Jump to content

Moto Zajednica

Honda Servis

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: BGD Vidikovac
  • Motocikl: Yamaha Tracer MT09 '18

Evo jedne teme iz davnih dana...trazih na googlu hondine servise pa mi izadje ovaj link.

 

Mozda ne bi bilo lose da se malo osvezi sa nekim novim majstorima i iskustvima.

 

Koliko shvatam tema je Hondin NEovlascen servis, majstor, radionica....

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa

Trebalo bi temu osvežiti novim saznanjima o servisima i serviserima s obzirom da je vrlo teško naći prave majstore a i ovi postojeći imaju tretman i cene kao da su nuklearni fizičari  :) . 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1173 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki SV 650 N

Sale MSM Temerin

Servisira više marki pa i Hondu

Sad sam na Suzukiju i opet kod njega

Izražavam moje iskustvo, nemam procenat od reklame :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco

Ja bih voleo na prolece da oteram moju Hondu kod nekoga majstora koji bi je pregledao do najsitnijeg srafa/detalja...ako imate neke preporuke vi recite. Naravno da necu u ovlasceni servis jer imam neki osecaj kad bih im to rekao da me ne bi shvatili ozbiljno a pare bi mi uzeli. Treba mi neki profesionalac i picajzla u svom poslu. Ko zna takvog neka ga preporuci :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Mmmmm F4, kako je to povozan motorcic! Steta sto nije bila malo veca :D 

Mladene, to sto ti hoces moze da kosta polovinu vrednosti motora, cisto da znas kakva je racunica... Uz detaljni pregled podrazumevam i detaljisanje oko zamene svega van ili na granici tolerancije... Ja sam u svoju ulozio oko 800eura kroz sitne delove (iridiumi, polocice ventila, klizaci stapova, spaner lanca, lezajevi vrata, gumice kocionih kljesta,lezajevi zadnjeg amortizera i zadnje viljuske, svih 5 lezajeva u tockovima, flanse/gume do cilindara... Plus brdo potrosnog materijala koji menjas kada je vec sve rastureno, gume, lanac/lancanici, sve tecnosti, koc. plocice, plastifikacija felni, itd...) a sve radih sam!

Komotno, bez da se "razmece" moze kostati 1000eura sa "rukama" i toliko sam od prilike izgubio prodajom svoje...

Ko god da je radi ne daj mu "totalnu slobodu", "picajzla" trazi dosta vremena i novca :D:zdravo:

Da ponovim, prelep motor za voznju, ciklistika vrhunska! (po meni)

 

20180202_140302.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8242 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: ---Honda---

Citam sta sam napisao pa da dodam... Ne preporucujem sebe za rad vec predocavam koliko "detaljisanje" moze kostati a ja nisam preterano detaljisao :D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: beograd - Grocka
  • Motocikl: Honda ST1100 Pan Evropa
Pre 18 sati, gox je napisao:

Sale MSM Temerin

Servisira više marki pa i Hondu

Sad sam na Suzukiju i opet kod njega

Izražavam moje iskustvo, nemam procenat od reklame :)

 

Za preporuku i radionica i majstori i cene pristojne i ljudi ulivaju poverenje. Jednom sam iz Beograda vozio motor kod njih, da ne bih ostavljao motor, iako su bili bukirani, odradili su mi momci i otklonili problem za sat vremena... za cenu nižu nego što su mi tražili  u  Beogradu i to tipa: "..... da te zakažem za par nedelja al će da košta... ". Drugi put sam nazvao Sašu letos, pitao ga za disk pločice, objasnio mi koje su dobre za moju Hondu i poslao mi istog dana.  I naravno savet ukoliko kod menjanja negde zapnem da ga zovem... Stvarno servis za preporuku. I da... u servisu je kao u apoteci.... 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: BGD Vidikovac
  • Motocikl: Yamaha Tracer MT09 '18
Pre 1 sat, dragan d je napisao:

 

Za preporuku i radionica i majstori i cene pristojne i ljudi ulivaju poverenje. Jednom sam iz Beograda vozio motor kod njih, da ne bih ostavljao motor, iako su bili bukirani, odradili su mi momci i otklonili problem za sat vremena... za cenu nižu nego što su mi tražili  u  Beogradu i to tipa: "..... da te zakažem za par nedelja al će da košta... ". Drugi put sam nazvao Sašu letos, pitao ga za disk pločice, objasnio mi koje su dobre za moju Hondu i poslao mi istog dana.  I naravno savet ukoliko kod menjanja negde zapnem da ga zovem... Stvarno servis za preporuku. I da... u servisu je kao u apoteci.... 

Dajte neki kontakt od Saleta MSM...

 

Ako lik ne radi vidkendom onda je to tesko izvodljivo za ljude koji rade. Znaci treba mi slobodan dan na poslu da bih oterao motor na servis ;)

 

Ja konkretno treba da idem da pogledam neku Hondicu (moj prvi motor posle skutera), a nemam bas puno iskustva. Znam pogledati neke osnovne stvari, ali sta se krije iza plastike....:stabre:

 

U ovlasceni da teram da je pretresu mogu misliti koliko traze. Najradije bih poveo nekoga sa sobom, al' nemam nikoga ko zna.

Kada sam kola kupovao lepo sam poveo majstora, platio 25e...covek do poslednjeg safa pregledao auto (PS ovalsceni servis mi trazio 8.000 rsd)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 214 postova
  • Lokacija: S . Mitrovica
  • Motocikl: K 1200 S

TheBeast i Mladen. Nisam siguran proverite.

Unapred se izvinjavam kolegi "Satelis" ako grešim. Često je na temi Honda NC. Koliko sam shvatio radi i uslužno popravke i servise. Po tekstovima sam shvatio da je odličan. 

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: BGD Vidikovac
  • Motocikl: Yamaha Tracer MT09 '18

Satelis je uglavnom za skutere.

 

Cuo sam sve najbolje o majstor Cakiju sa Zarkova, uglavnom radi Japance. A i blizu mi je pa cu mozda njemu da poverim ovaj prvi servis ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 747 postova
  • Lokacija: Ugljevik; RS; BiH
  • Motocikl: MZ TS250/1, Honda CBF 1000

@Emission4298 servis samo za Hondu je kod uvoznika.

Moj savjet ti je da tražiš dobrog majstora za motore,

ako je dobar, sigurno se do sad već sretao sa Hondom. ;)

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: BGD Vidikovac
  • Motocikl: Yamaha Tracer MT09 '18

Ja dok sam vozio CB500X, servisirao sam kod Dzonija, Moto Ordinacija kod Hipodroma.

Menjao gume, lanac, lancanike, stelovao ventile, redovne servise...sve max korektno

Promenio član theBeast

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 995 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC750x

Dzonia i Masnog znam nekih 8 god, nisam imao motor da bi znao kako rade ali je uvek puno, kad god sam nekog poslao bili su zadovoljni, cim mi istekne garancija oni ce mi odrzavati motor. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja