Jump to content

Moto Zajednica

Honda Servis

Recommended Posts

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Tomos APN6s

pa gde je ovlasceni servis i zastupnik za honde! posto planiram da uvezem hondu varadero 125. pa bi je otreo na malo veci servis!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Evo ti broj momka koji radi u Centru S i koliko znam rade sve motore, bez obzira na godiste.

 

064/825-5539 Zvonko (Centar S)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

nema potrebe da otvaram novu temu.

 

... a gde ljudi odrzavaju Honde inace? verujem da to ipak nije u ovlascenom servisu (obicno su malko skuplji)

 

ko u BG i okolini vazi za dobrog majstora za honde? zanima me jedna honda varadero, pa bih da proverim cene potrosnih delova, cene uobicajenih popravki, kao i vecih prolecnih servisa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Moje iskustvo sa Zvonkom je odlicno.

 

 

Zvonko je dobar majstor,preporuke :)

 

Ja moj motor odrzavam kod Zvonka, tj u Centru S. Sve preporuke! :takoje:

 

 

P.S. Ja sam zadovoljan i cenom, meni ruke kod njih ne kostaju puno, narocito ako se uzme u obzir da su ovlasceni dileri i serviseri!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

1. Servis, ulje filter standardno, osim sto mi je zatego španer bregaste. To je bilo malo komplikovano pa je trajalo dosta dugo, ali nebitno imao sam strpljenja. Zavšrio on oko 15:00 časova, krenem ja kući i u bulevaru počne da mi lupa nešto u samom motoru. Organizujem ja šlep nazad do Boleča, a on momak zaboravio da zavrne šraf ili već neku sitnicu. Mogao je agregat da mi sjebe

 

2. Servis, uradi mi kompletnu zamenu tečnosti, antifriza i posla 50 km počne da mi meša ulje i vodu, na sreću primetim to odmah i reši se problem. Ponovo šlep do Boleča.

 

3. Servis, ujedno i zadnji kod njih, menjao sam ulje u viljušci i momak promeni isti, a na putu do kuće, posle 5 km pukne mi prednji blatobran, kako i zašto nije mi jasno. Ali, kad sam došao kući primetio sam da mi je plastika na celoj desnoj strani labava i očajno nameštena, negde i ogrebena. Sumnjam da im je pao motor. Da priča nema kraja curi mi ulje iz viljuške.

 

Ovo se dešavalo izmedju Feb - April 2011.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Opravdano nema sta... Bar reci jesi li dobio tuzbu? :zvizduk:

 

sta kod nas ide ekspresno, prvo isla prijava inspekciji, sada cekam odgovor na pismo od strane centra s,..............trajace..............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Olimp
  • Motocikl: Honda Shadow 750,Honda CB 500,Mondial 150

Zvonko je ok momak ali samo za trkaći motori pošto sam takođe imao par lošijih iskustava. Takođe sam par puta otišao iz servisa sa ne dovoljno dotegnutim šrafovima a oko garancije sam morao da se potrudim da bi prihvatili neke stvari.Ali to shvatam donekle pošto smo SRBENDE. A skoro mi se nešto čulo iz motora a naravno gazda centra s me je na finjaka obrađivao da je to do obrade metala i da je sve ok :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Zvonko je ok momak ali samo za trkaći motori pošto sam takođe imao par lošijih iskustava. Takođe sam par puta otišao iz servisa sa ne dovoljno dotegnutim šrafovima a oko garancije sam morao da se potrudim da bi prihvatili neke stvari.Ali to shvatam donekle pošto smo SRBENDE. A skoro mi se nešto čulo iz motora a naravno gazda centra s me je na finjaka obrađivao da je to do obrade metala i da je sve ok :takoje:

 

 

Pa sta je ovde O.K. !?!? :staa:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Olimp
  • Motocikl: Honda Shadow 750,Honda CB 500,Mondial 150

Zvonko kao lik ja ok.Ali je generalno servis malo neozbiljan.Ja vozim Shadowa a Zvonko je ipak majstor za trkalice pa nema baš puno iskustva u tom delu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Дорћол
  • Motocikl: Honda Dylan 150cc

a gde da mi održavamo Honda skutere :zbunjen::zvizduk: ono ipak nije spejs šatl, a maltene neće nijedan nezvaničan Skut-servis da ih radi... :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

šta me to briga :zbunjen: ja tražim NEovlašćen dobar servis za Honda skutere :zvizduk::zdravo:

Koliko znam najbolji za Honda motore je Rade Kocka! E sad, da li servisira i skutere to ne znam, ali mislim da radi jer i sam vozi skuter, ili njegov sin, nisam siguran. Idi i pitaj ga :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Beograd

e pa sad je u pravim rukama... :)

malo cemo mu pruzhiti nezhnosti,malo alternativne medicine,malo cemo mu pevati...glavobolju i temperaturu cemo reshiti s brufenom 600 a za onaj problem sa prednjim delom doveshcemo ortopeda :)))))

a dal je honda il je ... honda...nema veze rodjo bitno je da ima dva tochka i kurblu :)

samo da isteram onog lyberachija i onda je brat dilan moj i bozhiji :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda Shadow VT 600

pozdrav svima,

zanima me kog majstora za hodu shadow preporucujete,ali u nisu.motor sam uzeo skoro i planiram da ga vozim coveku od poverenja jer nemam blage veze sta trebam da menjam i sta sve treba da se proveri :stabre:

hvala unapred

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja