Jump to content

Moto Zajednica

Peugeot Speedfight 2

Recommended Posts

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Leskovac/Beograd

Danas mi je ponudjen ovaj motor, 2005 godiste kaze da je u super stanju presao 12.700... E sad bih vas molio da mi kazete nesto vise o njemu, kakav je, kako ide (mislim na fabricko stanje), max. brzina i da li postoji nacin da se jos vise poboljsa, posto volim brze startove, a ne da mi se 15 min vuce dok ne ubrza, kao sto sam imao prilike sa drugim skuterima... Navika osam na brzince, ali pored ovog bih uzeo i taj skuter, a brzinac u prvu ide ki azdaja... Unapred zahvalan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Pazi sto se tice SF 2 ima dve verzije najlakse ih prepoznaj na km sati jedna je gravirana do 120 druga do 80 iz toga i sam zakljucujes sta je bolje uzeti.

Imao sam priliku da jedno vreme vozim SF 2 kitovan na 80ccm isao je ko zver do 60 je izvlacio dok pucnes prstima stim sto na njemu nije bio potpun kit samo je stavljen veci cilintar a filio je varijator auspuh i karburator sa tim mozes misliti kako bi isao ali opet sam viozio i jedan obican sa svim blokadama i jso u losijem stanju vukao se ko les do 40 da ga ubijes.

Jos jedna vrlo vazna stvar koju trebas da imas na umu jeste to da su delovi skuplji ali mogu dosta da traju uz redovno odrzavanje.

Po nekim pricama SF 2 bez buddzenja samo sa skinutim blokadama ide oko 90-100 e to su price verovali ili ne.

Sto se potrosenje tice ovaj od 80ccm je isao 5l mozda i jace sobzirom da su ga je posle mene vozio drugar koji je uvek drzao pun gas.

Sve u svemu jako lep motor osto se tice gabarita veci je od dosta skutera u toj klasi sa dvojcom ide ok sa 80ccm moze i preko 80 bez problema.

Ako te jos nesto zanim aslobodno pitaj.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 38 postova
  • Lokacija: Leskovac/Beograd

Ovom na km/h pise do 80... Meni se iskreno svidja motor, nije los, samo je skinuta blokada i stavljen drugi auspuh i sto se mene tice bas se lepo cuje... A koliko trosi ovaj, malopre sam mu sipao gorivo i mnogo je malo stalo, 5,54l, a bio je skoro pri kraju... Sto se mene tice motor je stvarno lep, a do 60 ide kao azdaja skazaljka samo sklizne do 60... E sad ima malo ogrebotina, ja msm da bih mogao da ih odradim poliranjem, ali ima i jedna dublja, kao zicom nesto izgrebano, da li mozda znas kako to da sredim???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Najbezbolnije je da prelepis nalepnicom to mesto a sitnije poliraj.

E da kako se meni cini taj od od 80km/h je nesto manji po gabaritima od onog 120km/h tako se meni bar ucinilo.

Nego koliko moze max da izvuce ako si ga probao?

Jel ima vodeno hladjenje to sam zaboravio da napomenem ima verzija sa i bez vodenog hladjenja.

Jedino sto je meni bolo oci jesu oni jako ruzni satovi ceo motor su jako lepo napravili samo su te satove upropastili.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Ako je graviran 80 a ide 70 onda bi trebalo da je ok.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: skopje
  • Motocikl: gilera runner 50 98

Molim vas imam Peugeot speedfight 2 naručio sam plastiku koju ne znam gde stoji pa bih vas zamolio gde tacno stoji ili slika gde se mjestu hvala.

IMG_20191118_214840.jpg

IMG_20191118_214836.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja