Jump to content

Moto Zajednica

Pegaso 125

Recommended Posts

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

 

Aprilia Pegaso 125

 

909962730_4dkTF-M.jpg

 

Napiši svoj komentar iskljucivo ako si vozio ili posedovao ovaj motocikl. Komentari u stilu "čuo sam", "rekli su mi" i slično ne dolaze u obzir. Odgovori na sledeća pitanja u skladu sa pravilima bez dodatnih komentara ili slika (može *jedna* slika *tvog* motora kojeg opisuješ, dakle ne sa interneta, nego baš taj koji si vozio). Svaki komentar koji ne bude u skladu sa pravilima biće obrisan.

 

1. Godište motocikla koji si vozio:

Navesti tačno godište.

 

2. Vreme provedeno na motociklu:

"Imao sam ga tri godine", ili "prešao sam oko 200 km", ili "napravio sam par krugova oko bloka".

 

3. Šta mi se dopada:

Napiši konkretne atribute motora koji su ti se svideli.  Na primer, "odlične kočnice", ili "800 konjskih snaga", ili "nadprosečno upravljiv", itd.  Ne piši neodređene stvari tipa "najbolji motor na svetu", "Honda je to" i sl.

 

4. Šta je moglo biti bolje:

Opet, budi što konkretniji.  Takođe, piši stvari koje si *ti* primetio, a ne ono što si čuo od nekoga.

 

5. Moj utisak:

Nekoliko rečenica ili nekoliko paragrafa o svom opštem utisku o motoru (nema ograničenja na dužinu teksta). Potrudi se da budeš precizan i detaljan da bi onaj koji čita mogao da dobije što jasniju sliku o tom modelu.  Takođe, gledaj da budeš realan, i napiši stvari koje ti se nisu svidele kao i one koje jesu.  Ne pišeš reklamu za motor, već zamisli da pričaš sa prijateljem o tome kakav je to motor i da će prijatelj kupiti (ili zaobići) taj motor na osnovu tvoje preporuke.

 

Ako ti je lakše, možeš da uradiš copy-paste sadržaja ovog koda i onda ispod svakog pitanja dodaš svoj odgovor:


[b]1. Godište motocikla koji si vozio:[/b]


[b]2. Vreme provedeno na motociklu:[/b]


[b]3. Šta mi se dopada:[/b]


[b]4. Šta je moglo biti bolje:[/b]


[b]5. Moj utisak:[/b]

 

Hvala što si svoje iskustvo podelio sa nama.  Tvoj doprinos unapređuje kvalitet ovog foruma.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Backa Palanka

1. Godište motocikla koji si vozio:

 

e tek sada sam video temu pa reko da podelim moje iskustvo sa ovim motoricem :)

2. Vreme provedeno na motociklu:

evo tece 2. sezona...nekih 3000km posto u prvoj nisam imao A kategoriju, pa je bilo povuci-potegni vozanje :)

 

 

3. Šta mi se dopada:

nenormalno lako upravljiv, mnogo druzeljubiv,ostar i miran, CVAJAAAA :)

 

 

4. Šta je moglo biti bolje:

nepristupacan sto se tice menjanja delova (svecica), po meni nepotrebno komplikovan, CVAJAAAA :)

 

 

5. Moj utisak:

na skali od 1 do 5....od mene dobija 3.5...uglavnom dobar motoric! koji ce verovatno biti zamenjen Transalpom :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Motocikl: Aprilia pegaso 125

Godiste motocikla : 1993.

 

Vreme provedeno na motociklu : Od marta ove godine.

Sta mi se dopada : Zanimljiva jer uz taj motor idu samo problemi :moto3:,saliim se malo ;) ,veoma opravljiv,ume ponekad lepo da ustedi gorivo,lepo poteze iz niskih obrtaja.

 

Sta je moglo biti bolje : sr... od Sem-ove struje,nepristupacan sa menjanje nekih delova.

 

Moj utisak : Odlican motor za nekog ko ima zivaca da ga popravlja,ali za ono vreme dok ga vozis daje neponovljiv utisak. Ocena od 1-10 je 8,5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja