Jump to content

Moto Zajednica

MK POWER VISEGRAD RS http://www.mkpower.megabyet.net/

Recommended Posts

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

evo sada sam i ja saznao za vas. možsa se jednom i sretnemo u višegradu jer mi je na planiranoj ruti za koju neznam kada cu je odvoziti. pozdrav svima koliko god da vas je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Lokacija: SRPSKO SARAJEVO
  • Motocikl: yamaha r1 06,yamaha raptor yfz 450,TRIKE BUBA 1200,kawasaki klr 600,kawasaki zxr 750 streetfighter

Stalno sam u VG ali prvi put cujem  za klub,zivim u Sarajevu ali imam  vikendicu na Borikama,pa kad sam gore naletim cesto i do Visegrada,preko Sjemeca samo sletim dole  :D  Pozdrav!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: toxic
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1200 Yamaha Majesty 250

 

SVAROG ETO CULI SMO DA POSTOJITE ! NEGO RECI DRUZE JEL IMATE NEKI KAFIC GDE SE SKUPLJATE ILI IMATE NEKE PROSTORIJE ? POZDRAV

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: visegrad

 

SVAROG ETO CULI SMO DA POSTOJITE ! NEGO RECI DRUZE JEL IMATE NEKI KAFIC GDE SE SKUPLJATE ILI IMATE NEKE PROSTORIJE ? POZDRAV

 

Prostorije za sada nemamo , al obicno sedimo u kaficu koji drzi jedan od nasih clanova Moca zvani mrvica :))) Kafic pored sportskog centra , na prvom mostu kad udjes u grad ides desno vidi se niz nekih butika , pa na kraju je taj kafic , uglavnom bilo koga da pitas u Visegradu znace ti reci posto se ovde svi znamo :))) prednosti malog grada :)) , a cisto sumnjam da ces uspeti da omasis Mocu  , posle mosta on je najveci u gradu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja