Jump to content

Moto Zajednica

Bakagija fighter under construction :)(delimicno skopljena)

Recommended Posts

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Hvala na pohvalama a takodje i na predlozima :).

 

Za sada se samo igram oko forme,ispravnosti,a kasnije kad sve uradim kako sam zamislio ide komplet rasturanje i igranje poliranjem,farbanjem.......da bude kao da je tek iz fabrike izasla,i tad bi trebalo da bude mnogo mnogo lepse :).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Black Adder F4isport

Ukljucujem se u temu, pohvale za rad i nadam se da cu kolko ove zime i ja da pitam ovakve iskusne vukove za savete. Slazem se sa predlogom za mat crn ram, a i sa mohikancem da je za*ebana za odrzavanje. Al sto kazu ribe 'trpi skote zbog lepote' :) Svaka  cast!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Svaka cast.. Al onaj mercedes iza otkida  ;D

jedva cekam da vidim sve zavrseno, mada ja licno nisam ljubitelj ove mat-crne, ja bi to puko u plavu šljošteću ili tako neku zanimljivu boju  :D

Samo napred  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Svaka cast.. Al onaj mercedes iza otkida  ;D

jedva cekam da vidim sve zavrseno, mada ja licno nisam ljubitelj ove mat-crne, ja bi to puko u plavu šljošteću ili tako neku zanimljivu boju  :D

Samo napred  ;)

 

Hahah  ;D...........merdza se kotrlja lepo,inace mi sluzi kao radno teretno vozilo( u njemu sam doterao yamahu kad sam je uzeo :o)inace vozim drugi auto.

 

Na motoru od novosti,zamenjeno ulje i filter,montirani i povezani farovi(napred dva sociva i stop pozadi),satic za temperaturu vode tj.antifriza,izvedena lampica za ulje i predjeno prvih oko 500 km.

 

Jos da zavrsim ralicu i sredim nosac za satic,lampicu za ulje koji je ujedno i gornji nosac za masku,i polako rasturanje i razmisljanje o kombinaciji boja.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Iskreno  se nadam da neces da ostavis heblove namotoru, vec neku lepu guvernalu...ovako nekako bode oci :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

@Gile-video sam tvoju temu,lepo je ispao fazer ;)

 

@m1losh- za heblove se i dalje razmisljam,jer nekako mi se cini da se sa spustenim heblovima motor dosta bolje ponasa u krivinama,na ubrzanjima,ali podignuta guvernala je svakako lepsa.Tako da videcemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Druze ako vec oces da pravis kulturnog fajtera nema vise ponasanje krivine, brzina 280... i takoto razumesh... gledaj da to bude lepo za oko a ne da bude karabudzevina  :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Bice guvernala samo polako,ne mogu sve da postignem od jednom,jer svi delovi koji su dosad ugradjeni su pravljeni i nije rep od jednog,maska od drugog motora,vec unikat.

 

Evo je i ralica..............sutra,prekosutra se tapacira sediste i tako.

 

FJqd0_crim0538.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Evo drugari posle nekog vremena vozanja,dodje vreme(tj.pocinje zima i vreme da se opet safi,farba,secka....... :D),i posto sam sve delove zavrsio(ostalo jos po neka sitnica) polako pocinjem da razmisljam u koji boju da farbam motor,da li da poliram ram ili da farbam..... ;D

 

 

Pa ako imate neke predloge za kombinaciju boje,ja za sad imam dve opcije u glavi;

 

- Ram,diskovi,stapovi viljuske i trakice na felnama metalik narandzastu malo tamniju,oklopi(maskica,ralica,rep,rezervoar) metalik crna,a ostalo(agregat,felne,zadnja viljuska) mat crna.

 

-Druga opcija da ispoliram ram,agregat ostaje sivi jamo sa ponecim ispoliranim,oklopi metalik plava (malo svetlija),crne felne sa zelenim trakicama.

 

Kasnije cu i staviti slike tih kombinacija,samo na drugim motorima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

VO9I5_dsc07577v.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Evo nekih mogucih kombinacija,a vi recite sta vam se svidza ;D,a ja cu da ofarbam kako budem hteo :D.

 

jV1Ok_cec3ebc4e0a87a23.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

ge1AK_7f6d85c4f98dee7a.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

E7QTt_zxrbyshowyomoto.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Black Adder F4isport

Meni se svidza Sladza, a ti tvoj motor farbaj kako 'oces  ;D

Salim sa naravno, slike 2 i 3 su po meni ok, a to sto hoces kombinaciju narandzasto crnu mislim da je ok, bar meni. E sad rep na zadnjoj slici bi mozda mogao da ti bude uzor za preko zime  ??? A mozda i far i maska izgledaju bas potaman za tvoj motor. Razmisli o tome.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Meni se svidza Sladza, a ti tvoj motor farbaj kako 'oces  ;D

Salim sa naravno, slike 2 i 3 su po meni ok, a to sto hoces kombinaciju narandzasto crnu mislim da je ok, bar meni. E sad rep na zadnjoj slici bi mozda mogao da ti bude uzor za preko zime  ??? A mozda i far i maska izgledaju bas potaman za tvoj motor. Razmisli o tome.

 

Vise nista ne pravim i ne gitujem,toga mi je vise preko glave ;D,sad ide samo farbanje i tako te finese :).

 

 

A vrlo moguce da yamahu ofarbam bas kao taj gsxr na drugoj i trecoj slici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

Stvar ukusa, al' meni je onaj gsxr odvratan  :)  sto ne bi isao na neki malo 'cistiji' i jednostavniji izgled?  tipa ovaj :  ... nije previse nacickan glupostima, nema drecavih boja...da izvines, nije ciganski odradjen   :)

post-4174-12879097562411_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

U jbt, ovaj je fenomenalan  :o

Gde si ga našao?

 

ne secam se vise. mislim da je bio fajter meseca na nekom fajter forumu...kad pogledas, na njemu dodat samo far od skutera, trkacki rep i rucno napravljen izduv. al' sve je savrseno uklopljeno sa tom belom bojom.cak ni ralica nije potrebna jer je motor dovoljno masivan(kao i yamaha od mohikanca)... a ne da ulozis pun K para i da vozis nesto sto vice : 'ja sam seljak!' (slika dole)  ;) ...al' opet, o ukusima itd

post-4174-12879097567897_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

E sad me bacate u dilemu. ;D

 

Inace ima i tu istine,jer znam pre dok sam sklapao neke motorice,kad ga ofarbam u neke upadljivije boje,bude mi zanimliv mesec dana a posle mi nekako postane odvratan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • If in doubt, go flat out., 472 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM exc 300, Aprilia RS250

...kad pogledas, na njemu dodat samo far od skutera, trkacki rep i rucno napravljen izduv.

 

Baš htedoh da pitam od čega li je far. Znaš od kog skutera?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced Member, 791 postova
  • Lokacija: Зрењанин
  • Motocikl: Sv650n

...kad pogledas, na njemu dodat samo far od skutera, trkacki rep i rucno napravljen izduv.

 

Baš htedoh da pitam od čega li je far. Znaš od kog skutera?

 

ne secam se stvarno, al je od kineza nekog.ako trazis za sebe, odes u neko predstavnistvo ili nekog ko valja ta kineska sokocala, pa biras farove. ja sam gledao u NS-u neke replike farova gsxr-a, i jos nekih. nisu skupi i solidni su za neko budzet budzenje  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 263 postova
  • Lokacija: Zrenjanin

U jbt, ovaj je fenomenalan  :o

Gde si ga našao?

 

ne secam se vise. mislim da je bio fajter meseca na nekom fajter forumu...kad pogledas, na njemu dodat samo far od skutera, trkacki rep i rucno napravljen izduv. al' sve je savrseno uklopljeno sa tom belom bojom.cak ni ralica nije potrebna jer je motor dovoljno masivan(kao i yamaha od mohikanca)... a ne da ulozis pun K para i da vozis nesto sto vice : 'ja sam seljak!' (slika dole)  ;) ...al' opet, o ukusima itd

Na ovom motoru je mnogo vise uradjeno nego sto ti mislis. Obrati samo paznju na gomilu stvari! Da si pitao onog ko ga je pravio da vidis sta bi ti sve napricao, koliko truda i svega je ulozeno u njega!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Necu da ti kazem celavi!!!
  • Motocikl: GPZ 500S

Za ulozen trud-svaka ti dala!!!

Sto se boje tice....

Koju god da odaberes,neko ce ti reci da mu odlicno stoji,a neko ce te pitati zasto bas tu,a ne neku drugu.

Meni licno se mat crna najvise svida,ali ja sam inace covek bez ukusa ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Black Adder F4isport

Pogledaj www.mototuning.com ima svasta moguce je da je ona bela honda odatle,a imas i www.customfighters.com i tu ima tih "motora meseca" pa mozda i tu nadjes sta zanimljivo. I ja se slazem da te drecave varijante dosade za mesec dana, al opet dal bi ti dosadio Kawasaki Z750 electric orange ili lime green i to onako stock bez ikakvih budzenje ??? Meni ne bi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja