Jump to content

Moto Zajednica

DA se predstavim...

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

:D CAos pozdrav svima...ja sam MArko iz BG, vozim Yamu XT600E iz 1997me, obozavam motore a jos vise druzenje vezano za ovaj nas opasan i prelep sport.....do sada sam bio aktivan na automoto-sportu, evo me sad i ovde, slucajno (DEXTERR me pozvao kad sam ga zvao na oglas za CBR-ku)..:):D

 

73ce godiste, rodjen i zivim u BG, ziveo u USA, CA.

 

Pozdravljam sve i svima zelim srecnu novu Godinu.

PS SInoc nisam mogao da odolim, uzjahao sam YAmu oko 10 po ponoci * upalila iz 7og i razvukao je po gradu...mogu vam reci bilo je fenomenalno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Ne znam za preporuku da`l si ozbiljan ili ne ali eto me u svakom slucaju :)

 

U USA sam bio svud po malo, Najvise u Kaliforniji oko 1.5 godinu u gimnaziji, Palm Springs, Sad Diego, LA malo , SF malo, Felton i Santa Cruz najvise, malo florida i Ilinois...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Tako, lepo, dobrodošao brate na 2 toèka ! :)

A ono za preporuku, ma šalio se moj imenjak Dirty, evo neæe više... :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

U USA sam bio svud po malo' date=' Najvise u Kaliforniji oko 1.5 godinu u gimnaziji, Palm Springs, Sad Diego, LA malo , SF malo, Felton i Santa Cruz najvise, malo florida i Ilinois...[/quote']

 

A, ok. I ja sam neko vreme proveo u CA (LA, SD, LB) a isto smo godiste, pa reko' da te nisam upoznao negde :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Dobro dosao, drugar! :D Mislim da se znamo sa AMS foruma :D

 

Sledece godine da se prikljucis ekipi i da se vozimo zajedno ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Atina

Dobrodosao Marko! U bree, ziveti tako dugo u Kaliforniji a onda se preseliti u Srbiju... Mora da je to bila teska promena, prebrodjena u loncima pasulja, sarme i kobaja? :D

 

Uostalom, sta ameri znaju sta je dobra hrana? Oni i njihovi stejkovi i prst debele palacinke, blja ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Pa da ti kazem..uravo tako nekako:) Sve mi je nedostajalo..ipak sam ja 100srbin i srbijabnac sve jedno...SUvise je sve drugacije. Tvrdo, bezosecajno, ustogljeno...kao masine zive..izuzem malog broja ljudi. Volim USA, imam mnogo prijatelja, tamo sam kao kod kuce * sto i jesam, ali duze od god dana ne mogu da skrpim u cugu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Enduro se voli. El tako. Ostalo se samo malo vozi, cisto da se ne kaze da nismo probali. Veliki pozdrav. Nadam se da ce mo poderati koju gumu ove godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Evo mene pa ko me sretne na ulici nek mane pa da pijemo kafu il se vozamo...:")

 

Da nisi isao na Pravni? Generacija '92. ili '93. (mislim na upisane tada, ne na rodjene :) )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Nisam ni video pitanje. Jesam, 91-92 i diplomirao sam na pravnom. Jel se znamo :))))))))

 

Motori...Sve ih volim..a enduro mi je onako zadovoljstvo za duuzi put...Cak su i kruzeri poceli da mi se svidjaju, moracu da pozajmim Harleya od druga iz Panceva da vidim kakav je feeling, cruisera u zivotu nisam vozio nit na njega seo, osim jedanput u Grkoj sa jedno 17 godina...a to se ne raccuna...:) Mislim da cu to, boze zdravlja, da ganjam pod stare dane. More...palmice...zrikavci...i ja:)

 

Kvarissa poziv za dranje guma i od mene vazi...cekaj samo da kupim prednju novu, moja je dunlop katastrofa, mislim da nije menjana od `97 od kad je motor kupljen hahaah

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Nisam ni video pitanje. Jesam' date=' 91-92 i diplomirao sam na pravnom. Jel se znamo :))))))))

[/quote']

 

Mislim da se znamo. Mada bi pre trebalo da znas moju tadasnju devojku (Natasa Lalovic). Ona je valjda tvoja generacija. Ti bi trebalo da si generacija sa Milosem Todorovicem, jel tako?

 

Uostalom, ako se ne znamo, ispravicemo to....na prolece najkasnije :biker:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

DA.dadada...to je to. Tvoje devojke se po imenu ne secam ali bih se sigurno setio kada bih je video, a milos vozi neki kymco skutercic pa se ponekad sretnemo na 2tocckasima pa obrnemo krug. Obicno u Insomniji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja