Jump to content

Moto Zajednica

BJB Vikend vožnja, 23-25 jul 2010, Vlasinsko jezero i Babin Zub

Recommended Posts

  • In memoriam, 61 postova
  • Lokacija: Beograd

Jageru ceo dan pokusavam da otvorim tvoje slike sa prethodne strane. Vecinu vidim ali ne vidim slike iz Prokuplja. Vidim da ima komentar za onu kafanu na brdu  i prostor za sliku ispod ali kad treba da otvori izgubi se cak i  komentar a nema je ni slika. A bas bih voleo da je vidim.   

 

Mare01 Tvoje slike cekam s nestrpljenjem  :)

 

 

U cetvrtak idem ponovo na Vlasinu  ;D . Dogovoreno je  ;D Jbg videli ste da je meni to relativno blizu.

 

Bice bice, u nekoj sam guzvi al cim pre budem mogao postavljam fotke......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Nisam bas siguran kolko bi jos tura izdrzao taj kingyulangchong..road :)

Pavele, ako vec neces sektu da menjas..uzi nekog shadowa ili onu kawudzu 500..ili slicno..

Ako ne, trpecemo te opet ;) ili sipatu neki octan buster na kvarno..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

 

@Mile, neozbiljan si..a ne prilici ti godinama..i nemas oo da se vines na ovakve zafrkancije..tako da dok se ne pojavis na nekoj voznji..pokri se i cuti..

A mogli bi i na tvoju stranu nekad..izvidi tamo malo situaciju..nadji nam neku lepu lokaciju za zezanciju i 10-20 ludaka sigurno dolaze... :)

 

 

evo me, bio sam se malo okupati. pa nije ti loša ta ideja da se malo vozikamo i po Istri sa bazom u Puli i nebi bio niti problem naci smještaj za 20 - 30 ljudi ako bi tro bilo u 6.tom mjesecu kada tek pocinju gužve, radicemo na tome. što se godina tice nisam neki realan primjer ozbiljnosti za godine koje imam.što se tice zafrkancija organizirati cu vam seminar na tu temu a ja cu vam biti i predavac pa da vidimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Beograd -Kaludjerica
  • Motocikl: H H-Crni

Verovao sam da će  biti  super....

  a sad, gledajući slike vidim da je bilo ludo......

  Dobitna kombinacija nema šta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Mile, kad budes smislio dal moze kako moze..otvori novu temu..

Pa ces videti odziv i interesovanje..

Treba nam lepo mesto za kamping..sa mugucnoscu placanja i jeftinog smetaja u blizini..

Krene se neki petak i eto lepa tri dana..minimum ;)

kada prodju guzve..neki septembar-oktobar..

Nisam bio od pre rata..i bas bi bila lepa bjb kolona po susednoj nam drzavi..pa more je provod zar ne?

Mada, nije nam ni ovde tako lose kao sto vidis..Pozz i umaci guzicu u to slanilo i za nas..

 

Nego, valja smisliti nove detinacije i ture..puteva ima milion...

Nikako nije lako smisliti i odraditi profesionalno turu...

Treba istrpeti 100 ljudi i nekoliko sisa..

Severian svaka cast na zivcima..sledeci put megafon i shoker za laksi rad..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Vlajko odlicna ideja. Podrzavam 100%.

 

Mare01 kad god imas vremena da postavis slike ti postavi. Ne zurimo nigde, nece one pobeci a i duze ce tema da bude aktivna  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

za sada troje ovako neformalno u sat vremena a još 7920 sati je pred nama znaci ovim tempom bi bilo 23760 bikera u Puli. sjebo bi rekord twin horsa po broju ucesnika na moto susretu a nama bi to bila bjb neorganizirana vožnja i još kada bi se organizirali?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Drago mi je da ste se lepo proveli a mi Planjani smo uvek tu da podrzimo svaku vasu akciju i koliko toliko vas okrepimo u vasim voznjama! Pozdrav od FREE WHEELS-a i Vladice iz Velike Plane! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Bački Petrovac
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Pozdrav drugari, evo konacno i mi stigli! TDM je ostao na Tari a Apex sa devojkom i ja smo stigli sa Tare pre oko 3 sata.  Sta da se doda a da nije vec receno... vikend voznja za pamcenje, odlicno drustvo i fenomenalan put! Ali nama ni to nije bilo dosta, pa smo se provozali '' malo'' do Tare, prespavali i danas napravili jos jedan izlet do Biljeskih stena ;)  Vreme nas je posluzilo ekstra, a kisa nas zakacila samo danas na 10 min kod Malog Zvornika. Slike cu postaviti za koji dan  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Morala sam da se ubacim.... koliko je kome bilo lepo... PROSUDITE SAMI :))))

 

Pih, konformisti ;D

Pa ... bilo vam je lepo, ali je nama bilo LEPŠE! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • šta bi ovo bilo, 303 postova
  • Lokacija: Borca(skoro pa Bgd)
  • Motocikl: regal raptor

ha ha fenseraj na nivou...

PS:siđite među ljude nije toliko strašno...

mada kad ste videli one jage kako su prošle...ccc

 

a za ove sa tare...stvarno i od nas ludih ima luđih...

svaka čast

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Zna da bude to često i više. Znaš ti gde je Subotica? ;) Ima da se vozi ihaaaaaaaaj ;D

 

Jos kad si redar na kraju kolone :) . Kreces u isto vreme s nama a stizes uvek poslednji. Kad razmislis ti si ubedljivo najvise vremena proveo na motoru od svih i to racunajuci put od i do Subotice. Za istu kilometrazu najvise si se vozio  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: S1000XR

Evo i ja da se oglasim.

 

Veliko hvala organizaciji ove vikend vozhnje. Svaka chast Severian, profesionalno isplanirano i sprovedeno u delo. Trebalo bi svi da nauchimo od Severiana malo o chelichnim zhivcima, ipak je teshko trpeti toliko ljudi, pogotovo kad krenu raznorazne izjave mishljenja. Imash moju punu podrshku kad god zatreba i jedva chekam da ponovo vozim iza tebe. Svaka chast i redarima koji su obezbedjivali bezbednost svih uchesnika. Moram priznati da su momci neverovatno strpljivi i puni podrshke.

 

Naravno, tu su i drugi ljudi bez kojih cela ova pricha ne bi imala lep kraj. Zahvaljujem mom dragom cimeru Bopk-u shto me je trpio 3 dana i shto nas je odveo u onu kafanu sa predivnim pogledom na Prokuplje. Zahvaljujem Hacky-ju shto je imao strpljenja svaki put kad je morao stati zbog mene. Neizmerno zahvaljujem Maxim-u koji se pobrinuo za mene kad nas je uhvatila kisha i shto je stpljivo zalegao na put ne bi li napravio one odlichne fotke u krivini na samom Vlasinskom jezeru. Hvala "chika" Jager-u na svoj pozitivnoj energiji. Kad god sam ga ugledao, uvek je bio nasmejan i imao neki shaljiv komentar. Hvala Marku i Mariji shto su chesto vozili ispred mene, shto je u meni budilo dosta samopouzdanja. Marko iskusno vozi i odgovara mi njegova procena situacije na drumu. Hvala TDM-u koji se brinuo da unesem dovoljnu kolichinu technosti na svakoj pauzi. Naravno, hvala svim uchesnicima chija imena nisam naveo, mozhda sam neke od vas iznervirao svojim stilom voznje i ako je tako izvinjavam se. :)

 

Posebna zahvalnica Radetu "drugsef" Jagodincu shto nam je prijateljski otvorio vrata svog doma u trenucima nevolje. Zaista da ne beshe njega, neko bi ostao "kratkih rukava" shto se tiche ove vozhnje. Takodje posebna zahvalnica Vladici i Free Wheels-u u Velikoj Plani shto nas je ugostio prvog dana nashih puteshestvija.

 

Pavel je nekako postao maskota ovog vikenda, makar po mom mishljenju. Od miloshte ga prozvasmo kinez. :) Svaka ti chast druzhe shto si se upustio u ovu avanturu sa motorom koji vozish. Ja, iskreno, ne bih smeo.

 

Svima vama koji niste uchestvovali, savetujem da ne propustite priliku sledecji put. Meni je ovo prva grupna vozhnja van teritorije grada Beograda i nisam znao shta da ochekujem. Ono shto sam ja dozhiveo je promenilo nachin kojim gledam motoriste. Ja mogu za sebe da kazhem da sam postao kvaliteniji vozach u svakom pogledu, a sve to zahvaljujucji iskustvu drugih koji su vozili pored mene.

 

Pozdrav

 

Edit: Izvini Pedja, ne znam kako te propustih, hvala ti shto si preuzeo na svoja i na ledja svoje zhene da organizujesh klopu i picje za XX izgladnelih bajkera. Ona krushka je bila extra, Maxim i ja mozhemo garantovati za to. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Smederevo

Evo ja kao nesto raduckam a svaki cas gledam temu i nove slike  ;D kada me ovi Rusi provale bice zanimljivo... Lepsa polovina mi svakih nekoliko minuta mailom salje po par slika. Evo kacim jednu koja je specificna i koja objasnjava zasto svi toliko volimo motore. Riki Martine, brate shvati me  ;D ti imas mnogo bolju sliku na ovom mestu, gde si nas sve "uvatio" zajedno sa traktorom, pa kaci sto pre. E sada malo da pojasnim, slika je na ulasku u Kragujevac posle fantasticne deonice od Kruševca preko Rekovca. Kada smo stali pored puta, niko, ali bas niko, nije skidao osmeh s lica nekih desetak minuta  ;D ;D ;D ;D ;D, ljudi su prolazili pored nas i cudili se kako onako pijani uopste mozemo da vozimo motore  :o :o

sada skupljaj industrijske informacije pa kada te rusi provale ideš kod amerikanaca u željezaru pa nastaviš kod njih i malo im prodaš informacije koje si lapio rusima.

 

 

Mile druze, mister  ;D ja sam bas iz te americke zelezare presao kod rusa pre jedno godinu dana, pa sada mogu da prodajem informacije koje sam lapio i od rusa a i od amera, samo neznam kome, mozda nemcima ili jos bolje kinezima (videcu sa Pavelom da li zna neku kinesku firmu u blizini  ;D)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

 

 

Mile druze, mister  ;D ja sam bas iz te americke zelezare presao kod rusa pre jedno godinu dana, pa sada mogu da prodajem informacije koje sam lapio i od rusa a i od amera, samo neznam kome, mozda nemcima ili jos bolje kinezima (videcu sa Pavelom da li zna neku kinesku firmu u blizini  ;D)

 

  e onda pažljivo da te rusi ne snime dok si na forumu jer teško je i s poslom a tek bez njega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8139 postova

Morala sam da se ubacim.... koliko je kome bilo lepo... PROSUDITE SAMI :))))

 

More, i njima je bilo SJAJNO na Belom Timoku (ime je cisto da znate gde ste se kupali ;)).

 

Ali Marija, neka si ti nama dosla na forum, pa makar nas i denunciras sa ovim gej fotkama :D :D

 

PS: a Bog (i 4 drugara) su svedoci da je zvocala onoliko dok nismo pristali da se slikamo u kompoziciji po njenoj zelji  :D :D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 85 postova
  • Lokacija: Beograd

Mala ispravka, kupali smo se u Svrljiskom Timoku koji se u Knjazevcu srece sa Trgoviškim Timokom i pravi Beli Timok.

Sreli smo ribocuvara koji je seo sa nama pored vatrice i docekao kraj svoje smene :D Sta vise odveo je drugare u mesaru koja i pece svoje meso. Inace super lik.

Odbio je i pivo i rakiju tako da smo se ozbiljno zamislili dal' mu je ona ribolovacka znacka prava  ;D ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Ruma-Graz

Mala ispravka, kupali smo se u Svrljiskom Timoku koji se u Knjazevcu srece sa Trgoviškim Timokom i pravi Beli Timok.

Sreli smo ribocuvara koji je seo sa nama pored vatrice i docekao kraj svoje smene :D Sta vise odveo je drugare u mesaru koja i pece svoje meso. Inace super lik.

Odbio je i pivo i rakiju tako da smo se ozbiljno zamislili dal' mu je ona ribolovacka znacka prava  ;D ;D

 

 

 

da..da..da... ribocuvar antialkoholicar, stvarno extra lik.  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Bački Petrovac
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Morala sam da se ubacim.... koliko je kome bilo lepo... PROSUDITE SAMI :))))

 

Kamperi vs. Komformisti  ;)   ;D    ...jbg, nekome je život majka a nekom maćeha....  ;D ;D ;D

post-7401-12879088233898_thumb.jpg

post-7401-12879088235394_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja