Jump to content

Moto Zajednica

OMV SRBIJA omalovažava motoriste!!

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6480 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ja točio jutros pred protest, naravno sa podignutim flipom. Završio i zatvaram sedište kad radnik ispred mene, reko sad ću da vidim šta će. Sklopim, sednem na skuter, upalim ga i krenem, on je već bio prošao pored mene uopšte ne regujući. Naravno, uredno sam platio gorivo nakon što sam se preparkirao. Očigledno je ovo naše kritičko pisanje možda urdilo plodom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

aj reko da i ja svoje iskustvo podelim, s obzirom da se tankiram iskljucivo na OMV pumpama. tako se nekako potrefilo da imam jednu i bluzu posla, a i jednu blizu gajbe.

 

da ne gresim dusu, do sad stvarno nisam imao neka jako negativna iskustva. doduse ja sam po prirodi jako kulturan, jbg cale vojno lice...

ok negde je kasirka malo namrstena, ali boze moj, pa nija nisam uvek raspolozen.

 

situacija koju je OP opisao, je definitivno za batine (da ga pumpadzija psuje i vredja)

 

aj bash cu da obratim paznju u buduce da li me smekaju dok punim rezervoar. to uvek sam radim, jer ne zelim da mi kane nista na rezervoar. a i volim bre na kraju da ga istresem dobro. ma sladje mi tih par kapi na kraju kad izadje nego sve ono pre toga  ;D

 

nego kad smo kod negativnih stvari, ono sto mene boli je sto kad pumpam gorivo, ona kazaljka za pare se mnogo brze okrece od kazaljke za chorbu. eto  :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ● Поп ●, 49 postova
  • Lokacija: ● Novi Sad ● Apatin ●
  • Motocikl: Diavel

Nema veze sa OMV-om posto sipam na MOL-u u NS uglavnom (kazu dobar euro dizel) i tako padne mi na pamet da pitam ja njih kakva je situacija sa kradjom, i kaze lik desi se, sipaju i pobegnu ali njih to ne dotice niti se uzbudjuju oko toga, tu su kamere i ima ko da se bavi time. Tako da je kod njih izgleda opusteno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Nema veze sa OMV-om posto sipam na MOL-u u NS uglavnom (kazu dobar euro dizel) i tako padne mi na pamet da pitam ja njih kakva je situacija sa kradjom, i kaze lik desi se, sipaju i pobegnu ali njih to ne dotice niti se uzbudjuju oko toga, tu su kamere i ima ko da se bavi time. Tako da je kod njih izgleda opusteno.

 

Najblje gorivo je na MOL pumpama, nazalost nemam niti jednu u blizini.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ● Поп ●, 49 postova
  • Lokacija: ● Novi Sad ● Apatin ●
  • Motocikl: Diavel

Nema veze sa OMV-om posto sipam na MOL-u u NS uglavnom (kazu dobar euro dizel) i tako padne mi na pamet da pitam ja njih kakva je situacija sa kradjom, i kaze lik desi se, sipaju i pobegnu ali njih to ne dotice niti se uzbudjuju oko toga, tu su kamere i ima ko da se bavi time. Tako da je kod njih izgleda opusteno.

 

Najblje gorivo je na MOL pumpama, nazalost nemam niti jednu u blizini.

 

 

Da, dobro je gorivo, samo mi se jedan cudan fenomen dogadja... Kad sipam na MOL-u malo je zivlja masina, bolji odziv, kontam zbog boljeg goriva... ALI... Kad sipam na nisovoj pumpi npr. masina blago tromije reaguje, ali zato se vise vozim. Uvek sipam gpriva za istu cifru, i traje mi duze gorivo kada sipam na nisovoj pumpi. Ne merim kilometrazu nego dane voznje  :D  svaki dan se isto vozam, kuca - pos'o, pos'o - kuca, posle malo zujanje po gradu, i obicno oko 2 dana duze traje nisovo gorivo... E sad.. Da li zakidaju na molu ili zato sto je motor zivlji lakse ode u vece obrtaje pa vise i trosi... J*b*m li ga....

Malo sam u off otisao i to totalni (nije omv a nije ni bike nego auto) ali eto podelih sta mi je na umu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Safety bike, 954 postova
  • Lokacija: Beograd - Cerak
  • Motocikl: nekad RS250 i AA500

Mozda ga vise i stiskas jer ide bolje...

 

Nece vise trositi ako je bolje gorivo, ne verujem da krajcuju jer dosta mojih sipa na MOL-u.

Nemaju takvih zamerki.

 

Nema sta da se izvinjavas, ovo je off tema

 

;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZX-12R, Yamaha FZS 1000, BMW R1200GS, BMW S1000RR, Kawasaki ZX10R, Suzuki GSXR1000

 

 

 Pa jel omalovazava ili ne, kakav je zakljucak?Ako nema konsenzusa dajte glasanje... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Kawasaki Z1000

Danas na MOL pumpi na autoputu izmedju Novog Sada i Subotice stojim na kasi da platim ono sto sam uzeo kad kasirka zove kolegu i kaze ajd preuzmi ja idem da stanem ispred motora. I bukvalno ona istrcava napolje da bi stala ispred lika na plavo belom gsxr-u. Naravno ja pratim situaciju i vidim  lik sedi na motoru uzima tocilicu i sipa sam gorivo dok ova stoji ispred motora nesto mu prica. Lik zavrsava tocenje pali motor, pomera ga napred, silazi, skida opremu i naravno ulazi da uredno plati,  riba ga nije isputala ni trenutak dok nije dosao do kase. Znaci ima toga i na MOL pumpama. Inace i ja sipam gorivo na njihovim pumpama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 413 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vfr 750

Danas na MOL pumpi na autoputu izmedju Novog Sada i Subotice stojim na kasi da platim ono sto sam uzeo kad kasirka zove kolegu i kaze ajd preuzmi ja idem da stanem ispred motora. I bukvalno ona istrcava napolje da bi stala ispred lika na plavo belom gsxr-u. Naravno ja pratim situaciju i vidim  lik sedi na motoru uzima tocilicu i sipa sam gorivo dok ova stoji ispred motora nesto mu prica. Lik zavrsava tocenje pali motor, pomera ga napred, silazi, skida opremu i naravno ulazi da uredno plati,  riba ga nije isputala ni trenutak dok nije dosao do kase. Znaci ima toga i na MOL pumpama. Inace i ja sipam gorivo na njihovim pumpama.

 

Ribe se pale na R-ove. Muvala ga je, a on je bio hladan.  ;D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Danas na MOL pumpi na autoputu izmedju Novog Sada i Subotice stojim na kasi da platim ono sto sam uzeo kad kasirka zove kolegu i kaze ajd preuzmi ja idem da stanem ispred motora. I bukvalno ona istrcava napolje da bi stala ispred lika na plavo belom gsxr-u. Naravno ja pratim situaciju i vidim  lik sedi na motoru uzima tocilicu i sipa sam gorivo dok ova stoji ispred motora nesto mu prica. Lik zavrsava tocenje pali motor, pomera ga napred, silazi, skida opremu i naravno ulazi da uredno plati,  riba ga nije isputala ni trenutak dok nije dosao do kase. Znaci ima toga i na MOL pumpama. Inace i ja sipam gorivo na njihovim pumpama.

 

Ribe se pale na R-ove. Muvala ga je, a on je bio hladan.  ;D 

 

 

Ouuuuu yea :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Danas na MOL pumpi na autoputu izmedju Novog Sada i Subotice stojim na kasi da platim ono sto sam uzeo kad kasirka zove kolegu i kaze ajd preuzmi ja idem da stanem ispred motora. I bukvalno ona istrcava napolje da bi stala ispred lika na plavo belom gsxr-u. Naravno ja pratim situaciju i vidim  lik sedi na motoru uzima tocilicu i sipa sam gorivo dok ova stoji ispred motora nesto mu prica. Lik zavrsava tocenje pali motor, pomera ga napred, silazi, skida opremu i naravno ulazi da uredno plati,  riba ga nije isputala ni trenutak dok nije dosao do kase. Znaci ima toga i na MOL pumpama. Inace i ja sipam gorivo na njihovim pumpama.

 

Ribe se pale na R-ove. Muvala ga je, a on je bio hladan.  ;D 

 

A da je krenuo sa pumpe ne plativsi  bio bi mrtav hladan!  ;D ;D

Vise mrtav nego hladan!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Мønsтеr 620 i.e.

Фино је кад има чувара. Само да не лаје, због комшилука.

И мени стоје крај мотора. Кад платим, ја им се захвалим што су ми причували. Докле год само гледају, мени не смета.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6480 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Danas točio na Slapu kod buvlje i auto pijace u Bubanj Potoku. Stao, prišao momak, natočio mi do čepa, platio. Pitam ga dal kradu motoristi, kaže ne, nikad do sad a i šta, malo sipaju, čak i veliki motori. Jednostavno normalan pristup i odnos prema mušteriji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

ma evo sve nesto mislim, mislim, i napokon mi sine zasto ljudi imaju ovako razlicite reakcije na pumpi

 

ma mora da vecu sumlju izazivaju ovi sto ostanu da sede na motoru dok pumpaju !

 

a sta kazete, jes vala da je logicno?

 

ja prvo sidjem, lepo ko covek, skinem kacigu i ninja masku i sipam ne tenane.

 

tako da delujem ko svaka druga musterija. do sad niko nije dolazio da me kontrolise

 

vredi razmisliti o tome...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 399 postova
  • Lokacija: bg

ne skidam kacigu, proveravam gume, ostali cekaju iza mene i najnormalnije odem da platim, bez iko da me pogleda...konkretno, najcesce OMV na zrenjanincu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

kako odes da platis sa kacigom jbt?

ja cim sam u zatvorenom prostoru sa kacigom na glavi osecam se kao oni likovi iz filma Space Balls sa onim ogromnim smesnim slemovima na glavi :)

 

plus sto krenem da se preznojavam kao prase, ma fuj jedva cekam da skinem cim stanem

 

e sad si me ubedacio, zasto ja tako nikad ne pogledam gume i nista ne znam oko motora :(

antitalenat sam to je cudo jedno. doduse redovno operem motor i cistim i podmazujem lanac. to mi je rekao prodavac motora da radim!

 

danas sam tek "provalio" da lanac na motoru mora i da se zateze?! a ne da predjes 10k km i da ti ne padne na pamet ni da pogledas...

stvarno sam za batine...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 399 postova
  • Lokacija: bg

drugar, dodji ti kod mene da ti ja malo testiram motor posto sam svoj skrsio  ;)

 

a zaboravio sam da napomenem da mi kola vise trose kad sipam na omv-u...za motor nisam testirao jer mi je navika da samo na omv-u sipam...

ne znam zasto, valjda zato sto najlepse izgledaju

opet, donekle ih razumem, jer se desilo par puta kad sam placao da se ribe svadjaju kako im je pobegao ovaj, onaj... "je... ti ove kamere, sad sam u minusu blabla"

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hard Enduro, 1531 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Africa Twin 750 '01, Honda Dominator 650 '01 bili nekad Suzuki TS 125 R i Tomos ATX 01'

Meni se desilo da mi je motor pao sa copave (na parkingu) na omw-eu dok sam sipao benzin u kantu posto od silne buke nisam cuo da je pao kad sam se okrenuo imao sam sta i da vidim polomljen retovizor pala kaciga sa sedista i bara ulje pored motora.

Bio sam jako zacudjen sto niko nije reko da je pao (100% je neko video jer su bili okrenuti na tu stranu) a cak mislim da je bilo ono vidi ga ovaj pao mu motor i da su se lepo nasmejali iza ledja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6480 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Sticajem okolnosti kad sam točio pre neki dan na OMV-u, baš mi je bilo neprijatno kad sam zaključio da je čuvar izašao i postavio se na putanje prema izlazu, onako podbočenih ruku, a radnik stajao u blizini. Imao sam osećaj da će svakog časa da me zaskoče.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

to je zato što krimogeno delujete  ;D ;D ;D ja sam par puta sipao na OMVu kod Ade Ciganlije i sve ok  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6480 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

to je zato što krimogeno delujete  ;D ;D ;D ja sam par puta sipao na OMVu kod Ade Ciganlije i sve ok  ;D

 

Ako ja, onda i ti, ako i ti, onda svi, pogotovo u istim jaknama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

pa sudeci po tome ko je vlasnik shta se chudite , dobro je da ne stoji natpis zabranjeno za Srbe .... hahhahaha idite na LUK iovako je benzin svuda isti NISov

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • festina lente, 749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XRV

Kad smo vec kod LUK-a danas kod fona stao da nalijem turpiju i na pumpu do mene stade lik sa banditom crnim. Nisam skinuo ni kacigu ni naocare ni kornjacu sa sebe vec uzeo da sipam, zurilo mi se. Odjednom se izmedju nas poajvio neki lik, sitan, sav se iskrivio kao kifla  :D.

Gleda al cuti i ne pravi nagle pokrete  :D.

Naravno posle platio i caoo XD

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja