Jump to content

Moto Zajednica

Moto susret u Smederevu

Recommended Posts

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Sto je danas motora proslo auto-putem, to nikad nije bilo, ni u jeku sezone... samo sam primetio da se dosta njih i vracalo iz pravca SDa i to jos 4-5 sati je pocelo...

 

BTW, prodje jedna R46 oko 13:00 prema Smederevu i to je bas kod moje kuce digo prednji tocak... pa se pomislih da li si to ti bio Evile??? Bilo je jos par motora grupi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

dakle totalni promasaj. organizacija 0, ulaz 400 din, cak ni nalepnica,

voznja po gradu otisla jedna petina, niko nije obavestio da ce biti voznje,

a najgore nema PASULJA ILI GULASA.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna
A ja radim :(:( .

Pokusacu da pobegnem s' posla samo ne znam kako cu do SD-a. Motor u servisu' date=' auto nemam, bicikl nije tu. Ehhh. Mozda dodjem autostopom[/quote']

 

Da si javio ranije isao sam,sam.Sd sam dosao,da krenem od pocetka :

Maxxxximalno bezobrazna cena ulaza 400 dinara a uz to niti je bio defile,o striptizu da nepricam,od rucka nisam video ni R !

Dosta je bilo ljudi i posto sam prvi put isao u smederevo svideo mi se kao gradic pogotovo de se odrzava skup.... Bas sam se smorio zestoko... Jedva cekam 11 skup u Bg-u ! Toliko od mene.... :roll:

Nije bash bilo tako. Defile je ishao oko 14:30h, ja sam stigao 15-ak minuta pre pochetka defilea,malo su kasnili jer je bilo nekoliko autobusa (neka exkurzija) koji su naprawili malu pometnju. Striptiz waljda wecheras (pusti Srbi,samo mislite na gola dupeta :roll: Swa sreca pa sam i ja SRBIN :twisted: :twisted: ). Ja sam imao obaweze pa sam se wratio pre 2 sata,a mozda ponowo odem wecheras.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg
A ja radim :(:( .

Pokusacu da pobegnem s' posla samo ne znam kako cu do SD-a. Motor u servisu' date=' auto nemam, bicikl nije tu. Ehhh. Mozda dodjem autostopom[/quote']

 

Da si javio ranije isao sam,sam.Sd sam dosao,da krenem od pocetka :

Maxxxximalno bezobrazna cena ulaza 400 dinara a uz to niti je bio defile,o striptizu da nepricam,od rucka nisam video ni R !

Dosta je bilo ljudi i posto sam prvi put isao u smederevo svideo mi se kao gradic pogotovo de se odrzava skup.... Bas sam se smorio zestoko... Jedva cekam 11 skup u Bg-u ! Toliko od mene.... :roll:

Nije bash bilo tako. Defile je ishao oko 14:30h, ja sam stigao 15-ak minuta pre pochetka defilea,malo su kasnili jer je bilo nekoliko autobusa (neka exkurzija) koji su naprawili malu pometnju. Striptiz waljda wecheras (pusti Srbi,samo mislite na gola dupeta :roll: Swa sreca pa sam i ja SRBIN :twisted: :twisted: ). Ja sam imao obaweze pa sam se wratio pre 2 sata,a mozda ponowo odem wecheras.

 

ko je obavestio za defile, de je plan i program skupa, gde je klopa, kake su majce od skupa koje redovno kupujem, gde su nalepnice za motor da me podseca na taj skup, zao mi je onako prelepo mesto da prodje tako!?!?!?!?!?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna

 

ko je obavestio za defile' date=' de je plan i program skupa, gde je klopa, kake su majce od skupa koje redovno kupujem, gde su nalepnice za motor da me podseca na taj skup, zao mi je onako prelepo mesto da prodje tako!?!?!?!?!?![/quote']

 

Zna se da defile uwek ide kroz grad,u Sd-u je uwek ishao. Na ulazu dobijash nalepnice za motor (ne znam zashto ih ti nisi dobio),majce od ulaza sa desne strane staze. Bilo je propusta,ne kazem da nije,ali ja ocenjujem da je skup po posecenosti proshao jako dobro. E sad,ne mozemo swi da budemo zadowoljni. . . :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

 

ko je obavestio za defile' date=' de je plan i program skupa, gde je klopa, kake su majce od skupa koje redovno kupujem, gde su nalepnice za motor da me podseca na taj skup, zao mi je onako prelepo mesto da prodje tako!?!?!?!?!?![/quote']

 

Zna se da defile uwek ide kroz grad,u Sd-u je uwek ishao. Na ulazu dobijash nalepnice za motor (ne znam zashto ih ti nisi dobio),majce od ulaza sa desne strane staze. Bilo je propusta,ne kazem da nije,ali ja ocenjujem da je skup po posecenosti proshao jako dobro. E sad,ne mozemo swi ni da budemo zadowoljni. . . :wink:

ok, defile ide kroz grad(to i malo dete zna) ali niko nije obavestio onoliku masu koja je ostala i posle je svako ponaosob isao po Smederevu da se vozika i luta.

Za prvi skup u sezoni 2007 lose pocelo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: bez motora

Ja mislim da je do tih malih propusta doshlo zbog teze povrede predsednika Svete. Tako da bi trebalo da im ove godine sve oprostimo.

 

Bar ja tako mislim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: B.Kosa,BGD

Bio i ja na skupu i mogu reci nista narocito.Cenu ulaza necu da komentarisem jer ne znam kolika je inace,ali me najvise smorilo ono turiranje,pucanje ili ti meni najbolji izraz izivljavanje.Da mi je neko pricao ne bi mu verovao ono je katastrofa,a sto je najgore ne znam cemu to.Jedina dobra stvar je sto sam sreo neke ljude sa sajta Pabla,IgoraXT i ovom prilikom ih pozdravljam.

P.S. Gledacu da izbegavam ovakve skupove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna
ali me najvise smorilo ono turiranje' date='pucanje ili ti meni najbolji izraz izivljavanje.[/quote']

 

Aha, a jesi li wideo kako posle baja gura ninju nogama u defileu? a pre defilea idem ja iza njega,a on pored swakog pandura zawrne gas pa ga zeza na taster (puca),i do pochetka je non-stop to radio. E posle kad je otishla lamela dolaze butni mishici do izrazaja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg
Ja mislim da je do tih malih propusta doshlo zbog teze povrede predsednika Svete. Tako da bi trebalo da im ove godine sve oprostimo.

 

Bar ja tako mislim.

Svaka cast njemu al se ceo skup ne vrti oko jednog coveka, valjda tu postoji jos neko molim.

A sto se tice pucanja i turiranja motorima to je sastavni deo svih skupova osim u NS.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 296 postova
  • Lokacija: Velika Krsna
Ja mislim da je do tih malih propusta doshlo zbog teze povrede predsednika Svete. Tako da bi trebalo da im ove godine sve oprostimo.

 

Bar ja tako mislim.

Svaka cast njemu al se ceo skup ne vrti oko jednog coveka' date=' valjda tu postoji jos neko molim.

A sto se tice pucanja i turiranja motorima to je sastavni deo svih skupova osim u NS.[/quote']

Ma ok,pucanje- ajde,malo se zezash,nawrtish ga,pa i "opalish" koji put,ali owaj lik na ninji ga preterao, do te mere da je na kraju motor gurao nogama (shto sam wec napisao). Mislim,chisto iziwljawanje POJEDINCA.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

Hajde ljudi da budemo realni.Skup je bio katastrofalan zbog cega sam se i vratio u Valjevo.Iako skup jos traje za mene je samo ruzna proslost.Cenu ulaza necu da komentarisem.Nije obezbedjena ni kap vode,bar ja nisam video,a o WC-u i da ne govorim.Ozvucenje katastrofa,a kad su se oko 13 sati pojavili moji sugradjani,mogli su i da ga ugase.Tada je nastao pakao.Mogu ja da razumem da te ponese zanos,pa da navrces,pucas 5-10min..Ali bez prestanka 5-6 sati,slozicete se malo je previse.Organizator kao da nije postojao,pa da nalozi hladjenje usijalih glava.A i inace ne bi nista bolelo da se organizator bar jednom obratio prisutnima.Prvi put cujem za neki samoorganizovani defile.Pa bar do sada se na defile islo po nekom odredjenom rasporedu i planu.Nadam se da su uspeli da ispeku i dopreme hleb,jer je to bilo jadno objasnjenje zasto se ne deli pasulj.

Jedina pozitivna stvar je bio veliki broj dospelih zaljubljenika u dvotockase,kao i lepo vreme.

Ovim putem nisam zeleo nikoga da povredim,ali bes i razocarenje su

uslovili nacin mog pisanja.

Vidimo se u S.Mitrovici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 114 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Bulldog 1100

Bruka i sramota,ali cu drugom prilikom dati malo vise komentara!

Treba ih sledece godine ignorisati i sledece i sledece.....!

 

Treba ih banovati!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uploader, 419 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: GSXR 600
...a kad su se oko 13 sati pojavili moji sugradjani' date='mogli su i da ga ugase.Tada je nastao pakao.Mogu ja da razumem da te ponese zanos,pa da navrces,pucas 5-10min..Ali bez prestanka 5-6 sati,slozicete se malo je previse...[/quote']

 

Uh ... tu si u pravu. Još uvek mi glava puca od moto kluba "Lion s" Valjevo. Mislim da su mi bubne opne ozbiljno najebale. Onaj tip sa crnom yamahom je bio najžešæi. Bilo mi je žao motora. Mislim turiranje bez auspuha ne zadovoljava euro 3 standarde.

 

Bilo je mnogo lepih motora, naroèito mi se sviða GoldWing, sa onim zlatnim aplikacijama (lepo za gledanje, za vožnju ????).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
...prodje jedna R46 oko 13:00 prema Smederevu i to je bas kod moje kuce digo prednji tocak... pa se pomislih da li si to ti bio Evile??? Bilo je jos par motora grupi...

Ipak to nisam bio ja :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

skup je stvarno bio kurton , organizacija nula , pucachi su ovog puta bash preterali... :x

 

evo i par zanimljivih slichica :

 

 

404.jpg

Triumph Rocket III - trike :shock:

 

 

gnZ9f_hpim0843em4.th.jpg

egzotika - Mondial

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Krusevac

Ja sam malo zakasnio,stigao sam u Smederevo oko 16h,

tu se nadjem sa ekipom iz Krusevca,ja se parkiram a oni krenuli nazad-kuci

Tako da sam na ovom skupu proveo citavih 15 minuta !!!

Platio 400 dindzi za 15 min,dobio nalepnicu,video Smederevo i to je to.

 

P.S. A za onih 400din,Jedino me tesi to sto nisam platio putarine,pa mi ispadne nekako isto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 657 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.
Hajde ljudi da budemo realni.Skup je bio katastrofalan zbog cega sam se i vratio u Valjevo.Iako skup jos traje za mene je samo ruzna proslost.Cenu ulaza necu da komentarisem.Nije obezbedjena ni kap vode' date='bar ja nisam video,a o WC-u i da ne govorim.Ozvucenje katastrofa,a kad su se oko 13 sati pojavili moji sugradjani,mogli su i da ga ugase.Tada je nastao pakao.Mogu ja da razumem da te ponese zanos,pa da navrces,pucas 5-10min..Ali bez prestanka 5-6 sati,slozicete se malo je previse.Organizator kao da nije postojao,pa da nalozi hladjenje usijalih glava.A i inace ne bi nista bolelo da se organizator bar jednom obratio prisutnima.Prvi put cujem za neki samoorganizovani defile.Pa bar do sada se na defile islo po nekom odredjenom rasporedu i planu.Nadam se da su uspeli da ispeku i dopreme hleb,jer je to bilo jadno objasnjenje zasto se ne deli pasulj.

Jedina pozitivna stvar je bio veliki broj dospelih zaljubljenika u dvotockase,kao i lepo vreme.

Ovim putem nisam zeleo nikoga da povredim,ali bes i razocarenje su

uslovili nacin mog pisanja.

Vidimo se u S.Mitrovici.[/quote']

 

Totalno si u pravu ! od besa nekog nezelim ni sliek da postavim,kako lep dan prpeuno motora a tako sjebam skup... Mene su izludeli oni klincisa tomosima ctx i sl. prdeli oko meni teo sam da ima zapalim ona govanca.... :x Ja ko slepac dosao u 11:30 pa kao ajde cekam rucak... (Sva sreca ja poneo sendvic xexe 8) ) pa prodje rucak ja se tesim kao cekam deffile a kad sam video da ni to nece biti kako sam uzjahao motor i samo gas i celim se putem pitao koji me .urac teora da uopste dolazim ! Inace gradic je fantazija.... :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Krusevac

Katastrofa prvi put sam bio u Smederevu na skup i poslednji. A i po povratku kuci negde u Velikoj plani motor mi izbaci sve ulje ispade onaj sraf gde se ispusta ulje srecom video sam na vreme i nije doslo do nikakvih posledica po motor

Evo sada sam tek dosao kuci slep sluzba me odra 80 jevreja do pojata.

Los moto skup + ovo sranje u povratku = katastrofa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: bez motora
Katastrofa prvi put sam bio u Smederevu na skup i poslednji. A i po povratku kuci negde u Velikoj plani motor mi izbaci sve ulje ispade onaj sraf gde se ispusta ulje srecom video sam na vreme i nije doslo do nikakvih posledica po motor

Evo sada sam tek dosao kuci slep sluzba me odra 80 jevreja do pojata.

Los moto skup + ovo sranje u povratku = katastrofa

 

A cemu sluze prijatelji sa BJB-a ako si bio u Plani mogao si i da svratis pa da pomognemo i da taj slep bude gratis. pih...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM850

Znaci ja tamo idemvetj 3-4 godine zaredom i iz godine u godinu kazem da necu vise i opet odem :oops: Istini za volju u Smederevo idem zato sto je prvi skup u sezoni i bude dosta ljudi koje ne vidjam cesto i to je jedini razlog o losoj organizaciji napaljenim i nezrelim imbecilima koji do iznemoglosti ljuste po gasu motora i nerviraju ljude necu ni da pricam ,ipakko sto rekoh ljudi su naj bitniji io zbog njih i idem,druzenje,voznja klopa neko picence i gas kuci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Skup KRSH.

Ali pasulj odlichan!...dodushe u 20 h, ali ko pre pasulju..... :)

A za ulaz su pomogli nashi BJB sponzori koje cemo ovog puta pomenuti: Pablo,IgorXT i JasminkoVir. Hvala momci!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja