Jump to content

Moto Zajednica

Moto susret u Smederevu

Recommended Posts

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Skreæem vam pažnju da ne kreæete u lièno prepucavanje. :evil:

Ovde pišite o svojim utiscima sa moto skupa i stvarima koje bi trebali ispraviti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg
Skreæem vam pažnju da ne kreæete u lièno prepucavanje. :evil:

Ovde pišite o svojim utiscima sa moto skupa i stvarima koje bi trebali ispraviti.

nije bila namera ni u kom slucaju, samo zelimo da ukazemo na propuste da se vise ne desavaju.

Nije bilo licno ali bata je poceo da kaci ostale te sam smatrao da sam mu najkulturnije sto je moguce odgovorio!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Beli

Nemojte da se nervirate,sve ce to Mitrovica izleciti.....Mi se pripremamo vec mesecima,prosle godine smo imali knjigu utisaka,tako da cemo pokusati proslogodisnje probleme da ispravimo,tj ispravili smo ih!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Bulldog 1100
Nemojte da se nervirate' date='sve ce to Mitrovica izleciti.....Mi se pripremamo vec mesecima,prosle godine smo imali knjigu utisaka,tako da cemo pokusati proslogodisnje probleme da ispravimo,tj ispravili smo ih![/quote']

 

Tako se to radi!!

=D> =D> =D>

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg
Nemojte da se nervirate' date='sve ce to Mitrovica izleciti.....Mi se pripremamo vec mesecima,prosle godine smo imali knjigu utisaka,tako da cemo pokusati proslogodisnje probleme da ispravimo,tj ispravili smo ih![/quote']

ne sumnjam ni u kom slucaju :kul: :kul: :kul: :kul: :kul: :kul: :kul: :kul: :kul: :kul: :kul: :kul: :kul: :kul: :kul: :kul: :kul: :kul: :kul: :kul: :kul:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: Puch
Nisam se obratila tebi...samo sam iskoristila tvoju poruku da dodam svoje misljenje o skupu...

 

Drago mi je barem sto sam stobom prvela neko vreme u SDu i sto smo se upoznali........i ako si bio "mrtav" pijan :lol::lol::lol::lol:

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 173 postova
  • Lokacija: Melenci

Sto se tice defilea Sveta mi je rekao da policija nije dozvolila veci zbog neke saobracajke koja se dogodila u to vreme. Wc je bio u tvrdjavi,i na moju radost nije bio prljav kao sto obicno bude po skupovima pa radije idem u sumarak. Mada,iskreno,ni meni nije bilo posebno zanimljivo pa sam oko sest otisla u Pancevo kod kojota u klub i bas sam se lepo provela.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R
Pucaèi jesu problem' date='ali NISU AKO IMAŠ OZVUÈENJE KOJE JE GLASNIJE OD NJIH.Mnogi klubovi imaju veæ po 30 do 50 KW,a ovo u SD je bilo oko1,5 KW.Iz iskustva znam da mnogi pucaèi brzo odustanu kada se namjere na pravo ozvuèenje.Za cijenu ulaznica od 400 din,puta zavidan broj gostiju,organizator je mogao i morao da obezbjedi pristojno ozvuèenje.Nedostatak osvjetljenja pod šatorom,mokrog èvora,voditelja koji bi obavijestio prisutne kada je defile,ruèak ( bila je to dobra veèera,dobra ali ipak veèera ) itd....je stvar traljave organizacije.Ko je kriv...sada nije ni važno.Ali mnogima je bilo lijepo ( i meni ),družili smo se ,upoznali nove prijatelje,opustili....Ovi koji kritikuju skup,a vratili su se kuæi u 17,00h NISU NI BILI NA SKUPU.Skup ne èini samo j.b.na bina,ozvuèenje i pucaèi[/quote']

izvinite greska

mislim da nisi u pravu, i molim te ne vredjaj nas koji smo se vratili a i vidis da si u manjini.

kad je tako, kad si ti krenuo? ako si spavao tamo nemora da znaci da svi spavamo, nije skup naliti lobanju i leci pod sator i ti si onda pravi bajker.

pravi bajker zna granice

Ne vidim nikakvo vrijeðanje u svome komentaru,niti mi je namjera da bilo koga vrijeðam.

Da li sam u manjini...paaa ne znam...mnogo,mnogo više ljudi je ostalo do kasno u noæ ( debelo su zakaèili i naredni dan) ,nego što ih je otišlo prije 17,00.

Ja sam krenuo nazad u nedjelju oko 14,00,nisam se "nalio" ( nisam se napio veæ 19 godina,pijem mnogo ali kontrolisano ),nisam spavao tamo ( spavao sam u hotelu,a zašto ne spavam u šatoru...imam razloga za to )

Ja znam svoje granice.

Ne hvalim ja ovaj skup,èak sam i organizatorima rekao šta mislim o skupu,propustima ( kojih je bilo mnogo ) ali drugarski, DOBRONAMJERNO, nisam ih ujedao...

Prvi moj skup je bio Osijek 1977,od tada sam išao na mali milion skupova,relija,žurki i druženja.Ni jedan nije bio savršen,na svakom je bilo manje ili više propusta .

Ne bi trebalo da se prepucavamo,nego da organizatorima ukažemo na propuste,da ih isprave,pa da nam iduæi put ( ako ga bude ) skup ostane u ljepšem sjeæanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty
Pucaèi jesu problem' date='ali NISU AKO IMAŠ OZVUÈENJE KOJE JE GLASNIJE OD NJIH.Mnogi klubovi imaju veæ po 30 do 50 KW,a ovo u SD je bilo oko1,5 KW.Iz iskustva znam da mnogi pucaèi brzo odustanu kada se namjere na pravo ozvuèenje.Za cijenu ulaznica od 400 din,puta zavidan broj gostiju,organizator je mogao i morao da obezbjedi pristojno ozvuèenje.Nedostatak osvjetljenja pod šatorom,mokrog èvora,voditelja koji bi obavijestio prisutne kada je defile,ruèak ( bila je to dobra veèera,dobra ali ipak veèera ) itd....je stvar traljave organizacije.Ko je kriv...sada nije ni važno.Ali mnogima je bilo lijepo ( i meni ),družili smo se ,upoznali nove prijatelje,opustili....Ovi koji kritikuju skup,a vratili su se kuæi u 17,00h NISU NI BILI NA SKUPU.Skup ne èini samo j.b.na bina,ozvuèenje i pucaèi[/quote']

izvinite greska

mislim da nisi u pravu, i molim te ne vredjaj nas koji smo se vratili a i vidis da si u manjini.

kad je tako, kad si ti krenuo? ako si spavao tamo nemora da znaci da svi spavamo, nije skup naliti lobanju i leci pod sator i ti si onda pravi bajker.

pravi bajker zna granice

Ne vidim nikakvo vrijeðanje u svome komentaru,niti mi je namjera da bilo koga vrijeðam.

Da li sam u manjini...paaa ne znam...mnogo,mnogo više ljudi je ostalo do kasno u noæ ( debelo su zakaèili i naredni dan) ,nego što ih je otišlo prije 17,00.

Ja sam krenuo nazad u nedjelju oko 14,00,nisam se "nalio" ( nisam se napio veæ 19 godina,pijem mnogo ali kontrolisano ),nisam spavao tamo ( spavao sam u hotelu,a zašto ne spavam u šatoru...imam razloga za to )

Ja znam svoje granice.

Ne hvalim ja ovaj skup,èak sam i organizatorima rekao šta mislim o skupu,propustima ( kojih je bilo mnogo ) ali drugarski, DOBRONAMJERNO, nisam ih ujedao...

Prvi moj skup je bio Osijek 1977,od tada sam išao na mali milion skupova,relija,žurki i druženja.Ni jedan nije bio savršen,na svakom je bilo manje ili više propusta .

Ne bi trebalo da se prepucavamo,nego da organizatorima ukažemo na propuste,da ih isprave,pa da nam iduæi put ( ako ga bude ) skup ostane u ljepšem sjeæanju.

Bravo Zare

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg
Ovaj skup u Smederevu je primjer kako ne treba da izgleda moto-skup!Katastrofa' date='jednom rijecju opisano![/quote']

u pravom smislu receno

mislim da bi trebalo ovde prekinuti jel je sve receno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Bg

ipak nije sve recheno... :D

svim entuzijastima svaka chast,skup je bio lepo posecen,mada cenim da je to zbog toga shto je to prvi skup u sezoni i pretpostavljam iz poshtovanja prema Sveti...

organizacija...hm...blagi horor bi bio opis u 2 rechi,ali sve je vec recheno tome,ja nemam shta na to da dodam...pucachi...katastrofa!!!!!ali ja to gledam sa stanovishta nekog ko josh uvek ne vozi svoj motor i ne ide mi u glavu kako neko moze toliko bahato da se ponasha prema svom motoru!!!!!!!!!

 

ovom prilikom shaljem veeeeeeeeliki pozdrav chlanovima MC HIGHLANDER,bilo je zadovoljstvo upoznati vas i gledamo se prvom sledecom prilikom,a gosn. predsedniku kluba poruchujem da dobro pripazi na moju sestru!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

 

toliko od mene...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: a be Nis be...
  • Motocikl: Suzuki Burgman executive 650

Moto-skup u Smederevu: LIVADA PARTY.

Jedino sto videh drugare koji su se zajebali ko i ja pa dosli.

IGNORE-SMEDEREVO.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mrs. Konzul, 30 postova
  • Lokacija: Grocka

Moj prvi utisak je bio da skup ima potencijala.

Lepo vreme, gomila motora i super lokacija....

Naglasavam, Prvi utisak.

 

Ponovicu ono sto su verovatno svi do sad zamerili, ali neka , i treba da se ponavlja dok neko ne obrati paznju...

Najvise mi je smetalo sto nema toaleta (sta cu, zensko :oops: ) , i pucanje, turiranje itd... ali ne toliko sto se to radi, nego sto se radi ispred bine, medju stolovima, drugim recima pod nosom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Ljudi preteraste ga, 8 strana o tome kako skup nije dobar.Da vidim da li ce se napisati toliko o nekom koji bude bio dobar.

Tema je zakljucana

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM850

Zahvaljujuci priznavanju greske admina tema je ponovo aktivna te kao pokretac predhodne teme za otkljucavanje molim forumase da nastave sa izlaganjem svojih stavova o pomenutom susretu i naravno da ostanu dosledni i temu neteraju u off

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

i negativna kritika jednostavno ne mora nuzno biti losa stvar, ko ume da cita, iz nje ce izvuci itekakvih pouka. Moguce je da konstruktivnom kritikom uspemo da izgradimo neki vlastiti standard koji tako definisan bude vodilja nekom narednom organizatoru. Ipak, da bi te kritike zaista bile konstruktivne, neophodno je da u nase postove na ovoj i slicnim temama sa kritikama, zastupimo sto sire argumentaciju i ne samo sistemom: ono ne valja ali ja ne znam kako bi valjalo...vec i nekim konkretnijim zapazanjima. Naravno, kada ni WC kabine nisu obezbedjenje, tesko je jos sta konstruktivno napisali ali zaista bi se valjalo posvetiti konstruktivnosti u kritikama skupova.

 

Ja sam kao najproblematicnije stvari uocio:

 

- nedostatak osnovnih higijenskih uslova

- naplata visoke cene ulaznice za skoro nista pruzeno

- ne-naplata ulaznica pesacima

- ekstremno los prijem na samom ulazu

- lose ozvucenje, mnogo pucanja i nista od rucka

 

Ipak, ambijent tvrdjave je uvek veliki plus, kada se posmatra kroz prizmu lepog vremena i prvog skupa u sezoni i zelje za vidjanjem sa ljudima, taj plus ume da zaseni bar nekoliko negativnih stavki ali ne i sve.

Buduci organizatori skupova i druzenja na sve strane, citajte nasa zapazanja. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

Na skup u Smederevu sam stigao u deset uvece, imam utisak da je tad zurka vec zasla u fazu rasula, ostao sam jedan sat i otisao kuci.

Posto sam tako kratko bio ne mogu komentarisati onaj deo koji nisam video, na ono sto sam video nemam komentara.

Ipak mislim da ne treba biti preostar prema ljudima koji su organizovali ovaj skup! Kako sam cuo od drugih Svetu su bukvalno doneli na skup da bi bio tu medju ljudima koji mu nesto znace!

Pretpostavljam, da su znali da ce ovako da ispadne, da bi jednostavno odustali od skupa ove godine.

Pozdravljam odluku admina da se tema otkljuca ali mislim da je dovoljno receno.

PS

Ne poznajem licno nikog od organizatora ovog moto skupa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

dosao sam u SD u subotu oko 16h, bio sam tamo do 22:30h, u medjuvremenu sam se provozao SD-om i obisao koleginice iz MTS-a, otisao na rucak sa ekipom. Taj deo mi je ulepsao dogadjaj, takodje i mesto na tvrdjavi je strava. Posecenost je bila dobra, vreme je posluzilo... Ali ozvucenje-krs, pucanje( na trenutke mi nije bilo dobro od buke), slaba hrana, nigde wc-a...da ne ponavljam vec iznete cinjenice...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja