Jump to content

Moto Zajednica

OMV SRBIJA omalovažava motoriste!!

Recommended Posts

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Kako ne kapirate da im je u opisu posla da stoje pored Vas ako igrom sluchaja sami sipate gorivo. Ne rade to ljudi shto Vam ne veruju, vec to od njih zahteva poslodavac.

Ja na istoj pumpi sipam gorivo iznova i iznova. Toliko chesto sam tu* da niko vishe na mene pazhnju ne obraca. Chak imam utisak da bih mogao i na recku da sipam. ;D

 

Toliko chesto sam tu* - Nisam tu zbog potroshnje vec zbog kilometrazhe. ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 298 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW F650GS, CRF 1000L

Niko nema pravo, a narocito u situaciji da je kriza svuda pritisla, da omalovazava musteriju sem ako nije dovoljno ubedjen da mu to nece doneti nikakve stete. Pretpostavljam da su pumpe osigurane i od kradje novca, goriva jer su to ipak isuvise velike kolicine koje se vrte na dnevnom nivou. A iste stvari se desavaju na svim pumpama po bg-u gde sam sipao, uvek se nadje neko da dezura pored iako motor sotji na copi, ja pored sipam i samo ne shvatam misle li da cu pobeci i ostaviti im motor ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1137 postova
  • Lokacija: Beograd

j ne znam o cemu vi pricate, sipao sam 100 puta i niko nikad nije stao pored mene niti pokusao da mi sipa gorivo

 

desilo se nekad (veoma retko) da radnik stoji pored ali ne na omv nego na nekim manjim pumpama...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 582 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala

Preksinoc OMW na Banjici, otrak i ja dolazimo, odmah prilazi radnik, posle njega menadzer(Nisam mogao da sipam nesto aparat ubagovao pa prisao covek da mi sipa, inace je bio unutra pa je izasao) a cika policajac par metara dalje drzi se za utoku... Samo sto meni nije nista cudno bilo jer nisam obracao paznju... Sad povezujem... Doduse to je bilo posle 12 ko zna sta su pomislili... Nas dvoje u full opremi na dva R-a...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Ja sipam uglavnom na EKO pumpama, i za skuter i za auto.

Radnici su izuzetno ljubazni.

 

OMV sam zamrzeo jos dok sam vozio Golfa na plin... Vecnost je prolazila dok bih zavrsio sve.

 

Ne znam bas kako bih odreagovao na epitete govna i sl. Trudim se da ne budem agresivan, a opet se nadam da imam vise mozga od njih.

 

Sigurno bih iz principa pomerio motor, sigurno, mozda bih cak pustio i da padne ako me pumpadzija spreci u tome. Onda das krvopijama 20% da ga tuze i uniste skroz.

 

Ako ima uputstva od menadzera to je ok. Vecina ima tablice pod repom, a to kamera ne moze da snimi, a dosta je i bez tablica.

 

Bilo kako bilo, ja idem gde su ljudi korektni i to je to. Jednom sam se svadjao sa likom na OMV jer nije hteo da mi da karticu cetke. Mrzelo ga da ode do cetki kako bi uzeo iskoriscene.

 

 

 

e bas cu da odem sa kamerom pa da vidimo...

 

Zovi mene, ja cu da te snimam, ako ces kod nas na sipas. Padina ili Vidikovac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 582 postova
  • Lokacija: Beograd/Avala

djunta

Kad premotam film, na Banjici kod solitera, uvek kad točim izađe čovek iz obezbeđenja i stane podalje od mena al na izlazu sa pumpe i uvek me gleda. Očigledno diskretno šacuje spreman da reaguje. Baš ću da provociram da se preparkiram. Supruga dobacuje da ih mnogo kradu bežanjem.

 

Bas to! Sad procitah...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Ljudi, sta moze da reaguje, ako te pipne dok pomeras motor, verovatno padas, onda zoves miliciju pa sve ostalo.

Ne moze to bas tako.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Na OMVu je već par godina unazad gorivo krš, tako da ih zaobilazim u širokom luku. Na ove uvrede bih definitivno napravio konfrontaciju sa idiotom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Znam sta kazete, ali ja se klonim uopste ulazenja u konfrontaciju sa njima. Lepo, sipam sebi gorivo, a pre toga skinem kacigu i okacim na motor. Kad zavrsim sipanje, lepo ostavim motor na copi i odem da platim i sve ok. Sta sad...

 

A sto se osiguranja protiv kradje tice, mislim da to ne funkcionise. NeshaXX je vodio OMV pumpu na Batajnickom putu, pa je svake nedelje iz dzepa morao da pokriva minus koji naprave ti koji pobegnu... Medjutim, to apsolutno ne opravdava takvo ponasanje koje Benjamin opisuje, naravno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Nemam ja ništa protiv da oni rade svoj posao, da toče ili da čekaju da završimo točenje, ali da nas nazivaju govnima, e pa neće da može bez posljedica!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ljudi, sta moze da reaguje, ako te pipne dok pomeras motor, verovatno padas, onda zoves miliciju pa sve ostalo.

Ne moze to bas tako.

 

 

 

Svaki čuvar uobrazi ponekad da je šerif Meklaud i svašta mu može pasti na malu pamet. Ubuduće vežbam glavomet sa kacigom.

 

Posle ovoga, definitivno izbegavam OMV iako su mi na prolazu. Vreme je da potrošači uzmu stvar u svoje ruke i svojim bojkotom dovedu stvar u normalu.

 

Ja ne sipam gorivo nikad sam osim kad kontrolišem potrošnju. Neću da prljam ruke smrdljivim pištoljima a i smatram da ako se samoposlužujem da gorivo mora biti jeftinije. Kacigu ne ostavljam na motoru. Kapiram i ja njih i krađe al ne dopuštam da me neko apriori smatra i tretira lopovom i vređa. Kulturno je pomeriti svoje vozilo na parking ili motor ako je gužva da bi sledeći odmah mogao da toči po naplati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Ma ostavis kacigu i kazes pumpadziji:

 

- Kad si vec tu, zalaj ako neko krene ka motoru.

 

;)

 

Kupis mu bananicu i u povratku mu das.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Ja nikada  ne sipam na OMV-u zato sto se bas teko bezi! ;):D ;D

Ljudi sipam gorivo malo vise od 20godina i stvarno sam vrlo retko bio u situaciji da se svadjam ili protestvujem. Jedno "dobar dan, sta ima" radi verujte mi. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Komunikacija je poželjna ali nije obavezna i ne treba zasnovati odnos na takvoj osnovi. Prodavac mora da bude uvek korektan i dostojnog poštovanja prema kupcu makar on bio ljutite i namrgođene face. Ako nisam raspoložen za priču ne pada mi napamet da se ulizujem nekom da bi on imao korektan stav prema meni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: N.Beograd blok 45
  • Motocikl: Honda CBR 600 f3

OMV odavno zaobilazim. Auto mi je sa njihovim plinom prelazio 10% manju kilometrazu nego sa KRYOgas pumpe. Od tada, ima vec par godina, hvala lepo ali cu vas zaobici. A kao aditivi, qrci-palci, redovna kontrola kvaliteta...Austrijska pumpa, gazda shipac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Komunikacija je poželjna ali nije obavezna i ne treba zasnovati odnos na takvoj osnovi. Prodavac mora da bude uvek korektan i dostojnog poštovanja prema kupcu makar on bio ljutite i namrgođene face. Ako nisam raspoložen za priču ne pada mi napamet da se ulizujem nekom da bi on imao korektan stav prema meni.

Brate, prijatelju svaka ti je zlatna aj nek bude skoro svaka na ovom forumu. A ipak nemam ja zube Porferija kao prodavac, ipak je ta usluga obostrana. I kupac mora da ima granicu, nije da nas, kupce, branim ali nekada sam stvarno prisustvovao nekorektnotnosti bas nas!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6469 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ne branim nekorektnost kupaca, al odmah doživljavati sve moto kupce lopovima to ne ide. Sa njima, nekorektnim i lopovima, nek se ponaša kako zaslužuju al je ne dam da me iko nipodaštava u startu što sam na skuteru i što se ne pezim tamo nekom. Ja nisam obavezan da budem nasmejan al prodavac mora da bude poslovan a to podrazumeva i osmeh a ne namrgođenost čim vidi jedan far. To što ima lopova na 2 točka ne dozvoljavam da se projektuje i na mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Jebote stvarno! Sad kad se setim, tacno je batica stajao pored motora non stop dok nisam dosao sa kase! Stalno sipam na omv-u na Calijama. Doduse ja nikad ne pomeram motor dok ne platim. Nije mi se uopste obratio, a ni ja njemu, tako da sam zaboravio na to, ali sad se secam. Riba na kasi je bila cudna kao i obicno. Bilo je to pre 5-6 dana.

 

Stvarno su stoka, mada moram da priznam da sam imao izuzetno losa iskustva na toj pumpi u Calijama, i to kada sam isao sluzbenim kolima. Nekulturni su, nevaspitani...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Ne branim nekorektnost kupaca, al odmah doživljavati sve moto kupce lopovima to ne ide. Sa njima, nekorektnim i lopovima, nek se ponaša kako zaslužuju al je ne dam da me iko nipodaštava u startu što sam na skuteru i što se ne pezim tamo nekom. Ja nisam obavezan da budem nasmejan al prodavac mora da bude poslovan a to podrazumeva i osmeh a ne namrgođenost čim vidi jedan far. To što ima lopova na 2 točka ne dozvoljavam da se projektuje i na mene.

 

ni prodavac nije obavezan da bude poslovan,namejan.....ti dolaziš do prodavca u kupovinu a ne obrnuto....

kako če se prodavac ophoditi prema tebi je zavisno striktno samo od tebe samog i ophođenju prema prodavcu. Kupac jeste kralj, ali do neke granice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Ja samo i dalje tvrdim da sam se bas, bas retko sretao sa bilo kojim vidom nipodastavanja kao vozac motocikla ( na benzinskoj pumpi), cak naprotiv, svi su bili prema meni susretljivi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Izuzetno retko sipam na OMV-u iz razloga sto moram da skidam opremu, silazim sa motora i idem na kasu da platim. Na drugim pumpama je to mnogo jednostavnije, sipaju mi, platim pumpadziji, palim motor i odoh. I kad se desi da sipam na OMV-u, obicno sipam okruglu cifru i tutnem pumpadziji pare u ruke sa pricom "aj majke ti odnesi pare do kase da ne skidam opremu" i uvek prihvate. Losa iskustva nisam imao, a da mi se desila situacija kao bendzaminu, otisao bih da platim i u povratku patosirao govedo od prodavca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Izbegavam pumpe gde se trpaju da mi oni sipaju, em ispolivaju em zaokruzuju litre ili cifre kako im se svidja pa nikad ne dobijem do cepa... a i sta ima on da mi sipa... hocu ja.

 

Uglavnom bodem pumpe OMV vec godinama unazad. Nikad nikakvo lose iskustvo po celoj drzavi i van nje, plus svega imaju dobru hranu i na 99.99% pumpi lepu bastu i hladovinu da se popije kafica i ispusi cigar. U poslednje vreme mi se cini povecana potrosnja sa njihovim gorivom - sumnjam da "oplemenjuju", pa cu sad malo da bodem neke druge, ali slicne da se sracunam

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja