Jump to content

Moto Zajednica

TAMO I OVAMO- LJUTI ZVER I PLAVI GOLUB

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 800 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Posle klope koja je bila Bogovska,uz ladno piće izvađeno  ohlađeno u reci,počinju priče,planovi i dogovori.

Nažalost Sale i j krećemo nazad jer se noćas vraćamo za BG.E da smo znali... Delili bi šator s vujom i onom bubom,ali obaveze su obaveze.Mota da se svrati i do Bokiliča,da sredimo problem  mojim motorom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 800 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Problem se brzo rešava.Auspuh je bio u pitanju.

Sad ću ja to,reče Bokilić i uze da sređuje auspuh.Probušena rupa,dodatna,i motor sad jezzzzzdi.

Ne kao Vujin crnac,ali stvarno ide.Sad treba krenuti.

Opet,da smo znali spavali bi i u garaži kod Bokilića ako treba.Ljudi su as lepo odvraćali od puta,ali mi smo BJB bikersi,spremni za sve izazove.

Jesmo li???

Nisam baš siguran,ali ajd sad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 800 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Begde oko Velike plane,poćele su prve kapi kiše.Sevalo je kao u bajkama.Sad mi je jasno što se deca boje grmljavine.

Normalno,teorija "neće kiša na nas" srušena je definitivmo ispred Smederva.Sda nema ni napred ni nazad.

Mene nijeimao ko da slika,ali ništa nisam bolje izgledao.Sve na meni je mokro.Niz nas se cedi voda.I gće su mokre.Spas nalazimo na OMV pumpi gde se krijemo od kiše.Tu se suši i naša oprema.

Priči nikad kraja,sve češće se smejemo kao ludi nabrašno.Pošto nismo nosili opremu za kampovanje,mogli smo da prespavamo i na Lisini u apartmanima.E da jesmo ne bi izgledali ovako.

post-6761-12879084421811_thumb.jpg

post-6761-12879084422726_thumb.jpg

post-6761-12879084425466_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 800 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Sad je lako biti general posle bitke,ali pomoćk (posilni) generala koji su ostavljene kod kuće nije baš tako lako biti.Uglavnom,kiša staje,tankujemo motore i rešavamo da nastavimo put Bgd-a.Na OMV pimpi iza nas je ostala poveća lokva od vode kja se cedila sa nas.Osmeh na lice i krećemo kući.

Mora se,ako hoćemo da nas ponovo puste da idemo na neki izlet samostalno.

post-6761-12879084426376_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 800 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250

U nastavku putovanja nema više kiše.Ima džukaca koji kidišu na nas,ima i milicije koja tenira strogoću i radi svoj posao.

Ali zašto na nas kontrola?

Nije bilo roblema sa MUP-om,jedino momci se pitaju što smo tako mokri? Eda smo pričali celu priču njima vrisnuli bi od smeha.Zato ćutimo i hrabro nastavljamo dalje.Od kontrole u Grockoj do kuće ima još tako malo.Gassss

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 800 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250

Kući stižemo oko 03.00h.Mokri,ali nasmejani od uveta do uveta.Sale je prekrstio moj motor,kaže da bi sad trebalo da se zove Ažda-haha.Kaže da sad ide kao lud.Hm,posle probe Vujinog motora,ovaj moj  izgleda kao kao suro pile.Crnac je stvarno Ažda-haha.

Zahvaljujemo se ekipi na lepom provodu,predivnom druženju i našim suprugama na razumevanju prema dvojici pionira u poznim godinama.Bilo je lepo i nezaboravno.Nadam se da će i Picasso dodati još slika i još po neku drugi ljudi sa skupa.Ima tu igrupnih slika.Bilo  bi lepo napisati kako se zove ko,jer ja sam pola imena pozaboravio.Likove nisam,ali imena...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MZ 251 ETZ Plavi Golub i od skoro BMW R 65 Mali Bata

Prosli smo Saraorce i jos neko mesto. Tu u nekom mraku, kraj puta, krijemo se od kise ispod krosnje drveta, malo sireg od maslacka. Ma kisa OCE NA NAS.

Pre OMV pumpe, kroz pljuskove i vodurinu, JA vozim napamet. Ne vidim nista osim dva crvena svetla ispred-Kingovo i jos nekoga, koga je muka naterala da vozi. Naravno, ja otpratim pogresno svetlo i King ooddeeee bez ja. Alo, alo, zove slon, alo gde je Kicafon...I taman, u pustoj noci, pod okupacijom kise, pretrcim prekoputa, sedi pod tremom gospoja, pokusava da shvati ko sam i sto sam tu, nailazi skaut King, spasava me i .... Posle par zaveslaja, eto nas na pumpi.

Srecom, stolice su lakirane, pa se ne naduse a i kacige nam imaju atest, da se ne skupljaju na kisi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Imate Onolike kufere na motorima a nemate kisna odela???? U prodavnicama HTZ opreme kostaju svega 750 dinara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Ne kvari ljud'ma teme, vec ovo tvoje prebaci tamo gde si kaz'o da  treba, u "pripreme.."

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Pa nisu ni ovi momci za bacanje  ;)

 

nego malo ste preterali sa opremom.... a falilo vam kisno odelo :D;)

Ma sve imali i stitnike za kolena i laktove i kacige i kozne jakne , ali za kisu nista. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja