Jump to content

Moto Zajednica

Funduro Ekipa - BMW F650 & F650GS

Recommended Posts

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Kawa EX500

http://www.polovniautomobili.com/motori/7621042/bmw-f650-gs

 

http://www.polovniautomobili.com/motori/7620958/bmw-f650-dakar

 

Zna li neko nesto o ova 2 motora, mnogo nesto jeftino. A ne pise u opisu da im nesto fali. Trazim neki enduro pa da se ne zaletim i ispadne da treba jos toliko da se ulaze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

http://www.polovniautomobili.com/motori/7621042/bmw-f650-gs

 

http://www.polovniautomobili.com/motori/7620958/bmw-f650-dakar

 

Zna li neko nesto o ova 2 motora, mnogo nesto jeftino. A ne pise u opisu da im nesto fali. Trazim neki enduro pa da se ne zaletim i ispadne da treba jos toliko da se ulaze.

Poslao sam ja ovom jednom poruku a ovom drugog cu ujutru da okrenem. Ako je ovako kako pisu jedan ce biti moj. :)

Mada mi mirise na prevaru :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS
  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: sv.nikole makedonija
  • Motocikl: bmw f 650 gs,mz 250 etz

Ja sam relativno nov na forumu, iz Makedonije sam,  vozim F650 GS 2004 godine,mogu li da zamolim Vas iskusnije koji prenos vozite? Std je 16/47 ja vozim 15/47,tako ga kupio.Vozim malo duzhe relacije(bio do Barselone,Spanjolske,proshao 5000km), suvishe mi je buchan a nije puno troshio, u proseku manje od 3,5 na 100km.Nisam ga puno forsirao u obrtaje,obicno oko 4000 ali tada ide oko 95 km/h.Na autoputu 120 km/h ide preko 5000 obrtaja u minuti mozda i vishe...Dali je neko od vas probao 16/46 ili 17/47 posto jedina zamjera mu je sto nema 6tu brzinu a planiram sledecu rutu oko 10 000km...Hvala vam. Pozdrav svima.     

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Srbobran
  • Motocikl: BMW F 650 ST

I opet ja da priupitam nesto tj. dve stvari sadasnje i bivse vlasnike BMW F650 Fanduro

1. dali je neko ugradjivao podmazivac lanca na Fanduru ako jeste link ka slikama ili pp savet bilo sta (prelistao sam temu sam svoj majstor al nevideh Fundura ili sam obnevideo)

2. dali ste nabavljali znak BMW sa strane sto ide treba mi jedan a moze i tri ,cetri od viska glava ne boli (gledao sam po internetu i imaju samo od 4cm ili 8,5cm ali se ne poklapaju mere meni na Funduru je 7cm precnik tako da ako znate gde kako neka preporuka

 

Eto za sad tolko ,jos sam u fazi upoznavanja motora preko sundjera i krpe. Volim da je sve cisto i na mestu a i vreme i nedostatak delova opreme za vozaca(pantalone,rukavice,pojas,dobre cizme i tako to) kazu briskaj lickaj i citaj upostvo 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

@пресретач,

Подмазивач сам ја припремио и набави све делове, међутим проблем је простор за бочицу са уљем и ласније електро вентил. Гледао, пробавао, комбиновао али до данас нисам успео да искомбимујем :)

 

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: sv.nikole makedonija
  • Motocikl: bmw f 650 gs,mz 250 etz

Ja sam stavio bocicu od Z125 pz  za glicerin, u praznog dela iza sedista na F650gs, odlicno se uklopila ali u njoj staje samo dali 200ml ali nije loshe...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Ја сам користио боцу од уља кочнице за ладу ниву. Има мембрански чеп са излазом на дну бочице где може да се лепо монтира црево. Црево користиш од акваријума и уба циш електро вентил. Али проблем је провући црева, даље од ауспуха притом их што више сакрити и убацити е.вентил . . . Ја сам попио доста пива гледајући у гаражи у мотор и тражећи најбољу комбинацију :)

 

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Valjevo

I opet ja da priupitam nesto tj. dve stvari sadasnje i bivse vlasnike BMW F650 Fanduro

1. dali je neko ugradjivao podmazivac lanca na Fanduru ako jeste link ka slikama ili pp savet bilo sta (prelistao sam temu sam svoj majstor al nevideh Fundura ili sam obnevideo)

2. dali ste nabavljali znak BMW sa strane sto ide treba mi jedan a moze i tri ,cetri od viska glava ne boli (gledao sam po internetu i imaju samo od 4cm ili 8,5cm ali se ne poklapaju mere meni na Funduru je 7cm precnik tako da ako znate gde kako neka preporuka

 

Eto za sad tolko ,jos sam u fazi upoznavanja motora preko sundjera i krpe. Volim da je sve cisto i na mestu a i vreme i nedostatak delova opreme za vozaca(pantalone,rukavice,pojas,dobre cizme i tako to) kazu briskaj lickaj i citaj upostvo 

 

Ja sam taj znak uzeo preko Radulovića , trebao mi je za vizir .

Evo šifre ...

 

03 Badge D=70MM 2     46637686746 $12.79  

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Srbobran
  • Motocikl: BMW F 650 ST

Hvala ljudi na odgovorima naso oglas na kp i narucio dva stikera po meri 7 cm 450 din kom.Pa sad videcemo kolko ce trajati.I neki savet kako skinuti stare ko je skidao ili menjao .Razmisljam mala spakla i na tenane ili neku hemiju da koristim ali koja nece ostetiti farbu okolo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Hvala ljudi na odgovorima naso oglas na kp i narucio dva stikera po meri 7 cm 450 din kom.Pa sad videcemo kolko ce trajati.I neki savet kako skinuti stare ko je skidao ili menjao .Razmisljam mala spakla i na tenane ili neku hemiju da koristim ali koja nece ostetiti farbu okolo.

Фен и добро загреј и онда лагано скидај....требало би да се полако одлепи :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja