Jump to content

Moto Zajednica

BMW F800 GS

Recommended Posts

  • Advanced Member, 1766 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KLE 500/Aprilia Tuareg 660

Naziv teme je: Iskustva o F800GS a ne Uopstena prica, hvaljenje i prepricavanje sa drugih foruma. Razumem ja da neko voli i zeli ovaj model ali nije ova tema za te price...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Minas Tirith

Iskustva o necemu obuhvataju prvenstveno poznavanje necega na taj i taj nacin, kod motora iskustvo u voznji(bilo kakvo), i komentarisanje toga sta ti se svidelo, a sta nije.. U mom slucaju, kao suvozac mi se sve svidelo, i nemam nikakve primedbe... A i vozio sam ga par "krugova" izvan grada(jer nemam dozvolu, vozio sam ga po sumi malo)...Zato toliko hvalim motor jer mi iskustvo na njemu govori svemu tome u prilog...

I aj se vise okanite i mene i mojih komentara.. Samo me napadate bez razloga... Mislim da nema potrebe za tim..   -.-

Zadnji put pisem da je moje iskustvo na F800GS [glow=red,2,300]ODLICNO[/glow]!!! Obozavam ovaj motor i da imam para kupio bih ga bez razmisljanja..   :)8)

post-10806-12879090993558_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Minas Tirith

To mi je cilj!!! Da sto pre napravim 5 zvezdica.. ???

Znas kako me zabole za to?! Jel to bi to nesto trebalo da znaci osim vreme provedeno na forumu? Ja na to tako gledam..

Ja stvarno nzm sto ste tolko "unfrendly"... Svi me prozivaju zato sto sam hteo nekome da pomognem..  :(>:(

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

To mi je cilj!!! Da sto pre napravim 5 zvezdica.. ???

Znas kako me zabole za to?! Jel to bi to nesto trebalo da znaci osim vreme provedeno na forumu? Ja na to tako gledam..

Ja stvarno nzm sto ste tolko "unfrendly"... Svi me prozivaju zato sto sam hteo nekome da pomognem..  :(>:(

 

 

Bezobrazni jesu, sto yes yes, ali ovdje neki imaju 2 ili 3 puta tvoje godine i 3-4 nule jos iza tih tvojih 200 km.

Kako kazu stari kinezi 100 zena, 200 sisa.

Tvoje odusevljenje je sasvim normalna stvar i zelim ti da ga se sto prije dokopas.

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM 690 Enduro

Imao sam ovaj motor godinu dana. Oko 9000 km. Zabavan, zivahan, brz, brzi od Adventure-a koga sada vozim, a i od obicnog r1200gs, kojeg sam vozio pre toga. Kocnice izvanredne. Potrosnja veoma mala. Dosta sam uzivao u tom motoru.

Sta mi je smetalo?

Za dvoje mi je bio malo mali.

Sediste mi je bilo usko i vrlo neudobno, narocito ako bih vozio ceo dan. Dosta sam se umarao. Postoje corbin, sargent, touratech, i jos neki proizvodjaci koji prave idobnija sedista za ovaj motor. Kazu da pomaze. Nisam probao.

Zastita od vetra je za mene bila problem. Na sporednim srpskim putevima mi vetar nije smetao, jer brzina nije bila velika, ali sve preko 130km/h mi je na duze veoma smetalo. Svi moji pokusaji da to resim  su bili neuspesni.

 

Posto ja pravim duge ture, po 5000 i vise kilometara, cesto udvoje, natovaren,  gde ima i dosta dosadnog auto puta, shvatio sam da sam kupio neodgovarajuci motor.

 

Ja slabo vozim off road, samo kada moram, tako da nisam previse kvalifikovan, ali mislim da je ovaj motor vrlo dobar za to. Ipak ne verujem da  je bolji od KTM 990 ADV. za off. To je motor sa vise kompromisa, sto ne znaci da ne moze da ide skoro svuda.

 

Odlican motor, ali meni nekako nije legao. Verovatno je do mene.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: XRV-750-RD04

To mi je cilj!!! Da sto pre napravim 5 zvezdica.. ???

Znas kako me zabole za to?! Jel to bi to nesto trebalo da znaci osim vreme provedeno na forumu? Ja na to tako gledam..

Ja stvarno nzm sto ste tolko "unfrendly"... Svi me prozivaju zato sto sam hteo nekome da pomognem.. :(>:(

 

 

Ostalo ti jos samo sedam a meni puno vise. Sad cu ja da pocnem da trabunjam.

 

Sto se tice motora maeni se mnogo svidja. Mozda nekad dodje u obzir ako se ikad zasitim sa AT.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: BEOGRAD PETLOVO BRDO
  • Motocikl: TDM 900 BMW F800GS

Po mom skromnom misljenju motor je savrsen, za ono zasta je namenjen. Ja sam zadovoljan, po meni jedina mana rezervoar od 16l....

 

 

 

20131123150314.jpg

 

20131123150259.jpg

 

20131122165900.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 120 postova
  • Lokacija: BEOGRAD PETLOVO BRDO
  • Motocikl: TDM 900 BMW F800GS

Wolverine ako mozes da uporedis tdm i gs bio bih ti zahvalan.

 

 

Mislim da cu biti pristrasan... ali nadam se da cete razumeti... imao sam vise komada TDMova... cetiri 850 i sad 900ku... od toga jednu 3VD i tri 4TXa... zadnju sam prodao nasem clanu robbiefu a Arakis je na njoj odradio par elektro detalja... bila je u zadovoljavajucem stanju za svoje god.. elem da se vratimo na pitanje.. BMWa vozim nesto manje od 3000.. sto se tice stabilnosti, upravljivosti ona je ok.. jbg i nov je... ali aj ovako u odnosu na 900TDMa.. bolje se sedi na BMW.. pregledniji.. imas osecaj da ti vladas motorom a ne motor sa tobom... 900 uzi korman dosta.. dosta nize teziste od BMWa... udobnija za put u dvoje... bolje drzi krivinu..i to mnogo bolje cak duplo... van puta.. nije bas bespomocna ali nije za tu namenu... za razliku od Bendze koji je tu kao na svom terenu.. e sad ja i nisam neki off vozac.. uglavnom je to neki seoski put...livada... BMW to ne oseca ali j TDM moze tuda da se vozi...

 

Neznam ako imas neko konkretno pitanje, pitaj...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 456 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: BMW K 1200 LT HONDA VARADERO

Intersuje me samo poredjenje na putu tj. gradu.Ubrzanja pri preticanju voznja u dvoje potrosnja udobnost lakoca vozenje kocnice ponasanje na brzini oko 150 i tvoj opsti zakljucak u jednoj recenici. Darko unapred hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja