Jump to content

Moto Zajednica

20 godina i kusur

Recommended Posts

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Backa Topola ili tu negde
  • Motocikl: Honda cbf600s

iliti - kako sam osedela cekajuci pravi momenat za kupovinu motora !

sa 15 godina sam kukala, molila, pretila, obecavala, plakala da mi kupe onaj lepi zuto zeleni tomos kros,

jer mi je apn 4 vec dojadio\n, ne moze po vrsackom bregu ni pod razno

nece mama i tata ni da cuju, nije to za devojke,moze eventualno jedan crveni automatik...

necu ! ako, kupise ga za nauk bratu, dve godine mladjem, koga apsolutno ni motori ni voznja nisu zanimali

napunim 18, radim preko leta, kupim polovni tomos 50, plav, bolje ista nego nista :)

vozim ga dve godine i jos imam zutu kacigu bez maske koja je otpala, sa snupijevom nalepnicom i velikim znakom A pozitivna, kao ukras na polici

u medjuvremenu naravno pozajmljujem razne motore od poznanika,nikad prezaljenu  krosericu a na letrovanju

u grckoj,hondu 250, tamo su svi vozili bez kacige, fenomenalno, ako otvoris usta da nesto kazes na auto

putu posle imas problema da ih zatvoris

i tako  upropastim i sinuse i kolena vozeci motor leti/zimi na kisi i susnezici, bez opreme. ne preporucujem.nikad vise !

sada su tu vec i prve sede i jednostavno podetinjih.prijatelj kupio bmw, poznanik yamahu...a ja jos sanjam

o Hondi.razmisljala sam o nekom kineskom choperu jer 2000 je moj limit, ehej, dvadeset godina ustedjevine :)

ali, nije to to, honda ili nista.gledam slike vec mesec dana, najvise mi se svidja CB 400 super four ali je to samo

san, ono, kada dobijem na loou.da li je nerealno dvadeset godina voziti bicikl i onda uzeti motor ? bas me briga !

trazim, svaki dan gledam slike, oglase, citam komentare na forumu...ko za inat nema takvih,

honde 250 uopste,eventualno bih uzela i 400 ali ni toga nema, barem nista novije.ne razumem se u popravke,

znala sam promeniti svecicu, ispustiti ulje, izduvati diznu i to je to.nije lako odluciti se za polovni motor, zavidim svima

onima koji imaju i volje i znanje da sve to rastave, poprave, sastave.verujem da je pravo uzivanje odraditi sve to !

zamisljam kako se vozim, sa full kacigom, ne prebrzo, nekada je to bilo ono, vidi, zensko vozi motor, nije bilo pandura koji me nije zaustavio

pa trazio POTVRDU a ja njima - nemam potvrdu, a oni AHA, pa vec vade tefterce i lizu olovku a ja ladno - a jel moze dozvola ?

pozajmila sam kacigu za polaganje, bilo super, krenula komisija sa ficom zamnom a ja presla semafor na zeleno, oni stali na zuto i do

kraja me nisu stigli, polozila iz prve ! problem je bio u krivinama jer je kaciga bila prevelika,ja okrenem glavu desno, mrkli mrak,

kaciga ostala da gleda pravo...

 

oduzi se ovo predstavljanje, pogotovu sto za sada nisam ni bajker, osim u dusi-  ali to oduvek. pozdrav svima !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova
  • Lokacija: Gun Hill
  • Motocikl: Keeway Superlight 150

Pozdrav!

Ne moras imati motor da bi ga volela i bila bajker!

Ja ti zelim sto pre Hondu i da te dobro sluzi.

Mahni kad se vidimo!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 91 postova
  • Lokacija: Backa Topola ili tu negde
  • Motocikl: Honda cbf600s

Hvala svima za dobrodoslicu.Nisam docekala Hondu ali sam nasla preko veoma ljubaznih bajkera iz Kule

Kawasaki gpz 500 - zelen ko zabica ali nema veze, lepo ide i vidim se na kilometar :) pozzzz

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja