Jump to content

Moto Zajednica

Bakagija fighter under construction :)(delimicno skopljena)

Recommended Posts

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Samo ako planiras da pravis sve oklope(ful oklop),to je jako tesko,i nije nimalo isplativo,mnogo rada,i ovo sto sam ja radio,je takodje ludost,ali to je cena,da se napravi nesto po svom ukusu i da se razlikuje od bezbroj istih.

 

Najbolje bi ti bilo,da uzmes oklope(od poliestera,oko 300 evra komplet) od nekog novijeg motora,i samo ih suzis i skrats,jer je tvoj motor dosta mali.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Black Adder F4isport

Nisam mislio na pune oklope, mislio sam da pravim ralicu, masku oko fara i jos par sitnica. Mozda cak i rep, al prvo da se posavetujem sa nekim ko je to radio da vidim jel izvodljivo to o cemu zasad samo mastam. A sto kazes cena jeste velika, puno rada isl. al je nemerljivo da imas unikatan motor. Javicu ti se kad budem kretao, mozda i otvorim temu o tome.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Zephyr 750

Nisam u gradu,u Šopiću sam,ali mi je devojka iz Petke pa nekad idem preko Trećaka pa pored tvoje kuće..pa ga spazih.Čim otopli zovem te da svrnem da pogledam mašinu izbliza,obožavam to vraćanje iz mrtvih,pravljenje fajtera i sl.Kao i moj DR..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Tek sad videh poruku :),lepo je ispao DR :takoje: ,samo ja da sam ga radio ne bi radio da bude fabricki :jee: ,nego malo modifikovao,inace ovaj tvoj dr ima jako lepu liniju ovako bez ove prednje maske i branika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Zephyr 750

vrv si u pravu,mada meni je ovo prvi jači motor pa sam samo gledao da ga zavrsim :moto3: ..još ta prednja supermoto felna je bila 17 coli a ova enduro je 21 col,mozda je bilo bolje da sam zadrzao tu supermoto..još je dadoh za 30 eur :lud: :'(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Yamaha FZR1000 Naked

@Mohikanac

Pozdrav,prvo da ti pohvalim motorce pravio si ga bas onako kako sam zamisljao jednog Fightera.

Jedno pitanje,jel imas mozda neku sliku prednje maske/km sata?

Interesuje me kacenje svega toga jer sam nabavio ovu masku post-11498-0-22022100-1304337899_thumb.jpg i sad mozgam kakav nosac za km sat i tu masku da napravim.

Hvala unapred :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Tek sad vide pitanje.....

 

Nosace sam ja pravio od lima... izmerim,isecem,savijem,izbusim rupe,obradim,ofarbam i gorovo :takoje: ....a nemam ni jednu sliku,gde su slikani bas nosaci....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Prodje cela sezona,yamaha se pokazala odlicno,ide odlicno,ne trosi ulje,koci i prosto obozava krivine,sto se i vidi po gumama,i sa obzirom kako je vozim,i ludiram se,narocito kad popijem haha:)(propinjanje,zavrtanje do blokade,paljene guma)i vise sam nego zadovoljan...

 

Ove zime ce opet biti nekih sitnih prepravki,i majstorisanje i stelovanja(podesavanje ventila,ciscenje karburatora,rezervoara i pumpe,filtera za vazduh.....)

 

 

 

ZT9VI_10092011055.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

ZQ27B_10092011058.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

PuSvH_10092011052.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja