Jump to content

Moto Zajednica

MOTO SKUP MK ARHANGEL

Recommended Posts

  • U prolazu, 6 postova

Lepo mesto za moto skup,a i ostalo sve kako treba mozda malo losiji izbor bendova za subotu,muzika koja nije tipicna za moto skupove.Ali sto me je iznenadilo ,uzasno mali broj motora, ne znam uzrok takve lose posecenosti verovatno ih ima vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Subotica

 

Lepo mesto za moto skup,a i ostalo sve kako treba mozda malo losiji izbor bendova za subotu,muzika koja nije tipicna za moto skupove.Ali sto me je iznenadilo ,uzasno mali broj motora, ne znam uzrok takve lose posecenosti verovatno ih ima vise.

 

naplacivali braca bajkeri parking 300din pa je takva bila i poseta ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Kovin

    SRAMOTA od moto susreta, a to ce biti reklama Arhangela. Parking tj ulaz 300 din i nije problem jer to uobicajeno. Ko to stavi kao primerku glupira se. Mi smo presli 200km u jednom pravcu da bi dosli. Benzin je skup a ostalo nije.

    Navikli smo da se organizator potrudi za ceo dan, da nam ne bude dosadno a i da ne budemo gladni.

 

  Da se ne dobije zdravica-rakijica na ulazu, da ne bude bajkerskog pasulja ili gulasa za dz vec da se PLACA 200 din, a ostalom da ne pricamo. Jezero i kupanje ostaje za forum.

    Sva ljubaznost domacina je bila na kapiji kada se placa i amin. Bilo i vikanja na goste na kapiji zato sto je covek stao  dva metra posle rampe, bio je kolovodja odredjene grupe. "Kakvo je to ponasanje, sta je ovo...!!!" Necuveno.

 

Sam prostor je ok, velik je i  relatvno dobro sredjen. Kao da je osmisljen za ovakve i slicne dogadjaje. 

 

 

Princip je bitan, sve su ostalo nijanse.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: pored ZR
  • Motocikl: cbr 500 f

    SRAMOTA od moto susreta, a to ce biti reklama Arhangela. Parking tj ulaz 300 din i nije problem jer to uobicajeno. Ko to stavi kao primerku glupira se. Mi smo presli 200km u jednom pravcu da bi dosli. Benzin je skup a ostalo nije.

     Navikli smo da se organizator potrudi za ceo dan, da nam ne bude dosadno a i da ne budemo gladni.

 

   Da se ne dobije zdravica-rakijica na ulazu, da ne bude bajkerskog pasulja ili gulasa za dz vec da se PLACA 200 din, a ostalom da ne pricamo. Jezero i kupanje ostaje za forum.

     Sva ljubaznost domacina je bila na kapiji kada se placa i amin. Bilo i vikanja na goste na kapiji zato sto je covek stao  dva metra posle rampe, bio je kolovodja odredjene grupe. "Kakvo je to ponasanje, sta je ovo...!!!" Necuveno.

 

Sam prostor je ok, velik je i  relatvno dobro sredjen. Kao da je osmisljen za ovakve i slicne dogadjaje. 

 

To je uvek tako kada organizator skupa napise  da je program IZNENADJENJE, uvek se iznenadimo ali po pravilu jako

 

Princip je bitan, sve su ostalo nijanse.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Zemun polje

    SRAMOTA od moto susreta, a to ce biti reklama Arhangela.

 

Koliko sam ja upucena, ovaj skup nisu pravili Arhangeli vec samo jedan deo kluba koji se odvojio od matice.

 

Cujem i da je bilo skidanja prsluka nepodobnim clanovima ostatka njihovog kluba...

Sramota kaljanje ugleda ovok kluba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Srbija,Subotica
  • Motocikl: KTM EXC 520

Dobro mesto za susret i odlican pasulj su dve pozitivne stvari koje mogu reci za susret sve ostalo je katastrofa!!

Platili mi ulaz,kao i svi drugi bajkeri.Parkirali motore u kavez za motore pa morali vuci stvari za kamp jer motor ne moze da se parkira do satora...

Pa jos sve to mi nekako i svatili da je nacin organizacije takav,ALI da mi neko dodje i gurne ruku sa sopstvenog motora i kaze GASI to prelazi sve granice!!!! ??? Pa dodje covek iz obezbedjenja i kaze ajde izlazite van "kaveza" jer kako on kaze nema sta tamo tamo da se gleda na motorima!

Cemu to vodi?

Ceo dan skoro bez muzike i zvuka motora? Susret je vise licio na skup kampera!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7070 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Slicna stvar,super lepa lokacija, mesta za kamp kolko oces, takodje i mesta za sedenje kolko oces pa mozes pojesti pasulj ko covek, inace pasulj je bio odlican samo steta sto nije isao u cenu sa ulazom kao sto je to OBICAJ, znaci platis ulaz 300din + 200din pasulj i to mu dodje kao da je ulaz bio 500din mislim da je to moglo malo bolje da se odradi.

Takodje zameram sto su motori bili zatvoreni na parkingu kao neke zivotinje, to mi je sasvim bezveze i to je malo ubilo atmosferu u kampu, i najveca nebuloza mi je sto moras pokazati karticu da bi izisao iz kampa ??? :o pa ako mi bas toliko stalo da ukradem neciji motor, stavicu svoju nalepnicu i karticu na njega :D

Sve ostalo je ok, lepo uredjeno, kante za smece na mestu, muzika ok

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: honda cb 500 x

    SRAMOTA od moto susreta, a to ce biti reklama Arhangela. Parking tj ulaz 300 din i nije problem jer to uobicajeno. Ko to stavi kao primerku glupira se. Mi smo presli 200km u jednom pravcu da bi dosli. Benzin je skup a ostalo nije.

    Navikli smo da se organizator potrudi za ceo dan, da nam ne bude dosadno a i da ne budemo gladni.

 

  Da se ne dobije zdravica-rakijica na ulazu, da ne bude bajkerskog pasulja ili gulasa za dz vec da se PLACA 200 din, a ostalom da ne pricamo. Jezero i kupanje ostaje za forum.

    Sva ljubaznost domacina je bila na kapiji kada se placa i amin. Bilo i vikanja na goste na kapiji zato sto je covek stao  dva metra posle rampe, bio je kolovodja odredjene grupe. "Kakvo je to ponasanje, sta je ovo...!!!" Necuveno.

 

Sam prostor je ok, velik je i  relatvno dobro sredjen. Kao da je osmisljen za ovakve i slicne dogadjaje. 

 

To je uvek tako kada organizator skupa napise  da je program IZNENADJENJE, uvek se iznenadimo ali po pravilu jako

 

Princip je bitan, sve su ostalo nijanse.

 

    SRAMOTA od moto susreta, a to ce biti reklama Arhangela.

 

Koliko sam ja upucena, ovaj skup nisu pravili Arhangeli vec samo jedan deo kluba koji se odvojio od matice.

 

Cujem i da je bilo skidanja prsluka nepodobnim clanovima ostatka njihovog kluba...

Sramota kaljanje ugleda ovok kluba.

 

Najgore je to:sto se dvoje svadjaju, a treci najvise ispasta ??? >:( , a to su BAJKERI koji su dolazili cista srca, a ostali su ponizeni i uskraceni za jedan lepi skup, na lepom prostoru koji je bio-NA ZALOST SVIH NAS-samo kamuflaza ??? ??? >:( >:(

BAJKERA mozete prevariti SAMO JEDNOM i nikada vise...

Prvi put , zadnjii put i nikada vise...tamo gde ste I DOBRO JE.. >:( ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2355 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

    SRAMOTA od moto susreta, a to ce biti reklama Arhangela.

 

Koliko sam ja upucena, ovaj skup nisu pravili Arhangeli vec samo jedan deo kluba koji se odvojio od matice.

 

Cujem i da je bilo skidanja prsluka nepodobnim clanovima ostatka njihovog kluba...

Sramota kaljanje ugleda ovok kluba.

Ovo mi malo ne pije vodu. Pa skup je najavjen kao medjunarodni,bla,bla,bla, u organizaciji moto kluba Arhangel Srbija. Ako nisu oni,onda su trebali na vreme da se ograde od svega. MK Arhangel je sam od sebe stvorio jedan od najpoznatijih klubova u Srbiji,pa se ocekuje da mogu da naprave i pristojan skup. Iz visegodisnjeg iskustva vidimo da kad se skup pravi da bi se zaradilo,osudjen je na neuspeh. Zao mi kad neko potegne veliki put,a domacin se ne pokaze domacinski. Ja sam bio jednom na njihovom skupu i osim sto smo se lepo provozali, za ulaz sto smo platili nismo dobili NISTA. I tu je za mene kraj price.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • skuter-servis, 406 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: dr mr

Cudilo me sto jos WC nisu naplacivali, mala 2dinara velika 5. Bajkeri su dolazili sa raznih strana i takav docek, to samo kod nas moze da se desi. Na greskama se uci, al zato sledeci put ne znam ko ce im doci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Pozdrav svima!

 

Ja sam eto bio jedan od ljudi koji su pomogali u organizaciji ovog moto skupa, pa osecam da bi trebao da Vam predocim par sitnica vezanih za sam skup koje su ocigledno krivo protumacene, a ima svakako i razumnih kritika.

 

Sto se tice hrane , svi ste u pravu, totalan promasaj. Naime covek kome je prepustena organizacija hrane, je autor nekoliko kuvara i vlasnik malog restorana /carde gde inace idemo da jedemo i klopa je vrhunska, ali...

Dogovor sa njim je bio da pasulj bude 100 din. i da Vas neogranicavamo sa pasuljem i ulaznicom od 400 dinara vec da ulaznica bude 300 a da za onih 100 mozete da uzmete nesto drugo, elem, budala (nemam drugog izraza za njega) se ujutro pojavila sa cenom od 200 din za pasulj (!!!!) i 100 dinara za bedni izgovor od pljeskavice, dakle imali smo izbor da Vas ostavimo bez hrane ili da ostane tako, stim da su porcije bile poduplane, a pljeskavice stavljane po 2 za 150 din.Takodje moram da naglasim da je MK ARHANGEL od prodaje hrane nije trazio ni dinara, cak je donirao svo povrce koje se koristilo u kuhinji i platio svu hranu koju su njegovi clanovi pojeli. Dakle izbor kuvara je nasa greska, odnosno moja licno i ja Vam se svima izvinjavam.

 

Sto se tice udaljenosti parkinga za motore od kampa , gospodin koji je to naveo kao propust, propustio je da napomene da je kamp od parkinga bio udaljen 4 metra i 28 cm, te je dalji komentar izlisan. Zbog infrastrukture samog izletista nije moguce pustiti prolaz motorima kroz setalisnu zonu, a zbog stvarno lose reputacije koja je nametnuta od strane cafe racera i ostalih , slozicete se niko nezeli jos jednu mrlju tipa "Divlja horda motorista pokosila decu na setalistu izletista# , ja verujem da je velika vecina Vas iskusnih bajkera , medjutim rizik koji nosi prolaz kroz setaliste opravdava malo discipline kojoj nije bila namena da nekog ustroji, vec da Vam obezbedi sigurnost motora jer su cuvani 24 h, kao i da se izbegnu moguci incidenti.

 

Sto se tice izbora grupa, well , trla baba lan... 8)

 

Sto se tica stvarno snishodljivog i zlonamernog  komentara mlade dame, koja je navela da skup nisu organizovali Arhangeli nego neko ko se odvojio od matice, te da su se nekom skidale boje na skupu ili sta god vec, predlazem joj da otvori 042 liniju sa nazivom #Rekla baka preko puta#

nazoves i ona ti fino isprica kud ide ovaj svet , sta je smisao zivota i kako se pravi dobra svargla.A moze da pocne i novu karijeru kao producent sapunica.Dakle, u svoj tanjir teto.

 

I za kraj , Gospodinu koji je rekao da se skup pravio da bi se zaradio novac, ne druze, skup se pravio da bi se pustio mali, kratak video od 5 min. koji mozes da pogledas ovde

, to je razlog skupa, mozes li da verujes ? emotivan razlog.

Amstel za 100 dina pola litre, i 40 ljudi u organizaciji, napravi kalkulaciju koja je pozitivna i imas posao kod mene odmah sutra.

 

Zahvaljujem se svima koji su posetili ovaj skup po hladnom vremenu i u ovim teskim vremenima, takodje Vam se zahvaljujem sto ste mladim ljudima u jednom nerazvijenom kraju Srbije priustili da vide prelepe motore i deo cenjenog bajkerskog sveta,sto ste bili kulturni i pazljivi na skupu, zato sto niko nije povredjen i zato sto ste pokazali da niste divlja horda vec iskreni ljubitelji motora. Hvala Vam i na konstruktivnim kritikama koje cu i licno da prihvatim i pokusati da ispravim sledeci put.

 

Pedja

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

 

Sto se tice hrane , svi ste u pravu, totalan promasaj. Naime covek kome je prepustena organizacija hrane, je autor nekoliko kuvara i vlasnik malog restorana /carde gde inace idemo da jedemo i klopa je vrhunska, ali...

Dogovor sa njim je bio da pasulj bude 100 din. i da Vas neogranicavamo sa pasuljem i ulaznicom od 400 dinara vec da ulaznica bude 300 a da za onih 100 mozete da uzmete nesto drugo, elem, budala (nemam drugog izraza za njega) se ujutro pojavila sa cenom od 200 din za pasulj (!!!!)

 

Reci mi jel ova budala od kuvara iz Kruščića?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova
  • Lokacija: Zemun polje

 

Sto se tica stvarno snishodljivog i zlonamernog  komentara mlade dame, koja je navela da skup nisu organizovali Arhangeli nego neko ko se odvojio od matice, te da su se nekom skidale boje na skupu ili sta god vec, predlazem joj da otvori 042 liniju sa nazivom #Rekla baka preko puta#

nazoves i ona ti fino isprica kud ide ovaj svet , sta je smisao zivota i kako se pravi dobra svargla.A moze da pocne i novu karijeru kao producent sapunica.Dakle, u svoj tanjir teto.

 

Sapunica ili ne, malo se dragi Pedja bolje raspitaj kod tvog druga Steve u Kuli (takodje bivseg clana MK Arhangel), verujem da se poznajete ;)

 

Skup su pravili clanovi Arhangel odbojeni od matice kluba + jos 3 ex clana (Steva, Zoran i Daca). Nema razloga da lazes... To je cinjenica.

 

Boje jesu skidane i to vrlo dobro znanom liku na BJB forumu...

 

Sve ovo sto si napisao, cini se kao bedan pokusaj da se opravda katastrofa od skupa ...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Cestitke na lepo zamisljenim skupu, dobroj lokaciji. Pohvale za cenu Amstela kao i kvalitetan pasulj. Zao mi je sto posecenost nije bila bolja...da ne ulazim u moguce razloge.

 

A sto se tice razloga za pravljenje skupa....ne razumem kako je to razlog pravljenja moto skupa da bi se odgledao video od 5.50 min. Jel si hteo da pomenes Tradiciju?

E pa za sve koji su hteli u toj prohladnoj septembarskoj suboti da vide tradiciju moto kluba Arhangel, trebali su biti u Knicu, mestu kod Kragujevca, gde je bilo sve sto je sustina i tradicija moto sveta kod nas.

Izvorni rock'n'roll, Najda sa Smakom (covek prica gitarom-objasnjava), Bane Gluvakov bend, pivo po 80 din/o.5l, najbolja pljeska koju sam u zivotu jeo 80, i ono sto je najbitnije, svi srdacni i veseli, kako  bi i trebalo biti.

 

Od mene toliko. Pozdravljam do sledeceg vidjanja.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Kovin

  Imenjace,  nemoj vise da pravis i organizujes nista drugarski ti kazem. Nemas ti dunsta za to. Svakako ti nece uspeti jer si sada vrlo popularan kao pravi domacin.  Ni ti ni tvoji drugari MALI SALE, stavaA ni Moto klub Arhangel tj svi koji se krijete iza tih nickova.

 

Kako vas nije sramota da dignete cenu pljeske sa 100 na 150 u sred veceri, petak je bio. Pisete o dunji, kajsiji...10 kuvanih jela, rostilj po vrlo niskim cenama.

 

  Bezveze je da se razvlacimo po furumu, verujte da niko nije izneo sve detalje a i da ih ima...Organizatori ne cackajte narod koji se sa pravom zali i ovako je taman prekinuo. Na svaki vas odgovor dobicete 5 klempi i tako u nedogled. Vi ste reklamirali ono sto ste odradili, nama to nije bilo skladno u odnosu obecanja i ostvarenja i tu je kraj.

 

  Sta je bilo bilo je, proslo je i vozimo dalje za iste pare. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

SLazem se Pekson, glupo je da se razvlacimo po forumima, namera je bila da se objasni sta se desilo oko klope i da Vam naglasim da MK Arhangel nema nista sa tim u organizacionom smislu, obecali nam jedno a dobili smo  drugo, zrtve su bili gosti  ,povecane su porcije klope za duplo jer je pljeska bila skaradno mala sto sam i naveo u postu pre ali je kuvar podigao i cenu i to je to.

Nema skrivanja iza nickova ja sam ti uvek na raspolaganju pa ako zelis da nesto kazes ili uradis ili popijes pivo samnom, tu sam , nema skrivanja. Posto nisam forum warrior, sto se mene tice zelim Vam svima manje foruma i vise vetra u kosi  ;)

 

Vidimo se na nekom sledecem susretu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: kula

  Ni ti ni tvoji drugari MALI SALE, stavaA ni Moto klub Arhangel tj svi koji se krijete iza tih nickova.

 

 

StevaA nije sakriveni nik name ,a moji podaci su jasno vidljivi . da li su i tvoji ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Srbija,Subotica
  • Motocikl: KTM EXC 520

Dobili smo raznorazne odgovore oko klope i parkinga itd. Ali meni i dalje nije jasno zasto se na MOTO SKUPU nije smeo ukljuciti sopstveni motor,pa cak ni slusati muziku sa Gold Winga sto covek pusti?????? A na sve to dodje obezbedjenje i tera ljude preko ograde jer kako kaze "nema sta da se gleda na motorima".Poboga ljudi pa nismo ovce da nas od sopstvenih motora terate kao ovce!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja