Jump to content

Moto Zajednica

Honda VTR 250

Recommended Posts

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Gde jutra pocinju...
  • Motocikl: Honda Hornet 900

Ja ne mogu bas da poredim ovaj sa nekim drugim osim sa Hondom CB250 posto mi je ovo prvi motor a mogu reci da me za sada sluzi vise nego dobro (2006.g. model).

 

Ja nisam nesto ni tezak ni bog zna visok tako da mi odgovara a zbog sistema polaganja u Australiji jos cu da se druzim sa ovim motorom makar godinu dana. Moze da drzi 110 km/h sto je ovde ujedno i maksimalno ogranicenje na autoputevima i ima sasvim solidno ubrzanje u gradskoj voznji. Svidja mi se linija i jako mi je dopala ova kombinacija felni i boje koju sam na kraju i kupio. Jedino jeste da nema nesto snage za preticanje pri brzinama oko 100km/h ali to mi za sada nije toliko bitno tako da sam i vise nego zadovoljan sa izborom. Sediste je sigurno moglo biti malo udobnije posto posle stotinjak kilometara, dupe malo zaboli. Pali uvek i to iz prve a skoro mu i ne treba chok.

 

Za razliku od ostalih polovnih "naked" modela, ovaj je bio relativno skup ali su mi svi sugerisali da je ovo jedan od najboljih motora za ucenje i da je masina neunistiva. Hyosung iste kubikaze je makar 30-40% jeftiniji od Honde ali se mnogi zale na kvalitet dvotockasa koji stizu iz Koreje i Kine.

post-19115-0-01557300-1316774869_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja