Jump to content

Moto Zajednica

Beljanica, 03.VII 2010.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Beli Manastir

resi se ti te prikolice ili ugradi jos 2 tocka i neku masinu od motokultivatora ili neceg i napravi jos jedno vozilo.. a crncu produzi prenos da ne trazis sestu (to mi je jako dobro poznato, uvijek trazim sestu) zamenis lezaje i semeringe u vilicama. zadnje vile malo utegnes i upristojis. i onda ce da crnac guta kilometre

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Sve što nevalja biće popravljeno. Zahvalan sam svima koji su Crnca vozili jer se tako najbolje utvrdi šta sve nevalja. Nisam sujetan tip pa da se uvredim ako neko drugi pronađe kvar, naprotiv. Zato sam i želeo da ga što više ljudi vozi kako bi raščačkali sve po njemu pa kad ga radim da ga uradim što bolje.

 

Što se tiče izrade motocikla to je nemoguća misija za mene. Verujem da bih mogao rukom da nacrtam manual ali u toj ruci ključ ne stoji, od mene majstor nikada biti neće. Prostor za rad nemam jer živim u stanu, alat takođe nemam jer nemam gde da ga držim i sem najosnovnijeg ništa drugo nemam i ne kupujem. Što je najgore nemam vremena jer radim više poslova pa mi menjačko ulje stoji na radnom stolu dva meseca i nikako da ga zamenim a eto, intervencija je od 2 minuta.

 

U svakom slučaju ovaj put mi je jako dobro došao i sa te tehničke strane. Ništa nije crklo pa da me motor ostavi na putu ali je sve što nevalja najavilo crkavanje pa treba polako da prikupljam delove.

 

Prikolicu sam ostavio kod Bokilica i ne žuri mi se da je vratim. Prvo ćemo da sredimo prikolicu a onda i Crnca a šta će dalje biti stvarno neznam.

 

Nervira me Honda, onoliki motor a nemogu da ga vozim. Nervira me kada je vidim, kada sednem na nju, kad pogledam kroz prozor a ona stoji pored Crnca...

 

NA ovim fotografijama je jedna koju je King jako dobro uradio. Uhvatio me baš u trenutku kad me kičma stisla i nenormalan položaj koji je na slici naterao me je da radim vežbe.

 

Zverinjak je bio u pravu, neće biti bolje samo od sebe, mora da se vežba. A i malo gladovanja mi ne gine, jedem ko da mi je zadnje u životu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 381 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Suzuki GS500E

Vidim da ste se lepo družili i nauživali i baš mi je žao što nisam mogao da vam se pridružim.MZ Svet brzo napreduje,meni deluje kao da će krenuti planovi za okupljanje-roštiljanje svakog meseca :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MZ 251 ETZ Plavi Golub i od skoro BMW R 65 Mali Bata

Da znas da smo i tebe pominjali... A sto se tice okupljanja, stvarno je bilo mnogo lepo. King i ja jos prepricavamo i sredjujemo utiske. Meni je ovo prva prica i ispalo je uhuhuhuhuuuuuu...Da se ne ponavljam ali sam upoznao ljude i stvaro su momci za naslovnu sranu

.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

400fg_dsc4251resize.jpg

Gornji red sleva nadesno:

Igor(Paraćin),Aćim(Svilajnac),Željko(Pozarevac),Kića(Beograd),Duki(Jagodina),Miša(Svilajnac)

Sede, sleva nadesno:

Mihac(Svilajnac),Ivica(Kraljevo),Saša(Beograd),Boris(Svilajnac) žena (Beograd), dete(Beograd),Vuja(Beograd).

Na klupici sleva nadesno:

Kobasice(Jagodina),salata(Jagodina),kobasice(Beograd),salata(Jagodina),hleb(Jagodina).

Na zemlji sve iz Jagodinu. :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja