Jump to content

Moto Zajednica

Supermoto

Recommended Posts

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Odlican motor, nikad nisam ni jedan problem ima sa njom, jednom mi je samo crkao akumulator na putu za Trebinje, ali zamenili i gas...

Meni za licno mnogo bolji i upravljiviji od KTM-a LC 640, o manjim vibracijama da i ne pricamo...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

U odnosu na noviji KTM 690 agegat je po na stazi i po gradu superiornija, jedino KTM zbog vece snage bezi na otvorenom....

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Odlican motor, nikad nisam ni jedan problem ima sa njom, jednom mi je samo crkao akumulator na putu za Trebinje, ali zamenili i gas...

Meni za licno mnogo bolji i upravljiviji od KTM-a LC 640, o manjim vibracijama da i ne pricamo...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Bas naprotiv, da malkice zagrejes tastaturu.

Ima nas veoma radoznalih sto se ove tematike tice, a nema vas bas puno koji iz prve ruke i licnog iskustva mogu napisati neko poredjenje.

Daj vise zapazanja, informacija, poredjenja...Ne bilo ti zapovedjeno, prosvetli nas.

POZZZ!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Motorevija je imala usporedni test sa LC4 640 SM a MOTO PULS test :SM ... Ima na sajtovima njihovim, pa da ne pametujem. A posle mogu konkretna pitanja! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova

Zdrravo momci, zanima me jedna informacija od vas, gledam da kupim motor, posto sam prodao moj kx 250 2t, opet bih 2t, zapao mi je za oko gas gas ec300 od 2007 do 2010... Kazu da su mnogo nestabilni ovamo kod nas u Raski, i mnogi mi kazu da to veze nema... Kao na primer mnogo je jak mnogo dize na zadnji i nestabilan je prednji kraj ide gde on hoce... Isto mi se svidela husqvarna wr300, za husqvarne kazu da su im losi menjaci i da imaju problem sa menjacima... I tm racing isto mi se svidja onaj 300 2t... E sad me zanima da li neko zna da ima ovih problema na motorima kao sto su mi oni rekli... :D:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 110 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: Bmw f800 Gs

Fino si ti to sredio Cile, svaka cast! Iskreno ja se ne usudim staviti supermoto tockove na svog XR-a jer mislim da bi izgubio glavu negdje u gradu,

post-33530-0-32034300-1484609919.jpeg

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Svedska
  • Motocikl: Silver wing 400, Suzuki AN 650 Executive, Suzuki GSX 1100 R, Suzuki DR 350 SE, Kawasaki KLX 300 R, Yamaha Majesty 250 DX, Yamaha TT-R 250, Puch Korado 50

 KTM 950 SMR 2007

IMG_0008.JPG

IMG_0011.JPG

IMG_0019.JPG

IMG_0020.JPG

IMG_0021.JPG

IMG_0026.JPG

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 59 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: Aprilia pegaso 650 sm

I ja da predstavim moj "supermoto", verovatno je dosta ljudima poznat sa foruma od ranije. Bice jos malo tema nova gde ce da se pise da se sredjuje posto je kompletan "rebuild" u planu do proleca pa cemo videti na sta ce to i kako ce da lici. pozzz ekipi 

IMG_20171015_154518.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja