Jump to content

Moto Zajednica

Aktivni Ves Cheris - Porucivanje na tel 060 50 40 606

Recommended Posts

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

@ đunta

Da čitate redom, našli bi ste.

Pročitaj molim te ponovo ovo što si naveo i kopirao u odgovoru, pa objasni šta bi smo to našli da smo čitali redom?

Ja sam čitao redom i nisam našao ni broj telefona, ni e-mail firme "cheris", niti je navedena osoba koja predstavlja firmu. Ili je možda trebalo da budem "vidovit" pa da shvatim da je Dr.Bane predstavnik firme, (pošto to nigde nije bilo navedeno). A možda je bilo neophodno da dođem u BG da bih saznao to.

Ja se opet zahvaljujem Rajku na kratkom i jasnom obaveštenju.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Tema je već postojala.

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=44339.60

 

Bilo letos poručivanja pa preskočeno, i ja među njima. Sad najavljeno da će biti na DDK, da se samoorganizujemo i šaljemo tom prilikom onima koji nisu mogli da dođu, ja bi slao recimo, navedene adrese gde su im prodavnice...malo gugla i:

 

http://www.cherish.rs/Kontakt.htm

 

I  ništa tendenciozno nego šaljivo,  zaista sam mislio da ste pomašili adrese kojue je Dr. Bane naveo, ne zamerite. Lično je Bojan bio, ne znam kako mu je nik na forumu. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Ma u redu je. Samo bilo sve nešto "smušeno" i nije  moglo da se "ukapira". Hvala na ovom odgovoru. Ja ću već danas da poručim jedan komplet za sebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: F 650 GS Single

Pozdrav ljudi :D

 

Za komplete se mozete javiti meni na 060/5040 606 (Bojan) za direktnu kupovinu po VP ceni (1040 din ili 10 evra), pošto sam ja proizvođač.

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ma u redu je. Samo bilo sve nešto "smušeno" i nije  moglo da se "ukapira". Hvala na ovom odgovoru. Ja ću već danas da poručim jedan komplet za sebe.

 

Pa, jeste malo iznenada al šta ćemo, Zex povređen bio.

 

Nego, ovim mnogo visokim, možda malo budu kratki gornji delovi. Ja sam 187 i 130 kg i voleo bi da je gornji duži. Juče sam ga obuko za trku na Batajnici i navuko sam majcu preko da mi pokrije bubrege. Juče je bilo jako hladno, vetar, kiša, subjektivni osećaj 11°c, sasvim lepo mi je bilo čak i kad je u momentima bilo sunca, znači vrućina.

 

Evo i Bojan se javio, sad je sve kako treba.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: F 650 GS Single

Samo da dodam da je tehnologija dvoslojnog materijala nemačka (to smo radili za jednu nemačku firmu pre 7-8 godina, od tada proizvodimo ovo samo za naše tržište).

 

Da dodam samo i ovo: ima ljudi koji misle da je cena preniska, pa verovatno "to nije to" -  naša cena je u skladu sa platežnim mogućnostima kupaca na našem tržištu... mogli bi mi da proizvod  "preformulišemo" (promenimo pakovanje, registrujemo neki npr. Permadry R naziv (pošto sad postoji čak i Optimineral complexR voda, koja je vodenastija od drugih voda) jer svi mi realno patimo delimično od tih kul R naziva, mozak prosto tako funkcioniše) i lupimo cenu od 50 evra, ali bi se tad prodalo možda 300 komada.

A naša poslovna politika za sada nije tako "elitistička".

 

Odoh u debeli OFF  :D 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12239 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Ma nije off, lepo je kad neko "u materiji" objasni problematiku :D

 

Uglavnom, ne verujem da ćemo negde naći jeftiniji a dobar ovakav proizvod koji je tek sad neophodan u nailazećim hlanijim danima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Samo da dodam da je tehnologija dvoslojnog materijala nemačka (to smo radili za jednu nemačku firmu pre 7-8 godina, od tada proizvodimo ovo samo za naše tržište).

 

Da dodam samo i ovo: ima ljudi koji misle da je cena preniska, pa verovatno "to nije to" -  naša cena je u skladu sa platežnim mogućnostima kupaca na našem tržištu... mogli bi mi da proizvod  "preformulišemo" (promenimo pakovanje, registrujemo neki npr. Permadry R naziv (pošto sad postoji čak i Optimineral complexR voda, koja je vodenastija od drugih voda) jer svi mi realno patimo delimično od tih kul R naziva, mozak prosto tako funkcioniše) i lupimo cenu od 50 evra, ali bi se tad prodalo možda 300 komada.

A naša poslovna politika za sada nije tako "elitistička".

 

Odoh u debeli OFF  :D 

 

 

 

Ma mi smo operisani od svega domaćeg i patimo od stranske robe i naziva, te upotrebe stranog jezika, tako da nam redovno podvaljuju uvaljujući nam škart za velike novce. Ovo je proizvod bolji i najmanje jednak kvalitetu onim koji koštaju po 5 banki i više. Jako lepo išiven do poslednjeg šavčića, jedina "mana" je što je domaći i jeftin.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: F 650 GS Single

@đunta

 

Što se tiče veličine - planirali smo da u sledećoj seriji (za mesec-dva) napravimo malu reviziju veličina i uvedemo jednu još veću, a ove smanjimo za po jedan stepen (L da bude M, XL da bude L itd). Bićemo u kontaktu, kad to bude urađeno dobijaš od mene veći gornji deo besplatno.

 

To sa veličinama je malo problem pošto sve te standardizovane veličine kod nas (nama kontrolu radi Jugoinspekt) su po nekim specifikacijama od pre 30 i više godina verovatno. Tada su ljudi generalno bili nešto niži i pogotovo mršaviji.

 

Sada je faktički situacija takva da neko od 180 cm i 80kg maltene spada u "sitnije" ljude... tako da mi bukvalno sada nemamo tu nekadašnju M veličinu, tj. stara L veličina bi danas trebalo da bude M...

 

   

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: BG

Daklem, Bojane "Tompus"-e, tebe da pozovem, da bih nakon toga dogovorili kada da dođem u Gajevu 1, i kupim za 1040 din gornji + donji deo, jel tako?  ;)

I da li mogu + za ženu uzeti, moramo li zajedno doći ili ?  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

@đunta

 

Što se tiče veličine - planirali smo da u sledećoj seriji (za mesec-dva) napravimo malu reviziju veličina i uvedemo jednu još veću, a ove smanjimo za po jedan stepen (L da bude M, XL da bude L itd). Bićemo u kontaktu, kad to bude urađeno dobijaš od mene veći gornji deo besplatno.

 

To sa veličinama je malo problem pošto sve te standardizovane veličine kod nas (nama kontrolu radi Jugoinspekt) su po nekim specifikacijama od pre 30 i više godina verovatno. Tada su ljudi generalno bili nešto niži i pogotovo mršaviji.

 

Sada je faktički situacija takva da neko od 180 cm i 80kg maltene spada u "sitnije" ljude... tako da mi bukvalno sada nemamo tu nekadašnju M veličinu, tj. stara L veličina bi danas trebalo da bude M...

 

   

 

Hvala, ptihvtam. Nego, nempoj da preteruješ sa velikodušnošću jer ćeš da bankrotiraš, nisam samo ja  golem.

 

Nego, danas se smrzoh. Ko što rekoh, juče mi bilo ppotaman ceo dan po kiši i vetru na 14°c i reko danas standardno, majca, duks i moto jakna. Smrzoh se a sunce, zapitah se  šta je ovo a juče ništa. Setih se, pa juče nosio aktivni veš.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 29 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: F 650 GS Single

Daklem, Bojane "Tompus"-e, tebe da pozovem, da bih nakon toga dogovorili kada da dođem u Gajevu 1, i kupim za 1040 din gornji + donji deo, jel tako?  ;)

I da li mogu + za ženu uzeti, moramo li zajedno doći ili ?  8)

 

Ajd ovako - da ne komplikujemo, kome treba nek se javi meni i to je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Ajde neko ko je kupio, da slika komplet. Posto nisam na netu nasao.

 

Ti si bar blizu mene, mož da vidiš u živo, ne na meni naravno. Ma sve je kako treba zaista, materijal, šivenje, elastičnost, boja, čak je i kutija reprezentativna. Neće se niko pokajati veruj te mi. Na stranu cena koja je povoljna, pogotovu za nas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dukags, 291 postova
  • Lokacija: НОВИ САД

Ne razumem se bas jako u aktivni ves pa ako moze jedno pojasnjenje. Naime interesuje me da li je aktivni ves bolje da je pripijen uz telo ili da je onako komotniji? I da li je i dlaje obavezno da se dodje u Bg i gde? Hvala unapred, uzimam sigurno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

bolje je kad je pripijen uz telo jel odvaja vlažnost od njega, mislim da šalju AKSom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

prevodim još malo pa gotovo nego me program izj#"$#" pa mi nije sačuvao 100 i nešto rečenica... izgoreo sam ... sad izpočetka  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: BG

Ja bio u petak u Gajevoj 1, Munze, i gledao taj veš. Štagod da je, kupiću ga. Nisam imao Bojanov broj kod sebe pa nisam obavio nego ću danas. Mada mi posle Bojan reče da dođem direktno u proizvodnju negde kod Ade Huje al to mi je predaleko, za razliku kilometara/popusta, toliko bih morao da sipam goriva. Uzeću 2 po 1200.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Ne znam zasto mislite da je ovo mnogo jeftino. Danas sam otisao do POMPEINE prodavnice i kupio Majicu za 300 din. iz kolekcije GYM. Pravi se u Italiji i ima srebrne jone koji deluju antibakterioloski. Jeste da je sa kratkim rukavima ali je imalo i sa dugim sa oba dela i kostala oko 700 din. Mnogo dobar materijal. Sada trenutno nemaju ali ima sanse da uskoro dobiju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3497 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

 

Ne znam zasto mislite da je ovo mnogo jeftino. Danas sam otisao do POMPEINE prodavnice i kupio Majicu za 300 din. iz kolekcije GYM. Pravi se u Italiji i ima srebrne jone koji deluju antibakterioloski. Jeste da je sa kratkim rukavima ali je imalo i sa dugim sa oba dela i kostala oko 700 din. Mnogo dobar materijal. Sada trenutno nemaju ali ima sanse da uskoro dobiju.

Ja sam upravo dobio Cheris veš (i još ga nisam probao).

A zašto smatram da je ova kupovina povoljna?

Za 1.020 din. teško je kupiti aktivni veš (i preko Luisa). Ljudi sa foruma su ga već probali i izneli pohvale o njemu.

A ja sam uvek spreman da platim malo više za domaći proizvod. (Šta ću kad sam patriota)!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja