Jump to content

Moto Zajednica

BMW F800 GS

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 511 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Japanski
pre 57 minuta, malitomic je napisao:

Hvala Woody, znači da izbacim Versysa iz opcije kad dođe vreme za zamenu motora. Tako sam otprilike i mislio:takoje:. Boja ovog tvog sa slike je fenomenalno. Jel to onaj što se prodavao u Batajnici. Mnogo je lep

Da, da, batajnički moped! U četvrtak kupio, evo tek danas imam zakazan tehnički. Hoću da odlepim od čekanja, kao da treba kod ginekologa da idem, mamu mu.... 

 

 

16728bfd9d37-800x600 (1).jpg

Promenio član WoodyRider
  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 562 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Kad smo kod sedišta. Da li je neko radio sedište na F800 ima li kakvih iskustava i gde bi bilo ok da se nosi. Meni posle satipo dva počne da bude pomalo neudobno možda bi ga radio ova touratech su preterano skupa a nisam siguran da dobijam baš toliko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1430 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

I ja da prijavim ovog malog.

Skroz dobar motoric za svoju namenu bez velikih očekivanja oko performansi , njega najviše I vozim pored ozbiljnije konkurencije u garaži. 

 

20210121_161634.jpg

  • Sviđa mi se 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1430 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950
pre 6 minuta, Boban EN je napisao:

Kad smo kod sedišta. Da li je neko radio sedište na F800 ima li kakvih iskustava i gde bi bilo ok da se nosi. Meni posle satipo dva počne da bude pomalo neudobno možda bi ga radio ova touratech su preterano skupa a nisam siguran da dobijam baš toliko

Ovaj gore plavušan ima fabričko komfort sedište. Da nešto doradi sigurno može Boban sedišta I ima još jedan da ja znam u Surcinu. 

Promenio član GixxerK6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 562 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Znam da Boban radi ekstra sedišta al da li je neko za ovo malte ne vertikalno sedenje radio nešto kod njega ili bilo kog drugog. Vredi li čačkati jer posle nema nazad

Promenio član Boban EN

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

@WoodyRiderNišta mi ne pričaj, ja moj ostavio još prošli utorak na tehničkom da ga urade kad stignu. Oni niti su uradili nego su mi jos izgubili ključ od motora jedini koji imam, ludilo. Sutra je dan D i po obećanju bi trebalo sve da bude gotovo:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1168 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Da li je isto sedište na F800 i F650 ?

To jest, da li će odgovarati ako kupim urađeno sedište namenjeno za F800 i stavim ga kod mene na F650 ? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 562 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro
56 minutes ago, jasminko VIR said:

Da li je isto sedište na F800 i F650 ?

To jest, da li će odgovarati ako kupim urađeno sedište namenjeno za F800 i stavim ga kod mene na F650 ? 

Ako budem dolazio sledece nedelje u Bg mogu da ti ponesem moje (original)  pa da vidimo jel pasuje ako odgovara nemas brige oko kupovine. Jedino nisam siguran za vreme al se mozemo cuti. Mada meni deluju isto

Promenio član Boban EN

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1168 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

O sedištu za sada samo razmišljam, ako naleti nešto da sam spreman, ali VIZIR mora pod obavezno, a trenutno ga kod nas nema nigde u ponudi.

Nešto Motaland kao dobijaju za 20 dana, ali ko to zna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd

Našao sam ja preko kupujemprodajem u Srbobranu dečka koji donosi Givi. Pričali smo, preko telefona zvuči ok. Poručio sam crash bar treba za nekoliko dana da stigne, a vizir pošto sam se premišljao čekaću malo duže. Nisam ga pitao odakle donosi, ali vidim da je preko sve duplo jeftinije nego kod nas.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 511 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Japanski
On 3.5.2022. at 16:41, Boban EN je napisao:

Znam da Boban radi ekstra sedišta al da li je neko za ovo malte ne vertikalno sedenje radio nešto kod njega ili bilo kog drugog. Vredi li čačkati jer posle nema nazad

Ja sam do sada radio sedišta kod svih, opšte poznatih sedištara u Srbiji. Za mene je Boban, ipak Boban :jee:

 

Nije tačno da nema nazad! Nakon bilo kakve prerade, može da ga vrati kako je bilo ili nešto treće da izvede, ako ne odgovara! To mi je napomenuo više puta. 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1168 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS
On 3.5.2022. at 20:39, Jupiter je napisao:

Našao sam ja preko kupujemprodajem u Srbobranu dečka koji donosi Givi. Pričali smo, preko telefona zvuči ok. Poručio sam crash bar treba za nekoliko dana da stigne, a vizir pošto sam se premišljao čekaću malo duže. Nisam ga pitao odakle donosi, ali vidim da je preko sve duplo jeftinije nego kod nas.

I ja sam ga kontaktirao, sve je ok samo je, bar u mom slučaju, sve skuplje za 2200 dinara u odnosu na Motoland.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1110 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

U mom slučaju Motolend nema ono šta mi treba i svaki put kad pozovem ponove "Nema. biće mozda prilikom sledeće ture", naglase pritom i cenu, onu proslogodisnju kad su to imali. Ona je istina manja od coveka iz Srbobrana za oko 2000, ali ovaj bar može da nabavi u nekom razumnom roku.

Nego @WoodyRider, možeš li mi sa rama na motoru iscitati koji je kod ove boje tvog motora. Nabavio sam komplet drugih plastika pa cu da ih prefarbam:Bandolero:, ako dozvoljavas:takoje:

Ps. Evo nesto sam našao. To je, trebalo bi biti, Bmw-ova, Lava Orange metalic boja

BMW-i8-Lava-Orange-2016-Abu-Dhabi-16-1.jpg

BMW-i8-Lava-Orange-2016-Abu-Dhabi-06.jpg

f9de6674b93b035ef227654022df9c83.jpg

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 511 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Japanski
Pre 4 sati, malitomic je napisao:

Nego @WoodyRider, možeš li mi sa rama na motoru iscitati koji je kod ove boje tvog motora. Nabavio sam komplet drugih plastika pa cu da ih prefarbam:Bandolero:, ako dozvoljavas:takoje:

Ne dolazi u obzir! Postoje neka autorska prava! :P

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 986 postova
  • Lokacija: Beograd
On 5/5/2022 at 11:38 AM, jasminko VIR said:

I ja sam ga kontaktirao, sve je ok samo je, bar u mom slučaju, sve skuplje za 2200 dinara u odnosu na Motoland.

U mom slučaju je čak jeftiniji, za Suzuki. Mada ga nema da se javi, trebalo je danas da stigne. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1168 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Nego......, zadnja guma mi je uskoro, a može i odmah, za zamenu.

Šta preporučujete ?

Šta se pokazalo kao najbolji kompromis ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 562 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Evo mene opet sa sedistima. Danas sam bio u Zrenjaninu i covek mi odradio sediste. Objasnio mi ie sta je mene zezalo posto sam krakat sedeo sam vise pozadi na nagibu i klizao sam lagano prema dole sto je zajebavalo bulju i trticnu kost. Covek sundjere isekao kako ja sedim ubacio memorijsku. I presvukao ponovo. Tako da je vec po povratku iz Zr osetno udobnije i bulja ne trne prezadovoljan sam za sada. Evo i slika da vidite kako izgleda

C543DD19-32C8-4011-B8DA-71E47ACAD88E.jpeg

4838ED2E-E853-43FF-94A7-074590A94382.jpeg

444CB368-281C-4FC8-BE37-9180005FBA37.jpeg

  • Sviđa mi se 4
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM 790 Adventure S
On 3.5.2022. at 19:08, jasminko VIR je napisao:

Da li je isto sedište na F800 i F650 ?

To jest, da li će odgovarati ako kupim urađeno sedište namenjeno za F800 i stavim ga kod mene na F650 ? 

Jeste, Ja sam sa F650GS dobio "low" sediste, kasnije porucio iz CH polovno vise/redovno sa F800GS i pase bez problema. Rezultat: image.thumb.jpeg.b4784d9e07d5e1f5dcfada50a94a8b09.jpeg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 511 postova
  • Lokacija: Vršac
  • Motocikl: Japanski

Ja sam svog malo modifikovao.... Sedište kod Bobana u Zemunu, vizir najveći koji sam našao, kofer Kappa, kreš bar Touratech, skid plate Givi... Biće još par stvarčica uskoro. 

 

 

20220525_201432.jpg

20220602_222531.jpg

20220603_165655.jpg

Screenshot_20220612-110938_Gallery.jpg

  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Kawasaki KLE500
On 23.5.2022. at 14:04, Boban EN je napisao:

Evo mene opet sa sedistima. Danas sam bio u Zrenjaninu i covek mi odradio sediste. Objasnio mi ie sta je mene zezalo posto sam krakat sedeo sam vise pozadi na nagibu i klizao sam lagano prema dole sto je zajebavalo bulju i trticnu kost. Covek sundjere isekao kako ja sedim ubacio memorijsku. I presvukao ponovo. Tako da je vec po povratku iz Zr osetno udobnije i bulja ne trne prezadovoljan sam za sada. Evo i slika da vidite kako izgleda

C543DD19-32C8-4011-B8DA-71E47ACAD88E.jpeg

4838ED2E-E853-43FF-94A7-074590A94382.jpeg

444CB368-281C-4FC8-BE37-9180005FBA37.jpeg

Može li broj majstora iz ZR?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja