Jump to content

Moto Zajednica

Sirija i Jordan 2010.

Recommended Posts

  • Lovely jubbly, 895 postova
  • Lokacija: Liguria
  • Motocikl: CB 1300

Haha, jedan X viška, ni tamo ni vamo. :)

Inače putopis je pisan prilično nepažljivo, ne bi li ga brže završio, što se vidi i iz pravopisnih grešaka, ali šta je tu je. Ne može se sad menjati, što je možda i bolje.

Salu na stranu mislim da si putopis super napisao. Ovo je jedini lapsus koji sam primetio. BIo mi je mnogo simpatican i saljiv pa sam ga spomenuo :zdravo:

 

Inace pogledao sam i one dokumentarce BBC-ja. Sada sam spreman za pohod u Malu Aziju :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Dodjes mi radni dan... sutra cu biti kao zombi u firmi.

Citao sam i onaj po Dalmaciji, prije par godina i ostao mi je u sjecanju taj osmijeh, vedrina i sustina.

Majstor. Car. 6th elementh, supreme putopisac....:aha::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: XTZ 660 Ténéré

Dodjes mi radni dan... sutra cu biti kao zombi u firmi.

Citao sam i onaj po Dalmaciji, prije par godina i ostao mi je u sjecanju taj osmijeh, vedrina i sustina.

Majstor. Car. 6th elementh, supreme putopisac....:aha::zdravo:

 

 

Ako te bude neko dirao u firmi, slobodno reci da sam ja kriv. :zvizduk:

 

Hvala ljudi, znači mi to što se ovaj putopis čita posle toliko vremena. Dokazuje da ima nešto u njemu, i dođe mi kao nagrada za trud dok sa ga pisao i postavljao ovde. :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: APN6 '99, troši puno, al je zato spor

Eeee, da i ovo arhiviram :D sećam se da si mi pričao o ovom putovanju, sad sam ga konačno prelistao.. šta reći, što drugi već nisu, ako se i setim, pitaću u Lončiću :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: ...BG & UK
  • Motocikl: z1000sx

Evo i ja tek sada nabasao na ovaj putopis ! svaka cast momci !! 1care.gif Skidam kapu oboma , dalek je to put a jos na to vrucincina ,nepoznati tereni i uz to sve i vas dvoje se ne poznate dugo ,ali posto ste junaci vidim nagradjeni ste odlicnom avanturom i iskustvom ,a nadam se i prijateljstvom ! Odusevili ste me !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: XTZ 660 Ténéré

Evo i ja tek sada nabasao na ovaj putopis ! svaka cast momci !! 1care.gif Skidam kapu oboma , dalek je to put a jos na to vrucincina ,nepoznati tereni i uz to sve i vas dvoje se ne poznate dugo ,ali posto ste junaci vidim nagradjeni ste odlicnom avanturom i iskustvom ,a nadam se i prijateljstvom ! Odusevili ste me !

 

 

Ne bih da se ponavljam, ali stvarno mi je drago da je putopis ˝živ˝ posle četiri godine. Svašta smo pregurali na tom putu, ali na kraju, ostale su samo lepe stvari u sećanju. Vrućine, nerviranja ostali su negde iza nas. Kao što je Zoki primetio, nagrađeni smo avanturom, ali najveća nagrada je prijateljstvo koje smo dobili tim putovanjem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: APN6 '99, troši puno, al je zato spor

Sad kad pogledam situaciju kod nas i kod njih, ne bi me čudilo da uskoro i uzvratiš gostoprimstvo nekome od ovih Sirijaca..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Ne znam kako mi je ovaj biser od putopisa do sada promakao! Obozavam ove istocne destinacije i nadam se samo da ce nekad ponovo moci da se ide na ove destinacije! 

Svaka cast! :care:
 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: XTZ 660 Ténéré

Hvala! Drago mi je da se putopis čita posle toliko godina! Daće Bog, vozićemo se opet Sirijom. 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Motocikl: XTZ 750
On 1.7.2018. at 21:58, Oroku je napisao:

Hvala! Drago mi je da se putopis čita posle toliko godina! Daće Bog, vozićemo se opet Sirijom. 

 

Ne znam kada ce stici da sve ovo obnove, rat im jos traje, razaranja su bila ogromna

http://viralscape.com/aleppo-syria-before-and-after-war/

 

Putopis je zaista jedan od najboljih na forumu, ponovo sam procitao sve po treci put za ovih 8 godina. Ziveli!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 830 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: XTZ 660 Ténéré

Ove godine se navršava deset godina od putovanja za Siriju i Jordan sa članom foruma, Bobs-om. Povodom toga, želeo sam da napravim osveženu verziju ovog putopisa. Fotografije sam ponovo obradio i ispravio greške u tekstu pisanog na forumu.

https://sasalalic.com/put-u-siriju-i-jordan/

  • Sviđa mi se 6
  • Hvala 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Pećinci; Srbija
  • Motocikl: Yamaha GTS 1000

Svaka čast momci, na ovakav put se retko ko odluči. Eto i posle deset godina neko čita putopis :), šteta bi bilo da ga nisam pročitao. Svaka čast na pisanju informacijama i slikama, želim ti da svake godine napraviš neki ovakav podvig.:sampion:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja