Jump to content

Moto Zajednica

Moto susret u Smederevu

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
Pozdrav' date='

 

nista, jos jedan skup na IGNORE osim Novog Sada. Steta sto takav lep ambijent upropaste tako losi i halavi organizatori u oba slucaja.[/quote']

 

To kazem svake godine, ali onda prodje ta godina i uzelis se jednostavno svega toga i nekih ljudi i naravno o5 odem tamo.

 

A za ulaz su pomogli nashi BJB sponzori koje cemo ovog puta pomenuti: Pablo' date='IgorXT i JasminkoVir. Hvala momci![/quote']

 

=D>

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: Puch

Ko je video Svetu, zna razlog lose organizacije! Samo da znate da skup(NAZALOST) organizuje Sveta sam! Uz pomoc nekolicine ortaka! Kad kazem sam mislim na to da u SD-u nema bas razumevanja za motocikle pa samim tim nema ni sponzora! Treba naci sve bez kinte,pa kad se skup zavrsi to platiti, da je Sveta bio sposoban da sve to pojuri bilo bi mnogo bolje, ali visha sila!

Sto se tice cene ulaznica, mislim da je na godisnjem sastanku svih klubova, koji odrzavaju skupove doneta odluka da bude ta cena.

Bice bolje iduce godine!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Beograd
Ko je video Svetu' date=' zna razlog lose organizacije! Samo da znate da skup(NAZALOST) organizuje Sveta sam! Uz pomoc nekolicine ortaka! Kad kazem sam mislim na to da u SD-u nema bas razumevanja za motocikle pa samim tim nema ni sponzora! Treba naci sve bez kinte,pa kad se skup zavrsi to platiti, da je Sveta bio sposoban da sve to pojuri bilo bi mnogo bolje, ali visha sila!

Sto se tice cene ulaznica, mislim da je na godisnjem sastanku svih klubova, koji odrzavaju skupove doneta odluka da bude ta cena.

Bice bolje iduce godine![/quote']

 

to bice bolje iduce godine se stalno vrti...

zao mi je Svete, ok, nije imao nikakvu finansisku pomoc sa strane sto znaci da ozvucenje kakvo god da je dobro je da ga je bilo uopste...ali da nije mogao da se popne na binu i da barem pokusa da smiri nezrele kretene koji su pucali bez preterivanja na svakih 15min. ili da najavi taj defile koji se uvek najavljuje...to ne mogu da shvatim

a da ne spominjem da ni jedan plastikaner od wc.a niste mogi da dovucete, neverovatni ste....trebalo bi da vas je sramota!! zao mi je momci ako sam ikog na ovaj nacin uvredila...ovo sigurno nije samo moje misljenje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: Kovin
  • Motocikl: Puch
Ko je video Svetu' date=' zna razlog lose organizacije! Samo da znate da skup(NAZALOST) organizuje Sveta sam! Uz pomoc nekolicine ortaka! Kad kazem sam mislim na to da u SD-u nema bas razumevanja za motocikle pa samim tim nema ni sponzora! Treba naci sve bez kinte,pa kad se skup zavrsi to platiti, da je Sveta bio sposoban da sve to pojuri bilo bi mnogo bolje, ali visha sila!

Sto se tice cene ulaznica, mislim da je na godisnjem sastanku svih klubova, koji odrzavaju skupove doneta odluka da bude ta cena.

Bice bolje iduce godine![/quote']

 

to bice bolje iduce godine se stalno vrti...

zao mi je Svete, ok, nije imao nikakvu finansisku pomoc sa strane sto znaci da ozvucenje kakvo god da je dobro je da ga je bilo uopste...ali da nije mogao da se popne na binu i da barem pokusa da smiri nezrele kretene koji su pucali bez preterivanja na svakih 15min. ili da najavi taj defile koji se uvek najavljuje...to ne mogu da shvatim

a da ne spominjem da ni jedan plastikaner od wc.a niste mogi da dovucete, neverovatni ste....trebalo bi da vas je sramota!! zao mi je momci ako sam ikog na ovaj nacin uvredila...ovo sigurno nije samo moje misljenje...

Imam utisak da se meni obracas!? Ja nemam veze sa skupom samo sam dobar ortak sa Sveletom i zivim blizu SD-a! Sto se tice wc-a, bez komentara!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

evo i ja da dodam nesto,isto veliko razocarenje kao i vecina vas,sva sreca je da sam na skup dosao bas kasno,oko 22:30,sedeo malo,popio pice i otisao,zamisli ti situaciju kad od cele pesme cujes najvise 10 reci,od onih,neznam ni kako da ih nazovem pucaca,,novih"bajkera :shock: ,koji nisu gasili motore,zamisli lik vezao prednji kraj motora za onu sipku sto drzi sator,i podigo ga pola metra od zemlje,ostavio ga da onako visi(ako neko zna zbog cega bas bi voleo da znam)i nabio gas u blokadu najmanje 2min :? kako je ta masina izdrzala ja stvarno neznam

samo nazalos tih ,,novih bajkera"bice sve vise,svaka susa sada vozi motor,i misli da je mangup kada ga drzi do besvesti u blokadu,po meni je sasvim ok da ko zeli da par puta odvrne gas,stigle ga emocije,stigo ga alkohol,voli pa nek izvoli,ali ovoliko kao u smederevu ja do sad nisam video,i to za ovako kratko vreme

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Beograd

Nisam se obratila tebi...samo sam iskoristila tvoju poruku da dodam svoje misljenje o skupu...

 

Drago mi je barem sto sam stobom prvela neko vreme u SDu i sto smo se upoznali........i ako si bio "mrtav" pijan :lol::lol::lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija
evo i ja da dodam nesto' date='isto veliko razocarenje kao i vecina vas,sva sreca je da sam na skup dosao bas kasno,oko 22:30,sedeo malo,popio pice i otisao,zamisli ti situaciju kad od cele pesme cujes najvise 10 reci,od onih,neznam ni kako da ih nazovem pucaca,,novih"bajkera :shock: ,koji nisu gasili motore,zamisli lik vezao prednji kraj motora za onu sipku sto drzi sator,i podigo ga pola metra od zemlje,ostavio ga da onako visi(ako neko zna zbog cega bas bi voleo da znam)i nabio gas u blokadu najmanje 2min :? kako je ta masina izdrzala ja stvarno neznam

samo nazalos tih ,,novih bajkera"bice sve vise,svaka susa sada vozi motor,i misli da je mangup kada ga drzi do besvesti u blokadu,po meni je sasvim ok da ko zeli da par puta odvrne gas,stigle ga emocije,stigo ga alkohol,voli pa nek izvoli,ali ovoliko kao u smederevu ja do sad nisam video,i to za ovako kratko vreme[/quote']

 

cak je jedan monstrum pokusao da popne motor na drvo :? , covece, koliko neverovatnih ljudi na jednom mestu, bez i jednog wc-a, mislim da par divljaka (ne bih da navodim cije boje nose) nisu pustali gas bar jedno 6 sati, ko zna mozda i duze, posto sam krenuo kuci oko 6, a oni nisu prestajali i dalje, imate li dusu momci. Organizacija je stvarno bila losa, mislim da su ipak mogli da pozajme neki mikrofon na ta tri dana, ipak bi bilo mnogo lepse da je neko najavio defile. Sve u svemu, jedan veliki cirkus sa gomilom majmuna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

I ja se pridruzujem kritikama. Skup je bio katastrofalno organizovan i za tih 400 dinara nam apsolutno nista nisu uzvratili. Jedino mi je prijalo sto sam video par ljudi tamo i sto sam malo protego tockove VTR-a u dolasku i povratku, al sve ostalo je bilo za neprelaznu ocenu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Beograd

Moram samo da dodam poruku svima onima koji se zale na cenu....400din po motoru i nije ali i jeste mnogo, iako je odluku cene stvarno odredio MASS, tako da za to organizatori nisu krivi, ta cena ce se najverovatnije zadrzati za sve ostale zvanicne skupove...

 

ps. prijatan odmor svima koji su bili juce tamo, kafetini ne pomazu, glava i dalje bruji...da se razumemo :?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM850
Ko je video Svetu' date=' zna razlog lose organizacije! Samo da znate da skup(NAZALOST) organizuje Sveta sam! Uz pomoc nekolicine ortaka! Kad kazem sam mislim na to da u SD-u nema bas razumevanja za motocikle pa samim tim nema ni sponzora! Treba naci sve bez kinte,pa kad se skup zavrsi to platiti, da je Sveta bio sposoban da sve to pojuri bilo bi mnogo bolje, ali visha sila!

Sto se tice cene ulaznica, mislim da je na godisnjem sastanku svih klubova, koji odrzavaju skupove doneta odluka da bude ta cena.

Bice bolje iduce godine![/quote']

 

Bicu grub ali moram sveta je ove godine bio u problemu nazalost ali sta je sa predhodnim godinama ko je tad bio povredjen?skup se planira bar 1 mesec unapred a sveta se povredio par dana pre skupa mislim jednu sedmicu a do tada je sve trebalo da bude reseno i dogovoreno,no necu ja da vam pricam sta treba da radite a to kako radite definitivno nije dobro,a po broju ljudi koji ce vam doci idsuce godine ce te valjda videti sta radite

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM850
zamisli lik vezao prednji kraj motora za onu sipku sto drzi sator' date='i podigo ga pola metra od zemlje,ostavio ga da onako visi(ako neko zna zbog cega bas bi voleo da znam)[/quote']

 

Jedno sat vremena je sluzio kao osvetljenje u sator ,posto organizatori nisu obezbedili isto :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

 

frik :? :? :? :? :? :shock: :shock: :shock: :? :? :?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000
zamisli lik vezao prednji kraj motora za onu sipku sto drzi sator' date='i podigo ga pola metra od zemlje,ostavio ga da onako visi(ako neko zna zbog cega bas bi voleo da znam)[/quote']

 

Jedno sat vremena je sluzio kao osvetljenje u sator ,posto organizatori nisu obezbedili isto :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

 

frik :? :? :? :? :? :shock: :shock: :shock: :? :? :?

onda je imao 2 uloge,prva kao osvetljene,a druga kao zamena za muziku,jebiga ima i onih koji samo to i vole da slusaju,turiranje motora,a taj motor se daleko mnogo vise cuo od benda na bini

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Krusevac
Katastrofa prvi put sam bio u Smederevu na skup i poslednji. A i po povratku kuci negde u Velikoj plani motor mi izbaci sve ulje ispade onaj sraf gde se ispusta ulje srecom video sam na vreme i nije doslo do nikakvih posledica po motor

Evo sada sam tek dosao kuci slep sluzba me odra 80 jevreja do pojata.

Los moto skup + ovo sranje u povratku = katastrofa

 

A cemu sluze prijatelji sa BJB-a ako si bio u Plani mogao si i da svratis pa da pomognemo i da taj slep bude gratis. pih...

 

U tom trnutku nije mi palo na pamet nedaj boze ako dodjem ponovo u neku takvu situaciju znacu Pozzz :kul:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin

Cekajte malo . Pa moto skup valjda organizuje klub a ne neko sa ortacima. Druga stvar je da se moto skup organizuje mnogo pre nego nekoliko dana pre pocetka, pa onda kad i neko bude povreden ili nije tu tacno se zna sta se radi. Moto skup nije samo ti kuvas pasulj a ti naplacujes karte. Bolje u Srbiji imati manje skupova ali dobro organizovanih nego vise skupova nego klubova. U Nemackoj ima nekoliko hiljada klubova ali samo dvadesetak vecih skupova ali se programi tih skupova znaju po 5-6meseci u napred. Ja ne mogu da shvatim jednu stvar ako neki klub broji 20 i vise clanova da nemoze da kvalitetno organizuje skup. Nije dase nesto hvalim ali za nas prvi skup prosle godine ja sam znao dva meseca u napred koje su moje duznosti (da docekam goste i posluzim rakiju i ostalo). mislim da klubovi daleko pre pocetka sezone treba da razmisle da li mogu ili ne da organizuju skupove ili je komercijalna strana uzela toliko maha da svi gledaju da sa sto manje ljudi i sa manje ulaganja produ dobro. Da nema tih naplacivanja ulaznica pitam se da li bi bilo toliko skupova???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg
Ko je video Svetu' date=' zna razlog lose organizacije! Samo da znate da skup(NAZALOST) organizuje Sveta sam! Uz pomoc nekolicine ortaka! Kad kazem sam mislim na to da u SD-u nema bas razumevanja za motocikle pa samim tim nema ni sponzora! Treba naci sve bez kinte,pa kad se skup zavrsi to platiti, da je Sveta bio sposoban da sve to pojuri bilo bi mnogo bolje, ali visha sila!

Sto se tice cene ulaznica, mislim da je na godisnjem sastanku svih klubova, koji odrzavaju skupove doneta odluka da bude ta cena.

Bice bolje iduce godine![/quote']

 

Bicu grub ali moram sveta je ove godine bio u problemu nazalost ali sta je sa predhodnim godinama ko je tad bio povredjen?skup se planira bar 1 mesec unapred a sveta se povredio par dana pre skupa mislim jednu sedmicu a do tada je sve trebalo da bude reseno i dogovoreno,no necu ja da vam pricam sta treba da radite a to kako radite definitivno nije dobro,a po broju ljudi koji ce vam doci idsuce godine ce te valjda videti sta radite

 

ma skup se planira po zavrsetku predhodnog

ako nesto neznas oko organizacije raspitaj se po ostalim klubovima,

jebiga svi smo cekali pocetak sezone i onda ovako natraske krene....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

da se ne saplicemno oko cene ulaznice koju je odredio MAS: rec je o maksimalnom iznosu, ne o obaveznom iznosu. Nije to ova godina samo vec i prethodne, odredjuje se samo gornji limit. U Jagodini ce najverovatnije biti opet besplatan ulaz, u Indjiji ce opet najverovatnije biti niza cena od maksimalne itd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Bulldog 1100

E ovako,

posto sam obecao da cu dati svoj komentar i vidjenje skupa,ucinicu to ovom prilikom!

Dan mi je poceo sasvim lepo, a najvise zasluge za to je imalo sunce koje je nagovestavalo lep prolecni dan.Posto smo se sastali nesto posle deset casova u Kragujevcu,15-to clana ekipa se uputila put 80 kilometara daleke Tvrdjave!

Posle jedno pola sata lagane voznje odseli smo u jednom lokalu u Velikoj Plani da napravimo kratki predah kao sto obicaji nalazu!

 

e6CnK_img0092dw0.jpg

 

PMVAS_img00412rz0.jpg

 

Posle zanimljivog druzenja sa mestanima bajkerima koji su uglavnom bili u RR fazonu uputili smo se ka dugo ocekivanoj u ovoj sezoni - Tvrdjavi!

Vreme u Smederevu je bilo lepo (za one koji nisu tamo)!

I to je to od odlaska u Smederevo!

Sve u svemu, lep provod u Plani!

 

Elem,utisak o skupu ou Smederevu je krajnje ocajan!Na samim vratima cena ulaznice me je toliko uvredila da sam za malo hteo da se vratim za Kg!

Da to mozda nema veze sa rastom cena na malo u Srbiji-ne razumem!

Nikakav program,bez tradicionalnog pasulja,radio je sta je ko hteo....Kasnije cujem da pesaci nisu placali ulaz.Da sam znao da parkiram motor ispred pa da udjem!?

Primetio sam da se dosta ljudi spakovalo i otislo jos pre 5 sati!Neko kaze da im je predsednik bio tesko povredjen,ali skup ne pravi jedan covek!

Nesto nisam video da su oni koji su naplacivali ulaz bili povredjeni,a to su mogli itekako dobro da rade!

Misljenja sam da su zloupotrebili to sto je prvi Skup u godini i da su svi bili zeljni da dodju da ga posete!

To se tako ne radi!Treba iih ubuduce ignorisati,pa dok se ne opamete i nesto nauce.

Drago mi je bilo sto sam video neke prijatelje sa foruma i sto sam se malo provozao!

Toliko od mene i evo nekoliko fotki:

 

Forumasi u sastavu BokiKg,Easy Rider i Ssaallee

 

WOXz9_easyvd0.jpg

 

1mfYK_img0059um7.jpg

 

Na kraju dana smo se ipak dobro proveli ali u Kragujevcu!

 

Zs1wL_img0091en1.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000
Bolje u Srbiji imati manje skupova ali dobro organizovanih nego vise skupova nego klubova.

e kad im to dodje iz dupeta u glavu mozemo se nadati boljim skupovima,dobrih skupova ce sigurno biti od strane nekih klubova,a najbolji ce biti kada se dva,tri i vise kluba ujedine i naprave jedan ali vredan skup,to ce biti skup,ali do tada cemo se nacekati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: bez motora
E ovako' date='

Posle jedno pola sata lagane voznje odseli smo u jednom lokalu u Velikoj Plani da napravimo kratki predah kao sto obicaji nalazu!

 

 

Sve u svemu, lep provod u Plani![/quote']

 

 

Eto vidish na ovaj slici sam ja u pozadini u to vreme bio u caffe Drami preko puta, ali se niko nije javio niti imao obelezija BJB pa eto nismo se ni upoznali. ALi bice vremena... Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Pucaèi jesu problem,ali NISU AKO IMAŠ OZVUÈENJE KOJE JE GLASNIJE OD NJIH.Mnogi klubovi imaju veæ po 30 do 50 KW,a ovo u SD je bilo oko1,5 KW.Iz iskustva znam da mnogi pucaèi brzo odustanu kada se namjere na pravo ozvuèenje.Za cijenu ulaznica od 400 din,puta zavidan broj gostiju,organizator je mogao i morao da obezbjedi pristojno ozvuèenje.Nedostatak osvjetljenja pod šatorom,mokrog èvora,voditelja koji bi obavijestio prisutne kada je defile,ruèak ( bila je to dobra veèera,dobra ali ipak veèera ) itd....je stvar traljave organizacije.Ko je kriv...sada nije ni važno.Ali mnogima je bilo lijepo ( i meni ),družili smo se ,upoznali nove prijatelje,opustili....Ovi koji kritikuju skup,a vratili su se kuæi u 17,00h NISU NI BILI NA SKUPU.Skup ne èini samo j.b.na bina,ozvuèenje i pucaèi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg
Pucaèi jesu problem' date='ali NISU AKO IMAŠ OZVUÈENJE KOJE JE GLASNIJE OD NJIH.Mnogi klubovi imaju veæ po 30 do 50 KW,a ovo u SD je bilo oko1,5 KW.Iz iskustva znam da mnogi pucaèi brzo odustanu kada se namjere na pravo ozvuèenje.Za cijenu ulaznica od 400 din,puta zavidan broj gostiju,organizator je mogao i morao da obezbjedi pristojno ozvuèenje.Nedostatak osvjetljenja pod šatorom,mokrog èvora,voditelja koji bi obavijestio prisutne kada je defile,ruèak ( bila je to dobra veèera,dobra ali ipak veèera ) itd....je stvar traljave organizacije.Ko je kriv...sada nije ni važno.Ali mnogima je bilo lijepo ( i meni ),družili smo se ,upoznali nove prijatelje,opustili....Ovi koji kritikuju skup,a vratili su se kuæi u 17,00h NISU NI BILI NA SKUPU.Skup ne èini samo j.b.na bina,ozvuèenje i pucaèi[/quote']

izvinite greska

mislim da nisi u pravu, i molim te ne vredjaj nas koji smo se vratili a i vidis da si u manjini.

kad je tako, kad si ti krenuo? ako si spavao tamo nemora da znaci da svi spavamo, nije skup naliti lobanju i leci pod sator i ti si onda pravi bajker.

pravi bajker zna granice

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

Ne,nego sam trebao da ostanem i iskidam i ono malo zivaca sto mi je ostalo vodajuci suprugu od coska do coska tvrdjave da obavi fizioloske potrebe.Ovaj skup je bio uvreda za sve koji skup ne dozivljavaju jedino kao priliku da se uvoste od alkohola pa im je onda svejedno sta se desava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja