Jump to content

Moto Zajednica

MC SREM - XIII moto susret 04-06.05.2007

Recommended Posts

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Sve bolje i bolje, sve bolje od boljeg. Organizacija visoka 9-ka, poèev od kampa, pa do sve bolje obezbedjenog pravca za potezanje i stunt-ovanje! Ne svidja mi se experiment-pasulj, nadam se da neæe više :evil: !!! Èini mi se nešto manje motora nego prošle godine, zbog vremenskog 'poplaša'. Bonovi šank, klopa, piæe, cene, mislim da STVARNO ne može bolje, nek me neko ispravi! Gostoprimstvo sremaca :prayer: bez premca i komentara! Provod najjaèi moguæi kao i uvek u SM, što zbog ekipe s foruma što zbog domaæina, pa Mornar1976, koji se stvorio niotkuda sa brdom piæa na poslužavniku, kasnije i klopa, joj sremci! 8) Jedva živu glavu izvuk'o put BG-a. Dakle skup u SM- visoki 9!!! :kul: :kul:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

...dolazi momak poklanja maicu' date='dolazi druga djevojka sa picem,treca djevojka pise podatke odakle dolazim,drugi ili treci ili ko zna koji...momak me pita dali je podamnom honda ja potvrdjujem poklanja mi maicu ispisanu"honda"vise neznam ni ko je bio donosi kesu napunjenu jos nisam pogledao sta ima ali sam primijetio olovku,sve je to trajalo i trajalo,samo poklanjaju,pitaju,zahvaljuju......[/quote']

 

da, malo ju bedno citati kada si dobio samo tu kesicu (koju ni sam nisam pogledao, uzgred) i kada vec u 14.00 nije bilo pasulja a pljeskavice cena kao i svuda, kvalitet i ukus nesto nizi. Majice se prosle godine isle u istu cenu jer je bio jubilej kluba, ove godine diskriminacija po tim pitanju cista 10-ka...ostatak organizacije ipak nesto nizi, recimo 8. Svakako par kopalja iznad Smedereva ali ako cemo taj skup uzimati u komparaciju, svi ce ostali dobiti visoke ocene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi
Pozdrav' date='

 

...dolazi momak poklanja maicu,dolazi druga djevojka sa picem,treca djevojka pise podatke odakle dolazim,drugi ili treci ili ko zna koji...momak me pita dali je podamnom honda ja potvrdjujem poklanja mi maicu ispisanu"honda"vise neznam ni ko je bio donosi kesu napunjenu jos nisam pogledao sta ima ali sam primijetio olovku,sve je to trajalo i trajalo,samo poklanjaju,pitaju,zahvaljuju......

 

da, malo ju bedno citati kada si dobio samo tu kesicu (koju ni sam nisam pogledao, uzgred) i kada vec u 14.00 nije bilo pasulja a pljeskavice cena kao i svuda, kvalitet i ukus nesto nizi. Majice se prosle godine isle u istu cenu jer je bio jubilej kluba, ove godine diskriminacija po tim pitanju cista 10-ka...ostatak organizacije ipak nesto nizi, recimo 8. Svakako par kopalja iznad Smedereva ali ako cemo taj skup uzimati u komparaciju, svi ce ostali dobiti visoke ocene.

"samo tu kesicu"pa ti nisi procitao tekst a dajes komentare,na kraju ljubaznog doceka i dvije maice dobio sam "kesicu"koju na motoru nisam mogao otvoriti i pogledati,a kasnije sam zaboravio,imao sam zelju za pasulj ali ga nije bilo,sistem bonova je bio usporen,dvije osobe za rostiljom premalo,ali jedno je sigurno docek bikera je bio na visokom nivou,i ja sam se na to skoncentrisao,i svaki cu skup pohvaliti ako me budu tako docekali

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

skup jue bio odlican bilo je malo manje motora nego prosle godine svidja mi se sto je svako dobio zahvalnicu smetalo mi je sto su dva pucaca bila dosadna jednom je procurilo ulje pa se malo smirilo sve u svemu bilo je dobro samo tako nastavite i onaj odlazak u rezervat je bio pun pogodak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Beograd

Jos jedno dobro okupljanje...posle Smedereva mislila sam da ce svaki skup biti propast...Sve pohvale organizatorima!!!!

Svaka cast!!!!!! Dobra muzika, dobra klopa, dobro drustvo....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

@daco, izvini sako sam nedovoljno jasno napisao, nema tu Tebe u mom postu, scena sa podelom majica se desavala neposredno ispred mene, i vozac i suvozac pa jos i biranje boja ali za nas iza je ostala samo po "kesica" za dve placene karte. Dakle, pisao sam o sebi kako je 'bedno citati kada SI dobio...', dakle, ja sam taj "SI" koji posmatra situaciju u tj recenici, ne Ti.

 

Konacno, uvek dovoljno postujem sagovornike da bih procitao sve sto su napisali, nekada i vise puta da bih izbegao nesporazume. Tako je bilo i sa Tvojim postom, samo sam iskoristio priliku kada se javio neko ko je dobio majice da nadovezem koliko je do perfekcije dovedena diskriminacija vec na ulazu. Doduse, ionako smo posli tamo sa idejom da se sretnemo sa ljudima sa kojima se vidjamo uglavnom po skupovima i to je poenta, ostalo je stvar organizatora i njegove zelje za vlastitom reputacijom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 274 postova
  • Lokacija: bijeljina i prasnjavi drumovi

OK.druze sad smo se razumjeli,ja sam samo rekao kako sam ja prosao na kapiji,istina da su majice raskosno dijeljene,a ishod je da su nekima bile uskracene,idemo dalje svaka subota donosi nove dozivljaje i nove prijatelje,a kritike i pohvale neka budu opomena za druge,pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Momci,dosta rasprave... Majce su delili predstavnici Centra S i spred Motorex-a vlasnicima Hondi....ostalima JOK! :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)
Momci' date='dosta rasprave... Majce su delili predstavnici Centra S i spred Motorex-a [b']vlasnicima Hondi[/b]....ostalima JOK! :(

 

Lancia, lepo sam ti rekao da vozis pogresnu marku :lol: , vec je ranije receno da majce od kluba nece biti deljene, kao sto i nisu. Provod je bio fantastican, par pucaca al i to se prezivelo, muzicki program na visokom nivou, fantasticno ozvucenje. Jedina primedba na osoblje za sankom i rostiljem je to sto nemaju cetiri ruke i cetiri noge, pa sve to sa cetiri tocilice. Red za pivo se cekao pola sata.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Srbija, Požega
  • Motocikl: BMW K 1600 GT
Momci' date='dosta rasprave... Majce su delili predstavnici Centra S i spred Motorex-a [b']vlasnicima Hondi[/b]....ostalima JOK! :(

 

Kakva diskriminacija :shock: , e zato nikad neæu kupiti hondu :thumbsdown: :P !

Skup je stvarno bio EXTRAAAAAA :kul: , jedino èega je bilo manje u odnosu na prošlu godinu su pucaèi :( , verovatno su veæini izdanuli motori u Smederevu, a kod Gedže nestalo im radilica, klipnjèa, hilzni... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2630 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Pozdrav !

Kao prvo da se u ime kluba, a i u svoje ime zahvalim svima koji su nas posetili.

Hvala i na ocenama skupa, posebno na onim pozitivnim. Sve primedbe su vec notirane , pa cete sledece godine imati priliku da ponovo date sud.

Bilo je preko hiljadu motora, provereno. Ja sam licno ocekivao vise, ali mislim da je nestabilno vreme mnoge pokolebalo.

Sto se tice pucaca, to je minimum koji se mogao postici. Imali smo najprijatnije moguce dogovore sa njima i veeelika vecina je to ispostovala, posebno za vreme Corbinog koncerta. Licno sam ih obilazio i postizao dogovore, nadam se bez zamerke. Cak su mnogi moji sugradjani insistirali da ne reagujemo, govoreci da su dosli i to da vide.

Propuste u vezi sanka,koji padaju nama na teret :oops: , zaradili su ljudi iz pivare, koji nisu verovali u nase a i vase kapacitete. Pa su nam isporucili duplo manje tocilica i puuuno manje casa.

Majice su kao sto ste culi delili uvoznici Honde - vlasnicima Honde. A posto su davali nagrade- vrlo pristojne- za potezanje, ne mogu im nista zameriti. Tu su mogli vozaci ostalih firmi da od njih nesto dobiju. Samo su trebali da se prijave i provozaju na 300 m. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Bravo za mc Srem! Bravo za Krkelju!

Sjajno sam se proveo. Sve je bilo na mestu, od doceka na kapiji, do polaska kuci.

Naravno imao bih i par primedbi. Red na sanku se otegao, trebalo je vise tocilica i ljudi za sankom angazovati. Piva je nestalo kasno u subotu. Bora me je malo nervirao svojim "vicastim" komentarima u pauzi izmedju pesama ali je koncert bio sasvim ok. Ozvucenje odlicno!

 

Sremu jaka 8 od mene!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2630 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM
Pozdrav' date='

 

...dolazi momak poklanja maicu,dolazi druga djevojka sa picem,treca djevojka pise podatke odakle dolazim,drugi ili treci ili ko zna koji...momak me pita dali je podamnom honda ja potvrdjujem poklanja mi maicu ispisanu"honda"vise neznam ni ko je bio donosi kesu napunjenu jos nisam pogledao sta ima ali sam primijetio olovku,sve je to trajalo i trajalo,samo poklanjaju,pitaju,zahvaljuju......

 

da, malo ju bedno citati kada si dobio samo tu kesicu (koju ni sam nisam pogledao, uzgred) i kada vec u 14.00 nije bilo pasulja a pljeskavice cena kao i svuda, kvalitet i ukus nesto nizi. Majice se prosle godine isle u istu cenu jer je bio jubilej kluba, ove godine diskriminacija po tim pitanju cista 10-ka...ostatak organizacije ipak nesto nizi, recimo 8. Svakako par kopalja iznad Smedereva ali ako cemo taj skup uzimati u komparaciju, svi ce ostali dobiti visoke ocene.

Kolega , pasulj je poceo da se deli tek u 14 h. Ne mogu da verujem da se 500-600 porcija u trenutku podelilo ?! Provericu, posto zbog obaveza nisam stigao da ga probam.

O diskriminaciji sa majicama sam gore vec pisao.

Posto u profilu nisam primetio da pise odakle si, a ne pise da li i koji motor vozis, nisam te mogao prepoznati na ulazu. A ako si bio kolima , sanse da dobijes Hondinu majicu su bile minimalne.ISKRENO bih voleo da kad svi dodjemo na susret u organizaciji kluba ciji si ti clan, ne bude ni diskriminacija, ni propusta.

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2630 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM
Bravo za mc Srem! Bravo za Krkelju!

Sjajno sam se proveo. Sve je bilo na mestu' date=' od doceka na kapiji, do polaska kuci.

Naravno imao bih i par primedbi. Red na sanku se otegao, trebalo je vise tocilica i ljudi za sankom angazovati. Piva je nestalo kasno u subotu. Bora me je malo nervirao svojim "vicastim" komentarima u pauzi izmedju pesama ali je koncert bio sasvim ok. Ozvucenje odlicno!

 

Sremu jaka 8 od mene![/quote']

Hvala u ime svih clanova MC SREM.

Sve u vezi sanka stoji. Ali ponavljam da je broj tocilica odredila pivara, a i koilcinu casa. Dakle, nije nestalo piva nego ambalaze. Znam da se svodi na isto, i svesni smo da je u svakom slucaju NAS propust. Jbga.

A sponzoru nasem, a koliko cujem i vasem, se i pored te greske zahvaljujemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1300 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: R1150GS

Ovaj skup cu definitivno i sledece godine posetiti!

 

Drago mi je zbog novih poznanstva i sto sam se sreo sa starim prijateljima. Ja bi dao za "pasulj eksperiment" 10-ku :oops: ali su ukusi kod svih razliciti, naravno. I drago mi je sto je skup ove godine bio mnogo mirniji ( mislim na pucace).

 

Jedna mi je zamerka sto niko nije primetio da i ja vozim Hondu... :(:D

 

Pozdrav za organizatore, svaka vam cast! :thumbsup:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

Kolega ' date=' pasulj je poceo da se deli tek u 14 h. Ne mogu da verujem da se 500-600 porcija u trenutku podelilo ?! Provericu, posto zbog obaveza nisam stigao da ga probam.

O diskriminaciji sa majicama sam gore vec pisao.

Posto u profilu nisam primetio da pise odakle si, a ne pise da li i koji motor vozis, nisam te mogao prepoznati na ulazu. A ako si bio kolima , sanse da dobijes Hondinu majicu su bile minimalne.ISKRENO bih voleo da kad svi dodjemo na susret u organizaciji kluba ciji si ti clan, ne bude ni diskriminacija, ni propusta.

Pozdrav.[/quote']

 

ih, ta sujeta, pa o to moze covek i na ravnom da se saplete.....

 

Nije uopste bitno da li si me video na ulazu, verovatno sam usao tiho i neprimetno sa cak dva motora i 6 svetala :) ali stvar i nije u mom ulasku. Treci motor sa "svega" jednim svetlom sa kojim smo usli, nije bio Honda, definitivno, ali i to pada u vodu pred ovolikim neuocenim Hondama o kojima citamo.

 

Ipak, za mene, to je pitanje reseno, uz objasnjenje koje je usledilo ja za ovo ne teretim niposto organizatore, ipak je to onda neka druga stvar.

 

Pasulj? E, to slobodno proveri ili sacekaj ovde na forumu potvrdu onih koji su bili prisutni kada nisam nasao taj famozni "eksperimentalni"...da ne bude zabune, pisem o suboti, ne o petku.

 

Uzgred, na glasanju sam dao osmicu, to je moja vrlo visoka ocena, a kada se uzelis lepog provoda, samo se najavi i spremi za turu do Beograda, ne organizujem skupove ali mi ide sa lepim rostilj-druzenjima bez problema ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2630 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

TO : lancia88

 

Nije sujeta nego namera da se svaki propust sa odgovornim prodiskutuje, a za sledeci put ispegla.

Hvala za visoku ocenu.

 

"a kada se uzelis lepog provoda, samo se najavi i spremi za turu do Beograda, ne organizujem skupove ali mi ide sa lepim rostilj-druzenjima bez problema "

 

I meni je to uvek dobro islo. OK. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 548 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Malaguti Madison s200

Lep skup, a mogao je biti i jos lepsi da veliki broj ljudi nije sumnjao vremensku prognozu..;)..Krivo mi je sto se nisam upoznao sa nekim ljudima sa foruma,samo sam pozdravio Dextrerra i to je to..;)..

 

@Dexterr: Meni je pasulj bio mnoooogo dobar...:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Bijeljina
Momci' date='dosta rasprave... Majce su delili predstavnici Centra S i spred Motorex-a [b']vlasnicima Hondi[/b]....ostalima JOK! :(
A zašto onda ja ne dobih majicu niko mi nije ni ponudio došao sam oko 11 sati možda je veæ nestalo :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 70 postova
  • Lokacija: Bijeljina
Lep skup' date=' a mogao je biti i jos lepsi da veliki broj ljudi nije sumnjao vremensku prognozu..;)..Krivo mi je sto se nisam upoznao sa nekim ljudima sa foruma,samo sam pozdravio Dextrerra i to je to..;)..

 

@Dexterr: Meni je pasulj bio mnoooogo dobar...:)[/quote'] I meni je žao što nisam upoznao nekoga sa foruma možda neki drugi put. :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

A meni je žao što zbog obaveza nikako nisam (èak i bez dozvole :wink: ) mogao da se izorganizujem i doðem.

 

Biæe još skupova, daæe Bog!

 

Videæemo se - èim položim za A! :bokser:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
@Dexterr: Meni je pasulj bio mnoooogo dobar...:)
Malo si ti pasulja u životu iz'eo... mlad si ima vremena... Razmišljam visoki 8 ili mali 9' date=' ipak visoka OSMICA za SM, par sitnica fali do èiste desetke. Tuševi, piva do ponedeljka, [b']suvo[/b] a ne mleveno meso u suljpi... Kažem sitnice! Osmica uopšteno, a u odnosu na ostale skupove ..... Pa videæemo!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica
@Dexterr: Meni je pasulj bio mnoooogo dobar...:)
Malo si ti pasulja u životu iz'eo... mlad si ima vremena... Razmišljam visoki 8 ili mali 9' date=' ipak visoka OSMICA za SM, par sitnica fali do èiste desetke. Tuševi, piva do ponedeljka, [b']suvo[/b] a ne mleveno meso u suljpi... Kažem sitnice! Osmica uopšteno, a u odnosu na ostale skupove ..... Pa videæemo!!!

 

pa ako nije bilo suvog mesa mogli su da ubace babushke :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja