Jump to content

Moto Zajednica

Customizing Fazer 600

Recommended Posts

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Malo sam ga osvezio plavim trakicama, novim tegicima i oznaka na izduvu. Za koji dan stize i Custom chrom far.  :)

post-5448-128790906969_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Jagodina

pozdrav gile...evo da ti i ja cestitam na motoru....super izgleda....bice jos bolji  kad ga sredis nadam se...kad budes svratio do jagodine pozovi da vidimo  to cudo i uzivo....a do tada puno lepih kilometra..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Hehe, listam oglase pa nadjoh kako je pre izgledao  :)

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=56162.0

A zasto si se odlucio za ovu belu varijantu?

Mislim stvarno ono crno mu je lezalo mrak,sto si to menjao?I nesto razmisljam ako si ga platio koliko je trazio taj u oglasima jel ti se isplatilo ovo farbanje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Drugacije je to ispalo, ja sam motor uzeo u zamenu za moj i doplatio i onda ga farbao u belo pa ga prodao dalje za 1800e, otprilike sam kalirao 400e na njemu (i na onom proslom sto sam dao za ovaj i doplatio) za manje od mesec dana ne ukljucujuci moje ruke za farbanje. :D :D :D.

Ali drago mi je da sam ga prodao nekome koga poznajem i koga nisam video samo tad i verovatno niakd vise. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: Novi Banovci
  • Motocikl: Bandit 1200, TDM 850TX

Motor je kao avion!!!

Boja mu lezi skroz,nisam mogao da se iskombinujem,mislim da ne moze povoljnije od 1800 za ovakvog fazera.Od sada cekam Brku nesto da proda,jos ti covek ofarba motor :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

Motor je kao avion!!!

Boja mu lezi skroz,nisam mogao da se iskombinujem,mislim da ne moze povoljnije od 1800 za ovakvog fazera.Od sada cekam Brku nesto da proda,jos ti covek ofarba motor :o

Evo ja u nemackoj imam ponudu za 1800 evra kao bombona fazer.Znaci taj brkin je idealna cena bila jos na nase table,kud ces bolje ;D

A ja se razmisljam dali da uzmem Fazera????? Ali nije motor koji bih rado kupio i koji trazim za sebe ,hocu da kupim.GSX 750 F ali skupi bre, fali mi jos par stotina da uzmem fenomenalnog ;D A ti par stotina me jebe opasno >:( Pa cu kupiti sta mogu do nekih boljih vremena ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Prvi auspuh je nazalost ostao kod prethodnog vlasnika, mada i sa ovom skracenom Yoshimurom se odlicno cuje iako je malo ulubljena pa ne izgleda najbolje. Al' sta sad, bitniji je zvuk od izgleda, kad ga vozis ne gledas ga vec ga cujes  :D :D :D.

 

A inace sto se tice Fazera kao samog motora, ja imam Fazera 1000 i kad sam seo na ovaj 600 mislio sam sta to slabo je dosta, medjutim potcenio sam ga, za 600ccm i 95ks ide i vise nego odlicno, udobnost mu je takodje solidna, manervisanje po gradu vise nego odlicno.

Po meni ako kupis takav motor neces pogresiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica / Nemacka
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F

A gde mogu da nabavim nosace kofera za njega? znaci 2+1 ili samo 2 ili samo 1 bez kofera.

Ovaj sto mi nudi nema nista a meni to pod obavezno.A da kupujem novo ovde nema sanse toliko je skupo da ti se zavrti u galvi odma ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Kontaktiraj scubu, mislim da je konstrukcija za sva 3 kofera oko 70-80e, ali moras motor da odnesesh.

 

Motor ewo sace skoro 2 meseca od kako sam ga pazario, znaci sluzi me super, mali je potrosac a ide poprilicno dobro za svoju kubikazu, GSXF je dosta masivniji motor, siri, sa manjom konjazom i boljim putnim kaakteristikama, ovo je vise gradski motor, tanak, lako upravljiv poput bicikle.

 

Jedina zamerka mi je to sto mnogo smesno izgledam na njemu, zbog moje velicine, ko medved kad uzo vrapca da jase..  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

U Guevari sam za Fazera 2003 nosac kofera platio 50 i neki euro, nije nekog extra proizvodjaca ali lepo izgleda i sto je najbitnije cvrst je.

A sto se tice kofera sa strane na takvom motoru bi sve to izgledalo ruzno pa su se cale i keva ipak opredelili za bisage, jos stavis i tank torbu na rezervoar i spakujes pola kuce. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Vise mi se svidja ova dodatna oprema od tih shara  ;D

 

Hvala u svakom slucaju, videcu jos sta cu mu dodati kad stavim drugi far i korman, ocu malo na fajtera da lici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Vise mi se svidja ova dodatna oprema od tih shara  ;D

 

Hvala u svakom slucaju, videcu jos sta cu mu dodati kad stavim drugi far i korman, ocu malo na fajtera da lici.

NIKOLA_SA sa foruma je nekad imao 2 komada,jedan sivi u fabrickom stanju i jedan komplet crn sa sf makom...mogu ti reci da uopste nije za poscenjivanje....taj crni sam probao i skace kao magare...a i izgleda mocno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

Pa brate ja sam imao sreće, da nisam vozikao bi se na Hondi CB500. A kad bi prodao Teneru i tog Fejzera mogao bi da uzmeš dosta noviji motor. ,

Što se žališ, meni se baš sviđa kako si ga sredio. I uopšte ne izgledaš kao mečka, lepo ti je legao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

Uzecuja dosta  noviji motor kad tad, za koju godinu polovnu Teneru 1200, ali do tad moramalodase budji sto se ima..  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja