Jump to content

Moto Zajednica

9. Moto susret mc Cobra Ada

Recommended Posts

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Ada

PROGRAM:

 

ČETVRTAK 15.07.2010.

 

10,00  Otvaranje,doček gostiju

19.30  Zvanično otvaranje

20.30  Ramblers ( Ada )

22.00  Ađanski bubnjari

22.30  Krizni Štab ( Srbobran )

24.00  Godfaters ( Crvenka )

 

 

PETAK 16.07.2010

 

10,00 Doček gostiju,druženje

15.00  Bajkerske igre

18.00  Kugla smrti

18.30  Rvanje u ulju

20.00  Cold Shot (Subotica )

21.30  ZZ Top tribute ( Hungary )

23.00  Ađanski bubnjari

23.30  Erotik Show  18+

24.00  Metallica tribute ( Kostolac )

 

 

SUBOTA 17.07.2010

 

10.00  Ustajanje,doček gostiju,druženje

13.00  Ručak  ( Dok traju zalihe )

14.00  Topless pranje motora, bajkerske igre

17.00  Defile

18.30  Kugla smrti

19.00 Mokre majice

19.30  Static ( Kostolac )

21.00  AB/CD ( Hungary )

22.30  Ađanski bunjari

23.00 Tombola,Vatromet

23.30  Erotic Show 18+

24.00  Pro Rock ( Beograd )

 

NEDELJA 18.07.2010

 

 

10.00  Oproštaj uz doručak i kafu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Pozdrav kobri od vrane dal ima nagde neka voda da se osvezimo posto ce biti pakao za vikend pozdrav kisac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Ja sam bio u petak,ljubazni domacini na ulazu,cene pica ok... a sto se ostalog programa tice stvarno ne znam sta se desavalo...  ???  uglavnom,sve najave desavanja i komentarisanje voditelja je bilo na madjraskom,ista prica kao i prosle godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Subotica

@savke@

Bio ja sa drugarima skup je bio OK. pusti voditelja mozda je i bolje sto ga nisi razumeo

u svakoj recenici je bilo jedno bazmeg (jebi ga)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7070 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Bio u subotu i mogu reci sve najbolje, stvarno su se potrudili kao i svake god, pogotovo sto se tice hladovine za kampovanje, jbt pocrkasmo prosle godine na onom suncu :D

A sto se tice voditelja i srpsko-madjarskog govora, tu stvarno nemam zamerku, covek je bio korektan, mozda je cak i vise pricao na srpskom.

Jedina stvar na koju imam zamerku je ista stvar kao i proteklih godina a to je ona kaldrma na ulazu, jbt polomis se dok udjes (ili izadjes) , mislim da bi tu nesto trebalo uraditi u narednom periodu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: DL-650

Ja imam samo reči hvale za organizatore! Koncerti odlični, domaćini ljubazni, mesto za kampovanje mnogo bolje nego prethodnih godina, vreme je poslužilo tako da smo se lepo proveli! Ako Bog da idemo i sledeće godine!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: BMW F800GS

Bio i ja u subotu i mogu reci da na boljem skupu odavno nisam bio,u rangu je sa skupom u Sremskoj Mitrovici koji po meni postavljaju standare sto se toga tice.Dobra lokacija,mnostvo motora,ljubazni domacini,izuzetno bogat program tako da se preko celog dana desavalo nesto makar to bilo i happy hour i besplatno pivo za bajkere.

Da prokomentarisem voditelja.Ja sam stigao oko 13h i covek je vec vodio program i na jednom i na drugom jeziku uporedo i to tako do 1h ujutro.Na kraju je ostavo covek bez glasa skroz,a cini mi se da je u pitanju voditelj sa Radio S-a jedan od dvojca iz jutarnjeg razgibavanja.Sto se mene tice koliko su ga god platili zasluzio je.E sad covek sto je imitirao motore je bio iz Madjarske pa ne zna nas jezik kao i AC/DC Tribute Band tako da njima i ne mogu zameriti.

Da ulaz je bio 300 dindzi po glavi,a ne po motoru,ali kad se pogleda sve i odlican program,odlicne svirke,kugla smrti,striptiz nije bilo mnogo,a umalo da se vrnem sa jos jednim motorom jer je devojci falio 1 broj da osvoji glavnu nagradu na tomboli Yamahu XJ600

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZX-12R, Yamaha FZS 1000, BMW R1200GS, BMW S1000RR, Kawasaki ZX10R, Suzuki GSXR1000

 

 

Hoce li neko da okaci slike, da malo uzivamo i mi kojima Ada nije bas tako blizu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

Za sada najveci susret koji je odrzan u Adi ikada :o :o :o, posecujem ga od 3 odrzavanja ,a sada je bio odrzan po 9 put,a sta se moze ocekivati za sledecu godinu kao 10 jubilarni to ce biti veliko iznanadjenje i mozda najveci susret odrzan u Vojvodini ikada.

Prelepo sredjen kamp,mesto za satore odlicno,tokom celog dana neko desavanje.Ocena cista 10.

O jeziku netreba da se pise. Kome se sta nesvidja nek ni ne dolaz. Voditelj je pricao  Madjarski i Srpski,a oni koji nisu nesto razumeli verovatno su bili komirani ili gluvi.

Svaka cast Kobrama na ovakvom susretu i puno ima hvala na tasni koju sam uhvatio.

Veliki pozdrav za Gabora i Beru i vidimo se  sledece godine ako bog da na jubilarnom 10 susretu.

Zlatko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Backa Topola
  • Motocikl: R 1 - 2005

Ja sam iz B.Topole , Svaka cast organizatoru sve je bilo super, i voditelj je bio dobar , jedina neprijatnost koja mi se desila na izlazu iz ADE je ta sto sam isaop 35 km / h  i sto nisam pio i imao sam svu dokumenstaciju ispravnu .  ali  ~ gospodine nemate prvu pomoc ~  pa mislim da nije u redu sa njihove strane....

 

JOS JENOM SVAKA CAST NA ORGANIZACIJ I I VIDIMO SE I IDUCE GODINE  .

 

Sledece nedelje kod nas u Backoj Topoli  na poluostrvu ako je neko zainteresovan ....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Kikinda, sada Dornbirn
  • Motocikl: Honda Shadow 750, SYM Fiddle II 50(u kvaru), BMW R1200RT

Pridružujem se pohvalama za odlično organizovan skup, odlična poseta, odličan program....vidimo se za jubilej...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Ada

Jedina stvar na koju imam zamerku je ista stvar kao i proteklih godina a to je ona kaldrma na ulazu, jbt polomis se dok udjes (ili izadjes) , mislim da bi tu nesto trebalo uraditi u narednom periodu..

 

Ta kaldrma na ulazu je problem,ali ima i pozitivnih stvari jer mladi bajkeri koji jure prema ulazu moraju da koče jer u suprotnom bi nekog već davno skinuli...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Ada

Za sada najveci susret koji je odrzan u Adi ikada :o :o :o, posecujem ga od 3 odrzavanja ,a sada je bio odrzan po 9 put,a sta se moze ocekivati za sledecu godinu kao 10 jubilarni to ce biti veliko iznanadjenje i mozda najveci susret odrzan u Vojvodini ikada.

Prelepo sredjen kamp,mesto za satore odlicno,tokom celog dana neko desavanje.Ocena cista 10.

O jeziku netreba da se pise. Kome se sta nesvidja nek ni ne dolaz. Voditelj je pricao  Madjarski i Srpski,a oni koji nisu nesto razumeli verovatno su bili komirani ili gluvi.

Svaka cast Kobrama na ovakvom susretu i puno ima hvala na tasni koju sam uhvatio.

Veliki pozdrav za Gabora i Beru i vidimo se  sledece godine ako bog da na jubilarnom 10 susretu.

Zlatko.

 

Hvala Zlatko :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja