Jump to content

Moto Zajednica

gde su najpovoljnije torbe za rezervoar ili rep za r6

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Druže nemoj da se mrštiš ni ljutiš jer nema potrebe. Kako si formulisao pitanje logično bih ti odgovorio "u oglasima" ili slično. Pretraži malo forum, moto oprema npr, ili prodavnice, itd, i  onda ne moraš nikoga ništa ni da pitaš. Ako si toliko lenj da sam nešto uradiš i čekaš da ti neko drugi postavi na tacnu, to je druga stvar... Pa valjda si (makar ovde na forumu) čuo za Louis, Polo, Hein Gericke, Auner i ostale (i mnoštvo domaćih radnji), pa lepo pogledaš u njihovoj ponudi šta te zanima, kupiš ili ne kupiš, i ne moraš da se čudiš tuđim komentarima. Da si tražio savet za neku određenu robu bih već shvatio, ali ovako...baš i ne.

 

Pozdrav

 

P.S.

 

Druze ja sam uzeo dorbe bisage u motolendu

 

Čovek je pitao gde su najpovoljnije torbe a ne gde su dobre (i skupe)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Druže nemoj da se mrštiš ni ljutiš jer nema potrebe. Kako si formulisao pitanje logično bih ti odgovorio "u oglasima" ili slično. Pretraži malo forum, moto oprema npr, ili prodavnice, itd, i  onda ne moraš nikoga ništa ni da pitaš. Ako si toliko lenj da sam nešto uradiš i čekaš da ti neko drugi postavi na tacnu, to je druga stvar... Pa valjda si (makar ovde na forumu) čuo za Louis, Polo, Hein Gericke, Auner i ostale (i mnoštvo domaćih radnji), pa lepo pogledaš u njihovoj ponudi šta te zanima, kupiš ili ne kupiš, i ne moraš da se čudiš tuđim komentarima. Da si tražio savet za neku određenu robu bih već shvatio, ali ovako...baš i ne.

 

Pozdrav

 

P.S.

 

Druze ja sam uzeo dorbe bisage u motolendu

 

Čovek je pitao gde su najpovoljnije torbe a ne gde su dobre (i skupe)

 

Umesto stranih imaš i domaće radnje: Motoland, Guevara, KDM, Profimoto, Held, PEGAZ-MOTO... i još gomilu drugih.

Ja znam da kod nas ima povoljni torbi: www.PEGAZ-MOTO.rs Možda nisu jeftine ali su sigurno povoljne. Računaj i na popust od 5% za BJB članove.

 

PS

Čovek je pitao i dobio konkretan odgovor. Za to i služi forum između ostalog. A od tebe samo popovanje...  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Pa valjda si (makar ovde na forumu) čuo za Louis, Polo, Hein Gericke, Auner i ostale (i mnoštvo domaćih radnji), pa lepo pogledaš u njihovoj ponudi šta te zanima, kupiš ili ne kupiš

 

Čovek je pitao gde su najpovoljnije torbe a ne gde su dobre (i skupe)

 

Umesto stranih imaš i domaće radnje: Motoland, Guevara, KDM, Profimoto, Held, PEGAZ-MOTO... i još gomilu drugih.

Ja znam da kod nas ima povoljni torbi: www.PEGAZ-MOTO.rs Možda nisu jeftine ali su sigurno povoljne. Računaj i na popust od 5% za BJB članove.

 

PS

Čovek je pitao i dobio konkretan odgovor. Za to i služi forum između ostalog. A od tebe samo popovanje...  ::)

 

Da si pazio na času ili se udostojio da razumeš napisano (ako možeš) ne bi pisao tim tonom a možda bi i shvatio da je ono crveno, a Boga mi, i podebljano crveno konkretan SAVET, i zato forum služi - a usput je i kolegijalno. Ko razume shvatiće, pa i autor teme a možda i ti. Ja sigurno neću zloupotrebljavati svaku priliku da kvazi pametujem ili da reklamiram svoju ponudu i/ili firmu po svaku cenu. Uzgred, onaj tvoj P.S. je ili nebulozan ili misliš da sam vidovit pa da znam da ćeš baš ti dati "pravi i konkretan" savet 20-ak sati posle mene, što je već vrlo glupo. Nešto nisam primetio da je iznad bilo ko pomenuo nešto konkretno pre mene, ali si ti to stručno uvideo - svaka čast na inteligenciji i "čitanju između redova"

 

Pošto pominješ popovanje (?) možda bi mogao da objasniš misao: "možda nisu jeftine ali su sigurno povoljne", samo bez demagogije o visokim carinama i dažbinama, itd-itb (pročitaj ponovo naziv teme)... Takođe, pošto u nekoliko sličnih tema agresivnije nudiš svoju robu, moraš da shvatiš i napokon prihvatiš da je većina stvari/robe jeftinije do znatno jeftinije u prvopomenutim, dakle, stranim prodavnicama i da, na svu sreću, ti nemaš moć da nateraš bilo koga u šta i gde će da plasira svojh novac (verujem da je nikad nećeš ni imati).

 

Nešto ne primetih da se bilo ko od ostalih prodavaca iz radnji koje pominješ (a registrovanih na ovom forumu) potresao zbog mog komentara, niti našao za shodno da me ukori i matorog prevaspita, a onako usput, Bože moj, naivno i bezazleno pokuša da uturi svoju robu. Mislim da ti ovakav način komunikacije ali i anti-reklame ne trebaju i neće ti doneti dobro. Takođe, sa svojim godinama i životnim (i trgovačkim) iskustvom bi morao da znaš da nije dobro ili lepo (kulturno) da nekoga koga ne znaš (i druge sa foruma) tretiraš kao neiskusnu dečurliju - balavce, jer ima nas dosta starijih i mnogo iskusnijih od tebe.

 

P.S.

Započeo sam po navici da napišem "pozdrav" na kraju, ali pošto vidim da ti nisi vaspitan na taj način i to ne radiš, ovoga puta to izostaje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1338 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

U Motolendu imas bocne torbe Kappa od 7000-11000din  na Dorcolu Cara Urosa...

U Trion Motorsu imas Givi bocne torbe oko 12000din na NBGD Yubc

U Pegaz Moto imas Buffalo bocne torbe od 7000-9000din...Zemun Ugrinovacka 108

 

Sve su odlicne samo je pitanje koliko para zelis da odvojis

 

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Pa valjda si (makar ovde na forumu) čuo za Louis, Polo, Hein Gericke, Auner i ostale (i mnoštvo domaćih radnji), pa lepo pogledaš u njihovoj ponudi šta te zanima, kupiš ili ne kupiš

 

Čovek je pitao gde su najpovoljnije torbe a ne gde su dobre (i skupe)

 

Umesto stranih imaš i domaće radnje: Motoland, Guevara, KDM, Profimoto, Held, PEGAZ-MOTO... i još gomilu drugih.

Ja znam da kod nas ima povoljni torbi: www.PEGAZ-MOTO.rs Možda nisu jeftine ali su sigurno povoljne. Računaj i na popust od 5% za BJB članove.

 

PS

Čovek je pitao i dobio konkretan odgovor. Za to i služi forum između ostalog. A od tebe samo popovanje...  ::)

 

Da si pazio na času ili se udostojio da razumeš napisano (ako možeš) ne bi pisao tim tonom a možda bi i shvatio da je ono crveno, a Boga mi, i podebljano crveno konkretan SAVET, i zato forum služi - a usput je i kolegijalno. Ko razume shvatiće, pa i autor teme a možda i ti. Ja sigurno neću zloupotrebljavati svaku priliku da kvazi pametujem ili da reklamiram svoju ponudu i/ili firmu po svaku cenu. Uzgred, onaj tvoj P.S. je ili nebulozan ili misliš da sam vidovit pa da znam da ćeš baš ti dati "pravi i konkretan" savet 20-ak sati posle mene, što je već vrlo glupo. Nešto nisam primetio da je iznad bilo ko pomenuo nešto konkretno pre mene, ali si ti to stručno uvideo - svaka čast na inteligenciji i "čitanju između redova"

 

Pošto pominješ popovanje (?) možda bi mogao da objasniš misao: "možda nisu jeftine ali su sigurno povoljne", samo bez demagogije o visokim carinama i dažbinama, itd-itb (pročitaj ponovo naziv teme)... Takođe, pošto u nekoliko sličnih tema agresivnije nudiš svoju robu, moraš da shvatiš i napokon prihvatiš da je većina stvari/robe jeftinije do znatno jeftinije u prvopomenutim, dakle, stranim prodavnicama i da, na svu sreću, ti nemaš moć da nateraš bilo koga u šta i gde će da plasira svojh novac (verujem da je nikad nećeš ni imati).

 

Nešto ne primetih da se bilo ko od ostalih prodavaca iz radnji koje pominješ (a registrovanih na ovom forumu) potresao zbog mog komentara, niti našao za shodno da me ukori i matorog prevaspita, a onako usput, Bože moj, naivno i bezazleno pokuša da uturi svoju robu. Mislim da ti ovakav način komunikacije ali i anti-reklame ne trebaju i neće ti doneti dobro. Takođe, sa svojim godinama i životnim (i trgovačkim) iskustvom bi morao da znaš da nije dobro ili lepo (kulturno) da nekoga koga ne znaš (i druge sa foruma) tretiraš kao neiskusnu dečurliju - balavce, jer ima nas dosta starijih i mnogo iskusnijih od tebe.

 

P.S.

Započeo sam po navici da napišem "pozdrav" na kraju, ali pošto vidim da ti nisi vaspitan na taj način i to ne radiš, ovoga puta to izostaje

 

Mnogo si se uzbudio ni zbog čega. Ne vidim šta te je u mom postu toliko pogodilo? Odgovorio sam ti u istom tonu kao i ti što si odgovorio kolegi Goksi-gsr.

 

Zna se šta znači povoljno a šta najjeftinije. Uz svo iskustvo i godine ako to do sada ne razlikuješ ja ti ne mogu pomoći. Niti imam želju da se pravdam bilo kome. Trgovina je posao a agresivna trgovina je stvar percepcije. Kada neko pita moje je da ponudim konkretno a tvoje je da biraš. Vrlo jednostavno. Ostalo ne želim da komentarišem jer je ceo tvoj post zlonameran.

Pozdrav i tebi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 103 postova

Stvarno,bre Zokki,mani se vise rasprava sa ljudima.Vec par puta citam postove i tvoje ubedjivanje sa nekim.Vecito si neki "drveni advokat" a mislim da samo trosis zivce.Momak je pitao gde ima,ljudi nude sta imaju,sta je problem.Pa covek ima robu i zeli da je proda.Pored svoje je ponudio i par firmi gde jos moze da se pogleda.Ni ja ne razumem sta je tebe toliko razljutilo u njegovom postu.

I konstantno pricas o svom iskustvu,zivotnom i bajkerskom,majstore verujemo ti,nemoj vise. Glupo je da ljudima off-ujes teme zbog rasprave sa ostalim clanovima.

TAKE IT EASY.

Pozdrav.

P.S.

Recite coveku gde jos da pogleda za torbe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Ako si mogao da primetiš po tonu, nisam se uzbudio uopšte samo mi nije bilo jasno iz kog razloga si mene prozvao kada sam čoveku napisao gde da gleda, pošto već sam ne može (ili ga mrzi) da nađe, i iz kog razloga smatraš da baš ti moraš nekoga da zastupaš ili braniš (drvani advokat)? Da je mrkom ovo zasmetalo sigurno bi mi sam odgovorio iako moj komentar nije zlonameran a nisam ni vređao. Dobio je savet gde može da potraži šta mu treba iako to skoro svi na forumu znaju, nema veze.  U više navrata si slično radio sa drugima koji su nekome predlagali Louis, Polo i ostale strane firme i svađao se sa njima, čime pokazuješ da ti to strašno smeta. Naravno da se zna šta znači jetino a šta povoljno, ali nisi naveo što mrki.boy traži - najpovoljnije, što bi trebalo da se protumači i kao najjeftinije, zar ne?

A i za Mrshavka važi slično, što se sad pa ti petljaš kada te niko nije ni pomenuo niti pogodio na neki način, a i konstataciju o drvenom advokatu si promašio - pročitaj ponovo sve i videćeš da ja nikoga (i ni u čije ime) nisam branio ili zastupao. Gde si sad pa ti video da sam isticao svoje bilo kakvo iskustvo (pominjao sam tuđe), pogotovo bajkersko (kada i nisam "biker")? Opusti se malo i čitaj polako  ;) kada te već moji komentari iritiraju, a autoru teme mislim da više informacija i ne treba, dobio ih je od obojice vrlo kompletno - jedino još nismo buvljak predložili (što sam upravo učinio)... Srećan?  ;)

 

Dodatak:

Kada si već uzeo učešće u ovoj temi, zašto nisi lepo napisao mrkom.boyu gde da nađe ono što traži umesto što ulaziš u bespotrebnu raspravu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Ako nemaš dovoljno inteligencije (da ne kažem pravi termin) shvatio bi iz mog prvog komentara da ja nisam ni pomenuo bilo koju domaću radnju jer ima banera u vrhu svake strane dovoljno, pa samim tim nikoga nisam ni mogao da napadnem, niti sam želeo. Moj drugi komentaar, dakle posle ničim izazvanog prozivanja i pametovanja, je jednostaavno odgovor ili samoodbrana, kako god to hoćeš da kvalifikuješ. I opet autoru teme nisi pomogao nikakvim savetom? Nije drugarski ni kolegijalno, nisi korektan uopšte i samo želiš da se svađaš - opusti se, nije smak sveta, evo Argentina vodi 2:0, a i moj ljubimac, čika Maksa, je odrao konkurenciju danas u Mizanu (svaka mu se dala) što je ulepšalo ovaj usr... kišni dan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Мønsтеr 620 i.e.

Ako ti se ne žuri, za mesec dana biće popust u Luisu gde ćeš moći da kupiš komplet bočnih i tank za 60€ (30€ bočne i 30€ tank). Ima tema ovde u vezi toga. Kod Sekule je bez provizije. Sve ostalo je daleko skuplje i ovdje i ondje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 232 postova
  • Lokacija: Pecinci

ja sam bio u luisu prosli mesec i mogu vam reci da sam se razocaro

ono sto je dobro i jeftino to nema ili ima neki br.koji se nije prodao itd.sve u svemu propast

 

 

ps.meni treba torba za r

vozim yamahu r6 2007 god.

e sad ili torba za rezervoar ili za rep

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja