Jump to content

Moto Zajednica

Supermoto

Recommended Posts

  • Drug Član, 370 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Apollo RX250

Pozdrav svima,aktivan sam na BJB forumu duze vreme,ali sam uglavnom bio u kineskoj imperiji,i evo sad se prikljucujem u supermoto sektu 0takoje.gif

 

Vozim Sprint Apollo RX 250,jako lepo i dobro motorce

evo i koja slicica,da vidite o kakvom je motoru rec

post-31778-0-42969500-1414492938_thumb.jpg

post-31778-0-22188400-1414492952_thumb.jpg

post-31778-0-25087700-1414492962_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: SRAD 600

Pozdrav svima, planiram da pazarim u skorije vreme Yamahu XTX, konkretno me zanima ova http://www.polovniautomobili.com/oglas5617995/yamaha_xt_660/ , pa me interesuje vase misljene o tom motoru? Iskustva sa vecim motorima nemam tako da bi svaki savet dobrodoso, vozio sam do pre par meseci TDR 125 pa bi mi ovo bio prvi veci motor,uglavnom motor mi treba za svakodnevnu voznju po gradu i povremeno za koju duzu turu pa mislim da bi ova yamaha bila savrsena za moje potrebe, unapred zahvalan :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Da bre, čovek lepo reče da je uzeo motor da se malo provoza preko leta, sigurno nije dao trista dukata ... Čestitke od mene, te honde su zahvalne sprave. Ja sam imao malu, od 125 kubika, i nisam se nešto navozao jer kad je došla kod mene već je bila mašina razvaljena, ali te velike su puno rasterećenije i izdržljivije. Ako je mehanički ispravna, nećeš imati većih problema, a uz malo pažnje i održavanja, može ti i potrajati ... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: beograd-zvezdara
  • Motocikl: honda xl 600 r

Ljudi pa ja tek uzeo hondu skinuću  jedan disk , agregat ok.  ima dase radi malo pomalo valjdaće biti nešto .Dosta stvarimise nesviđa , farba ai treba dase prešteluje . Polako tek počela sezona .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Čurug
  • Motocikl: Yamaha r6

Prijatelji molim vas za malo pomoc, duze vreme planiram da kupim husqvarnu 510smr pa ako mozete da podelite samnom vase znanje I iskustva sa ovim modelom, najvise me zanima koliko motor moze da predje kilometara bez otvaranja masine, nisam profesionalac tako da ga nebi bog zna kako ostro vozio, zanima me I odrzavanje kakvo mu jr I na sta da obratim paznju kad ga budem kupovao :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1424 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Prijatelji molim vas za malo pomoc, duze vreme planiram da kupim husqvarnu 510smr pa ako mozete da podelite samnom vase znanje I iskustva sa ovim modelom, najvise me zanima koliko motor moze da predje kilometara bez otvaranja masine, nisam profesionalac tako da ga nebi bog zna kako ostro vozio, zanima me I odrzavanje kakvo mu jr I na sta da obratim paznju kad ga budem kupovao :)

Imao ga je drugar (enduro varijantu) sa kojim vozikam rekreativno po off-u, pa sam i ja u vise navrata "vozikao" to motorce. Nisam ni ja profesionalac, a drugar je jos manje, ali, VERUJ MI:

Taj motocikl se ne moze voziti nikako drugacije od OSTROG. DRANJE po terenu i u svakoj drugoj prilici mu je srednje ime. Uostalom, da ne smatras da je tako, ne bi jurio Haskija 510 smr, vec bi trazio neku XT-usu za vozikanje... :)

Oko odrzavanja i servisnih intervala saznaces ako nazoves tog, mog ortaka. Bojan, 063/470-995

POZZZ Nenad Kladovo!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Čurug
  • Motocikl: Yamaha r6

Hvala na informacijama, meni je bitno da motor potraje, maksimalno ce biti odrzavan kao I svaki moj predhodni motor a usput bice amaterki voze tako da mu necu vaditi dusu il bog zna sta pa mi je bitno da moze da predje dosta km a da nemora da se otvara masina :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 702 postova
  • Lokacija: Чачак
  • Motocikl: CBF600N ABS & Hornet 600

pokajaces se, ako hoces sm onda trazi tt600 i nesto u tom fazonu... 200 kuba je za skuter donja granica a kamoli za sm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

napisao covek lepo preko 200ccm. Inace za taj budzet jedino tt-a ili klxa moze da nadje... Eventualno neki xr600 kojih i nema bas puno kod nas. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 271 postova
  • Lokacija: Zem00n

Ljudi, koje SM motore da uzmem u obzir pri razmatranju a da upadaju u budzet od nesto preko 2000e? Takodje, zanima me nesto preko 200cc  :neznam:

 

Hmm.... mozda ovako nesto? :na_glavi:

 

pa141450.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: :(

 

Ljudi, koje SM motore da uzmem u obzir pri razmatranju a da upadaju u budzet od nesto preko 2000e? Takodje, zanima me nesto preko 200cc :neznam:

 

Hmm.... mozda ovako nesto? :na_glavi:

 

pa141450.jpg

Zaista lep primerak Koji je to model?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja