Jump to content

Moto Zajednica

Bulevar oslobođenja - Novi Sad

Recommended Posts

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Poginuo je neko na bulevaru u NS, ne znam ko je, upravo sam prošao tuda, plavi rizla + suzuki, dal je suvozač ili ko je, nemam pojma... Baš danas smo ga videli Tibor i ja bez kacige kako se voza, sećam se da sam pomislio u sebi, gde je ovaj krenuo...nažalost, ispostavilo se da je krenuo ravno u smrt..

 

Tuga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Update...ne znam da li je provereno... sada javljaju na radiju da su bila dvojica na motoru i da su vozeći na zadnjem točku ubili dete na pešačkom prelazu... Sve se desilo kod stadiona Vojvodine...

 

Magarci...šta reći...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Cimer je video dvojicu na plavom motoru (rizla) na zadnjem tocku kod Elektrovojvodine kako su proleteli velikom brzinom. Verovatno se nesreca tada i desila mada je on nije video...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Objavljeno na TV Vojvodine da je poginulo dete od 12 godina koje je prelazilo na obeleženom pešačkom prelazu...

 

Šta dalje reći...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: BMW F650ST

Eto, i to je R motor..da li su oni zastupljeniji ili samo oni tockaraju...nije ni cudo sto nas ljudi mrze...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1218 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno, talijansko prdekalo za grad, debeli nindza

Prošao tuda u povratku sa posla, uvidjaj u toku....prilzor zastrašujući........definitivno je dete i na pešačkom prelazu :'( :'( :'( :'( :'( :'(...i motor je definitivno rizla suzuki.

 

OSTAO SAM BEZ TEXTA.....................i bolje da ne napišem šta mislim ................ >:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(>:( >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Poginuli su decak od 12 god i jedan od vozaca/suvozaca. Sa drugim se ne zna sta je. Suzuki rizla definitivno. Kaze policajac da je i otac sedeo prekoputa u poslasticarnici :( Tuga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Auuuu tuge......i posle se cudimo sto nas mrze??? Prosecni gradjanin ne previ razliku od kretena koji voze eRa na zadnjaka bez kacige, i nas normalnih koji ne divljamo po gradu.......ne znam sta reci, tuga.......i to izgleda na istom mestu gde je onaj decko iz Rumunije poginuo......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: drz400sm

Saucesce... Jos ne mogu sebi da dodjem, prosao sam tamo pre sat vr. i video policiju kako vrsi uvidjaj sa sve telom pokrivenim belim carsavom. No comment.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dukags, 291 postova
  • Lokacija: НОВИ САД

Ej ljudi usporite komplekse i glupiranje po gradu - da ste samo culi okupljen narod malte ne spremi za linc "treba ih obesiti za jaja..."- caki oni mladji komentarisu policajcima "eto vam motorasi pa ih sad branite..." tako je to kad jure 150km/h po gradu... Strasno, poginulo dete lezi pokriveno belim carsafom na desetak metara od obelezenog pesackog prelaza, nesto dalje slupan rizla+ motor, slupan auto... sad da razmislja onaj koj nije razmisljao zaista kasno  - zbog cega ode tek tako jedan mladi zivot?!

post-8446-12879087173046_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

e sad sam stvarno ostao bez texta ??? ??? ??? ??? ??? ??? dokle doseže ta hebena granica gluposti ??? ??? ???

ovo je da se čovek stvarno zamisli  :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: bez motora od 1.10.2008 zbog udesa

Saucesce, ali ovde je ipak ocigledno da policiaj ne radi svoj posao. Gde su ti ljudi u plavom? Oni su morali da sprece ovakav ishod. Da su bili na radnom mestu svakako bi se primetilo da neko divlja i kao takvog ga zaustaviti. Svedok sam da selektivno primenjuju propise. Jedan od njihovih koji vozi motor po gradu npr nikada ne nosi kacigu. Dokle bre ljudi, vise..?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: xtx660

Ko je poginuo , vozac ili suzovac? Neznam, bolje za vozaca da je on poginuo..ma necu ni da pisem vise..samo cu reci da skroz kapiram rulju..ja bi ga prvi za jaja obesio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Strašno >:(,moj brat je bio tamo kada se to desilo pritrčao detetu ali kaže da nije imalo puls.Jako tužno ,a za likove na Suzani nebih trošio reči VALjDA IMA BOGA.Žao mi je i svog truda koji ulažemo mi kojima su motori strast, Zao mi je najviše mladog života ,sve ode u PM sa potezom jednog IDIOTA koji je eto faca ,jer  čovek zna ZADNJAK!

SAUČEŠĆE PORODICI DETETA  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Lacarak
  • Motocikl: yamaha xj 600 diversion

STRASNO, :o ZAISTA NEMA SE STA RECI NITI DODATI OD ONOGA STO JE VEC RECENO >:( >:(>:(

 

SAUČEŠĆE PORODICI DETETA :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: CBR 500 F

kaciga je ovde najmanji problem,sve je "ok" dok ne ugrozavas druge...

treba samo malo volje i puno policajaca u civilu da se ovakvima stane na put...saucesce porodici.

prosao sam tuda malo posle nesrece,stravican prizor.ne ponovilo se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

moje saucesce detetovoj porodici,malopre sam bio tamo .....nikada u zivotu nisam video tako nesto a vozim motor 35 godina.

debilcina koja je vozila motor bolje da je poginula jer je stoka i to deklarisana.

suzuku nije tzv.rizla nego je stariji otprilike 2001/god i naravno zamuljan sa papirima kao i mnogi drugi a samo je ofarban kao rizla.

dete je bilo na rolerima i letelo je 47 metara jer je bilo udareno na prvom pesackom prelazu prema elektrovojvodini a ne 10 metara od prelaza a motor je isao preko 100 km na sat i to na zadnjem tocku

pre nekoliko meseci skoro na istom mestu je poginuo rumunski baletan u slicnim okolnostima ali nije nikoga ubio vec sebe a momak od danas je ubio dete

nema sta policija da sprecava,gospodar gasa je vozac i niko drugi,vozi onako kako misli da treba,a u zavisnosti od toga imamo dobre i lose situacije kao ova npr.

scena je vise nego strasna i ne zelim da se ikada nesto slicno ponovi i da biloko pogine ali to nece nama niko resiti osim nas samih tj.motociklista koji ucestvuju u  saobracaju a ne ludaci nadrogirani kao ovaj danas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: GSXR1000 K8 / ZRX1200R / X City 250

Strasno... Lik na Suzuki-u od kad ga je kupio ( pre par meseci ) radi kretenske stvari, sto je mogao da vidi svako ko dolazi na Miseluk, i eto sta je epilog njegove "smekerske" voznje. Svakakvi majmuni danas voze motore. A policija? Kaznjava ljude sto voze bicikl kroz centar ili matorce na zoljicama sto ne nose kacigu na biciklistickoj stazi, a ne kaznjava ove majmune sto jurcaju Bulevarom? Sve je jako tuzno i ni jedan komentar ne moze vratiti devojcicu u zivot.

Moje saucesce porodici

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

Iskreno saucesce porodici. :'(

Ne treba generalizovati.Policija ovo govedo svakako nije mogla zaustaviti,stao sam ne bi a ko bi ga jurio.Zbog ovakvih goveda mi,pravi motociklisti i bajkeri cemo sada biti ubice,divljaci,ludaci...

Na zalost danas svako moze da kupi jak motor i onda opleti po gasu!

Motor bi trebao biti privilegija a ne pravo ako imam 1000e.

Na zalost od nekada mirnog grada Novi Sad je postao divlji zapad u kome vlada zakon jaceg ili zakon dzungle,kako vam lakse.

Definitivno treba zakonom zabraniti  mogucnost da bilo ko vozi motor,kao i dozvola za oruzje-ne moze svako!

I sam sam roditelj i ne mogu da zamislim kako se osecaju roditelji ovog decaka.Govedo od vozaca ce se izvuci sa par godina ili uslovna i eto ga opet na ulici.Zato nam se sve ovo desava i zato smo ovakvi kakvi jesmo.

Zakon koji stiti bogate i potkupljive sudije daju vetar u krila raznim manijacima,iskompleksiranim retardima da rade sta hoce i ponasaju se kako hoce.

Nikada nisam komentarisao ovaj forum ali ovo me je jako pogodilo i siguran sam da ce govedo stici nebeska kazna,posto ovozemaljska sigurno nece.

Braco bajkeri pamet u glavu i bar u gradu vodite racuna o brzini,ma sta ja pisem.Pravi bajker to i radi a goveda ne,jer njegov mozak ne moze da razvije sliku sta ce se desiti ako vozi kroz grad 100 km/h.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Kawasaki Z750

E pa sad da vidimo komentar gospode koja su pre neki dan na ovom istom forumu branila momka koji je bezeci policiji proklizao i srecom nikoga tada nije ubio...kazu gospoda "sto ga biju???".....i sta sad??....strasno...ogromna tuga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja