjanin-Muzlja
  • Motocikl: Honda CBR 600 F3

realno gledano 400din i nije neka lova, ali sve zavisi od kombnacije, ako ides sa lepsom polovinom i prodjete oboje za 400 din onda je to sasvim korektno, ali ako ides sam onda je malo jebeno, a ako je recimo ulaz 300 ALI po osobi, onda je za dvoje 600 din, ali ako si sam onda je 300...

Ali sustina je da VELIKA vecina ukljucujuci i mene dolazi na susrete u subotu, jer kao i mnogi drugi bajkeri, ja radim i petkom a ponekad i subotom,. pa mislim da bi to trebalo da se uzme u obzir sto se tice cene ulaza.

Da to je istina,i imas pravo sto se VECINE tice..:) Razumem to da 90% vas radi pa ne stizu i u petak tako da ce mo imati u vidu nesto ipak da izkombinujemo za tu subotu i za ulaznice..ali to je jos sve samo ovako planirano..ne zavisi samo od mene, nego i od ostalih clanova..:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

ma jeb..s pare,da li je neko saznao sta je lovacko iznenadjenje ;)

 

sačekaj TOPALKO pukla im je guma na prački pa će je do petka popraviti i verovatno upucati nešto ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Zrenjanin-Muzlja
  • Motocikl: Honda CBR 600 F3

ma jeb..s pare,da li je neko saznao sta je lovacko iznenadjenje ;)

 

sačekaj TOPALKO pukla im je guma na prački pa će je do petka popraviti i verovatno upucati nešto ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

:D :D :D :D :D ;D ;D ma strasno evo jurimo divljac po sumama bez pracke katastrofa...ali nemoj se brinete prijatelji mi se ne predajemo tako lako..Spremicemo mi za vas..mozda neki dobar gulas e sad sve zavisi sta pohvatamo...:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: indjija,srbija

moze nesto kao sa snimka,gore navedenog,ljubim je u oko.prosle godine smo u petak drzali sank da ne padne pa nismo peracice ni videli,subota je bila jako teska :-[ :-[ :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: toxic
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1200 Yamaha Majesty 250

 

  Jao bre Duka skorz me obruka ! Jesi video da peru motore na ulazu ? Sta oces za 400 kinti ? Ja cu da ti platim ulaz !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dukags, 291 postova
  • Lokacija: НОВИ САД

 

 Jao bre Duka skorz me obruka ! Jesi video da peru motore na ulazu ? Sta oces za 400 kinti ? Ja cu da ti platim ulaz !

E ako peru i to oma na ulazu, onda za obojicu na moj račun! :o ;D ;D ;D i ne treba kusur, važan je kvalitet ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Zrenjanin-Muzlja
  • Motocikl: Honda CBR 600 F3

Eto i nasem susretu dodje kraj..:) Nadam se da ste se lepo proveli i da ce te se sledece godine pojaviti u jos vecem broju...:D A sad nas zanimaju vasa misljenja komentari kritike i slicne stvari da znamo sta smo dobro odradili a sta ne..Da pocnemo da popravljamo nese greske..hehe..Inace vidim da ima i nekoliko slika postavljenih (Hvala PedjaR :D).

S.T.A.L.K.E.R Hvala na ovim lepim recina..drago nam je da ti se svidelo kod nas..:)

Pozdrav od ekipe Road Flyers :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 514 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Hehe Mužljanci svaka čast!!!Došao sam kod vas u petak sa planom da ostanem koji sat a zadržao sam se sve do nedelje...  :D

Organizacija je bila na nivou,dobri domaćini vidi se da ste se svarno dosta potrudili oko ovog skupa.Jeste da 400 din izgleda mnogo ali u ovom slučaju za te pare mislim da se ne može dobiti više...poklon na ulazu,klopa(pohvale za kuvare  ;D) za sva 3 dana,kafa,piće zadnjeg dana.Izlet je bio baš super iznanedjenje,bar što se mene tiče...onako baš sam fest uživao ovih par dana.  8)

Ako da bog vidimo se i dogodine!  :)

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha TZR 50

Evo i ja da postavim nekoliko snimaka...mozda nije neki extra kvalitet , ali ipak je to foto aparat...ono 5x " jbte koliko vas je " nemojte mi zameriti jer sam ostao bez texta  ;D  a cuka da pukne od uzbudjenja  :P

Bilo je jos motora , jer jedan snimak mi nije uspeo a neznam zasto + sam nesto i propustio JBTE  ;D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750

Moto klub White Angels vam cestita na dobrom skupu i ako smo imali isti termin i kod nas je proslo extra dobro zao nam je sto nismo mogli mi kod vas a i vi kod nas do godine bice bolje vazno je da smo uspeli i odrzali bratstvo. Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Zrenjanin-Muzlja
  • Motocikl: Honda CBR 600 F3

Moto klub White Angels vam cestita na dobrom skupu i ako smo imali isti termin i kod nas je proslo extra dobro zao nam je sto nismo mogli mi kod vas a i vi kod nas do godine bice bolje vazno je da smo uspeli i odrzali bratstvo. Pozdrav

Hvala lepo na cestitci braco..:) Evo i mi Road Flyers-i da vam cestitamo na dobro odrzanom skupu i nadamo se da ce mo se sledece godine nekako pojaviti jedan kod drugog..:)Sto se tice bratstva uvek ce i opstati. :) U svakom slucaju puno pozdrava od ekipe MK.Road Flyers ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: HONDA CBR 600 F2

Evo jedan vido pa pogledajte kako je bilo prosle godine. Vecernji program nije snimljen al ipak da vidite od prilike sta vas ocekuje..:)

 

A moja autorska prava  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: Zrenjanin-Muzlja
  • Motocikl: Honda CBR 600 F3

Ja se izvinjavam BOBO023.. :P evo zahvaljujem se ovim putem i izvinjavam sto nisam naveo na pocetku ko je snimao ovaj extra video..:) a odma i da te pitam prijatelju..nisi mozda i ove godine snimao nesto slicno? hehe Pozdrav :P ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: HONDA CBR 600 F2

Ja se izvinjavam BOBO023.. :P evo zahvaljujem se ovim putem i izvinjavam sto nisam naveo na pocetku ko je snimao ovaj extra video..:) a odma i da te pitam prijatelju..nisi mozda i ove godine snimao nesto slicno? hehe Pozdrav :P ;D ;D

Šalim se naravno,

nažalost ove godine sam  bio sprečen da dodjem na moto skup

i ništa od snimka RF 2010.

Daće bog dogodine....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja