Jump to content

Moto Zajednica

MOTO SKUP MK ARHANGEL

Recommended Posts

  • Hronični Motociklopata, 7032 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Dobili smo raznorazne odgovore oko klope i parkinga itd. Ali meni i dalje nije jasno zasto se na MOTO SKUPU nije smeo ukljuciti sopstveni motor,pa cak ni slusati muziku sa Gold Winga sto covek pusti?????? A na sve to dodje obezbedjenje i tera ljude preko ograde jer kako kaze "nema sta da se gleda na motorima".Poboga ljudi pa nismo ovce da nas od sopstvenih motora terate kao ovce!!!

+1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12089 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Dobili smo raznorazne odgovore oko klope i parkinga itd. Ali meni i dalje nije jasno zasto se na MOTO SKUPU nije smeo ukljuciti sopstveni motor,pa cak ni slusati muziku sa Gold Winga sto covek pusti?????? A na sve to dodje obezbedjenje i tera ljude preko ograde jer kako kaze "nema sta da se gleda na motorima".Poboga ljudi pa nismo ovce da nas od sopstvenih motora terate kao ovce!!!

 

Pazi, ja nisam bas merodavan jer na skupove u principu ne idem. Ali ako je to pocelo da se dogadja (odvajanje motora, satora i bine sa prostorom za klopu) smatram pozitivnim pomakom. Mnogi odavde ne propustaju moto skup u Umagu gde je to vec dugo praksa pa nisam primetio da se bilo ko buni - naprotiv! Ovakav razmestaj omogucava mir onima koji zele da se u satoru odmore (istrezne) pred polazak kuci te samo doprinosi bezbednosti. Citao sam ovde 100x zalbe kako ljudi doteraju motor izmedju satora i turiraju i pucaju do zore. Sad kad je konacno neko uradio nesto slicno Umagu, to se ovde doceka na noz...

 

Ljudima je zaista tesko udovoljiti...

 

PS. Znam, znam, ko hoce da se ispava nema sta da trazi na skupu... Ali citao sam o udesima koji su se dogodili u nedelju na povratku sa skupova pa sabiram 2 i 2.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

100 ljudi 100 ćudi, 100 žena 200 sisa...

Moje lično zapažanje je da se na svakoj temi o moto skupu javljaju oni koji su bili drugi put u životu na skupu pa bi da se pohvale tako što će nešto da kude... ja se nikada ni na jednom skupu nisam loše proveo a na skupove idem mnogo godina unazad... poenta je u druženju, ekipi i sklapanju novih prijateljstava... zabole me koliko je ulaz i koliko košta pasulj... o čemu vi to ?

Evo upravo gledam utakmicu reprezentacije pa se setih jednog prigodnog komentara - 11 igrača a 10 miliona selektora... živi Vi meni bili...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Subotica

veljabandit 100 ljudi 100 ćudi, 100 žena 200 sisa...

Moje lično zapažanje je da se na svakoj temi o moto skupu javljaju oni koji su bili drugi put u životu na skupu

 

 

Evo ja sam prvi put bio na skupu (ove godine u septembru  ;D) i zadnji put u Crvenki

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: SLOVENIJA

Potpuno se slažem sa Lalajkom.

Da još ja nešto napišem.

Plac je bio super, super je bilo što nije bilo turiranje motora, tako si mogao da se družuš sa motoristima i razgovarati, a kad si otišao na spavnje, lako si mogao da zaspiš. Ja podrazumevam moto skup za druženje i za razovaranje sa motoristima, a ne kome motor duže izdrži sa turiranjem. Ko svira me uopšte ne ineresuje.

 

Bio sam pre nekoliko godina u Trebinju na skupu. Ne idem više. Motori se turirali preko cjele noči svugdje ( u kampu , pred binom, pored stolova kdje nisi mogao pričati sa motoristima).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: selo vojska
  • Motocikl: suzuki bandit 1200s

8)

100 ljudi 100 ćudi, 100 žena 200 sisa...

Moje lično zapažanje je da se na svakoj temi o moto skupu javljaju oni koji su bili drugi put u životu na skupu pa bi da se pohvale tako što će nešto da kude... ja se nikada ni na jednom skupu nisam loše proveo a na skupove idem mnogo godina unazad... poenta je u druženju, ekipi i sklapanju novih prijateljstava... zabole me koliko je ulaz i koliko košta pasulj... o čemu vi to ?

Evo upravo gledam utakmicu reprezentacije pa se setih jednog prigodnog komentara - 11 igrača a 10 miliona selektora... živi Vi meni bili...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: honda cb 500 x

sta bi Method(Pedja) rekao na ovo:

1-kakav tzv. 5. medjunarodni moto susret, a pravda se na, pomen pokojnom clanu i stavlja EMOTIVNI video.. ??? ???Svasta ???cudno hvatanje za slamku, ali kasno.. >:( >:( ??? :-[ :-[posle niza prigovora sa foruma... ???, a o pokojnicima sve NAJ...

2-zar ne misli da mesa babe i zabe ??? ???plakat govori jedno, a on drugo.. ???

3-zbog cega nije reagovao na novonastalu situaciju(ponasanje kuvara-pljackasa).. ??? ??? >:( >:(),nego je sve prepustio stihiji.. ??? ???

4-

Dobili smo raznorazne odgovore oko klope i parkinga itd. Ali meni i dalje nije jasno zasto se na MOTO SKUPU nije smeo ukljuciti sopstveni motor,pa cak ni slusati muziku sa Gold Winga sto covek pusti?????? A na sve to dodje obezbedjenje i tera ljude preko ograde jer kako kaze "nema sta da se gleda na motorima".Poboga ljudi pa nismo ovce da nas od sopstvenih motora terate kao ovce!!!

5-

Cudilo me sto jos WC nisu naplacivali, mala 2dinara velika 5. Bajkeri su dolazili sa raznih strana i takav docek, to samo kod nas moze da se desi. Na greskama se uci, al zato sledeci put ne znam ko ce im doci.

6-dvojici clanova (domacina)skrenuta paznja za novonastalu situaciju, a oni su se ogradjivali u fazonu<mi nismo organizatori> ??? ??? >:( >:(

pa kome da smo se obratili-nego njihovim bojama, ili je stvarno ovo ..

 

Sto se tica stvarno snishodljivog i zlonamernog  komentara mlade dame, koja je navela da skup nisu organizovali Arhangeli nego neko ko se odvojio od matice, te da su se nekom skidale boje na skupu ili sta god vec, predlazem joj da otvori 042 liniju sa nazivom #Rekla baka preko puta#

nazoves i ona ti fino isprica kud ide ovaj svet , sta je smisao zivota i kako se pravi dobra svargla.A moze da pocne i novu karijeru kao producent sapunica.Dakle, u svoj tanjir teto.

 

Sapunica ili ne, malo se dragi Pedja bolje raspitaj kod tvog druga Steve u Kuli (takodje bivseg clana MK Arhangel), verujem da se poznajete ;)

 

Skup su pravili clanovi Arhangel odbojeni od matice kluba + jos 3 ex clana (Steva, Zoran i Daca). Nema razloga da lazes... To je cinjenica.

 

Boje jesu skidane i to vrlo dobro znanom liku na BJB forumu...

 

Sve ovo sto si napisao, cini se kao bedan pokusaj da se opravda katastrofa od skupa ...

 

7-osullivan-Lepo mesto za moto skup,a i ostalo sve kako treba mozda malo losiji izbor bendova za subotu,muzika koja nije tipicna za moto skupove.Ali sto me je iznenadilo ,uzasno mali broj motora, ne znam uzrok takve lose posecenosti verovatno ih ima vise.

 

i da ne nabrajam vise... ??? ??? >:( >:(

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Srbija,Subotica
  • Motocikl: KTM EXC 520

Ocigledno me ljudi ne razumeju! Ja se slazem da ne treba dozvoliti turiranje do zore i turiranje medju ljudima do zore-cak sto vise ne podnosim to.

Ali moje je pitanje cemu takva reakcija domacina? Da udari ruku sa motora vozacu koji je vlasnik istog? Moze to i na drugarski nacin da se objasni i da se popije pivo.Pa svi srecni i zadovoljni  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja ne znam gde ste vi nezadovoljni ljudi bili, i da li ste bili posto ima ovde i rekla kazala... :-\

Znam samo da smo mi koji smo prisustvovali sva tri dana na skupu odlicno se proveli, i opet cemo kada za to dodje vreme  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: honda cb 500 x

Ja ne znam gde ste vi nezadovoljni ljudi bili, i da li ste bili posto ima ovde i rekla kazala... :-\

Znam samo da smo mi koji smo prisustvovali sva tri dana na skupu odlicno se proveli, i opet cemo kada za to dodje vreme  :)

  e onda nam se javi... ??? ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Yamaha FZ6N

Nisam bio na susretu i o tome neću debatovati.

 

Činjenica je da nešto škripi u Crvenačkom Moto Klubu ali su to trebali rešiti ranije. I u Sombor je došla priča a i telefonski pozivi da se na skup ne ide jer to organizuje blablalba(čitajte prethodne postove ne sećam se imena) a ne Moto Klub. Tako da sigurno u tome ima nečega i nema potreba da se laže...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Zemun polje

Nisam bio na susretu i o tome neću debatovati.

 

Činjenica je da nešto škripi u Crvenačkom Moto Klubu ali su to trebali rešiti ranije. I u Sombor je došla priča a i telefonski pozivi da se na skup ne ide jer to organizuje blablalba(čitajte prethodne postove ne sećam se imena) a ne Moto Klub. Tako da sigurno u tome ima nečega i nema potreba da se laže...

 

Zaboldovano:

Sedi 1.  ;D

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=49467.40

 

ako skup nisu organizovali Arhangeli zašto su organizatori nosili njihove boje???

 

Samo citaj sta je napisano, nema potrebe da se ponavljam. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 213 postova
  • Lokacija: Beograd - Vladimirci
  • Motocikl: Harley Davidson FXD

Nisam bio na susretu i o tome neću debatovati.

 

Činjenica je da nešto škripi u Crvenačkom Moto Klubu ali su to trebali rešiti ranije. I u Sombor je došla priča a i telefonski pozivi da se na skup ne ide jer to organizuje blablalba(čitajte prethodne postove ne sećam se imena) a ne Moto Klub. Tako da sigurno u tome ima nečega i nema potreba da se laže...

 

Zaboldovano:

Sedi 1.  ;D

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=49467.40

 

ako skup nisu organizovali Arhangeli zašto su organizatori nosili njihove boje???

 

Samo citaj sta je napisano, nema potrebe da se ponavljam. ;)

 

Možda sam glup , pa nerazumem , ali na osnovu tvog posta ispada da je skup organizovao neki klub iz Crvekne a ne Arhangeli i da su ti ljudi iz Crvenke nosili boje Arhangela pošto su nešto kao besni, ljuti na njih ili šta već?

Da li sam dobro razumeo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja