Jump to content

Moto Zajednica

Aktivni Ves Cheris - Porucivanje na tel 060 50 40 606

Recommended Posts

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

Igrom slucaja sam dosao u kontak sa rukovodstvom firme i ispricao im kako je nekolicina ljudi sa foruma kupila njihov aktivni sportski ves i kako smo prilicno zadovoljni. U daljoj konverzaciji predlozio sam im da uzmu u razmatranje i izrdau letnje varijnte vesa koju su prihvatili.

 

Ono sto sam uspeo da izdejstvujem je da mozete poruciti ves po POVLASCENOJ ceni  od 1040 din za komplet gornji i donji deo, inace u radnjama kosta od 1260-1380 din.

 

Trenutno ima svih velicina, muskih i zenskih.

 

Porucivanje na tel 060 50 40 606

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Super, pre mesec-dva sam video taj aktivni ves u metrou, medjutim dok sam se namolo da odem i kupim, nestalo je.

Ja sam visok 178, tezak 80, da li neko zna koja je to velicina?

Sto se mene tice, odmah porucujem, cim mi neko kaze koja bi mi velicina odgovarala ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Ja sam 192cm i 139kg i XXL mi taman (jes da licim na trudnog pingvina) ali sve pohvale za veš... definitivno ću da uzmem još jedan set...

 

inače bilo je priča da li funkcioniše ili ne i ja sam nažalost došao u situaciju da potvrdim da funkcioniše i te kako.. na AT vs ST ceo dan akanja i bilo mi je super iako sam se iznojio nisam bio mokar, ali odlučim da budem pametan i da zamenim gornjii deo aktivnog veša sa debljim pamučnim duksom... i naravno smrznem se ko "#$"$"$"# (još uvek kašljem)...

 

inače nema ih više ni u Tempu  ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Hocu i ja cim date neke smernice za brojove! ;D

Mora da ima neka tebela.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

 

Igrom slucaja sam dosao u kontak sa rukovodstvom firme i ispricao im kako je nekolicina ljudi sa foruma kupila njihov aktivni sportski ves i kako smo prilicno zadovoljni. U daljoj konverzaciji predlozio sam im da uzmu u razmatranje i izrdau letnje varijnte vesa koju su prihvatili.

 

Ono sto sam uspeo da izdejstvujem je da mozete poruciti ves po POVLASCENOJ ceni  od 1040 din za komplet gornji i donji deo, inace u radnjama kosta od 1260-1380 din.

 

Trenutno ima svih velicina, muskih i zenskih.

 

Porucivanje na PP.

 

Svaka cast! Ja sam takodje zadovoljan nakon intezivnog koriscenja i zamalo da isecem rukave i nogavice na jednom kompletu :D da ga prepravim u letnju varijantu kad ono ti vec sve dogovorio 8)

 

Jel vec sada mozemo da porucimo tu letnju opciju ili ce to potrajati dok izadje iz proizvodnje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

Koliko znam postoje i majce kratkih rukava od istog materijala.... Informisacu se oko cene pa cu videti sta mozemo oko tog artikla da uradimo!

 

 

Sto se tice velicina porucujte standradne velicine koje inace uzimate kad kupujete garderobu, a radi se o velicinama S M L XL XXL!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: BG

Odlicna stvar, nisam se setio toga da bi mogao da kupim, i to ne samo za voznju motora...

Inace prodavnica Cherish je na adresi Ruzveltova 41, na uglu Ruzveltove i Starine Novaka ulice.

Koliko sam shvatio, ima komplet- kratki gornji i kratki donji da se kupi? Samo da proverim broj koji mi treba pa narucujem.  ;D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 392 postova
  • Lokacija: Milwaukee, WI
  • Motocikl: Prodat, do daljeg cetiri tocka :(

Odlicna stvar, nisam se setio toga da bi mogao da kupim, i to ne samo za voznju motora...

Inace prodavnica Cherish je na adresi Ruzveltova 41, na uglu Ruzveltove i Starine Novaka ulice.

Koliko sam shvatio, ima komplet- kratki gornji i kratki donji da se kupi? Samo da proverim broj koji mi treba pa narucujem.  ;D

 

Zar nisu Starine Novaka i Ruzveltova paralelne ulice? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Odlično, ako ima za Popsija ima i za mene. Nego, šta znači poručivanje po povlašćenoj ceni? Jel treba da se pozovem na BJB, dal mogu popust da ostvarim direktno u radnji ili samo nekom tel porudžbinom?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

ajd sad,neka me neko prosvetli! ako se ode u radnju onda ima po jednoj ceni a ako se porucuje onda je jeftinije! ili treba svakako da se porucuje?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

Ne idete u radnju, posaljete meni poruku i ja pokupim za sve zaineteresovane i dogovorimo se za primopredaju... za ekipu iz unutrasnjosti mozemo poslati paket busom, post expresom ili slicnom kurirskom sluzbom....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 413 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vfr 750

Ček, ček- jel se radi o zimskom ili letnjem aktivnom vešu (ne mislim na dužinu rukava, nego na funkciju koju vrši)? Shvatio sam da se radi o zimskoj varijanti, koju inače imam, ok je. Ako sam pogrešno shvatio i radi se o letnjoj, zainteresovan sam... ako nije, poručujem neku coolmax varijantu iz napolje-a.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Igrom slucaja sam dosao u kontak sa rukovodstvom firme i ispricao im kako je nekolicina ljudi sa foruma kupila njihov aktivni sportski ves i kako smo prilicno zadovoljni. U daljoj konverzaciji predlozio sam im da uzmu u razmatranje i izrdau letnje varijnte vesa koju su prihvatili.

 

Ono sto sam uspeo da izdejstvujem je da mozete poruciti ves po POVLASCENOJ ceni  od 1040 din za komplet gornji i donji deo, inace u radnjama kosta od 1260-1380 din.

 

Trenutno ima svih velicina, muskih i zenskih.

 

Porucivanje na PP.

 

Kamda covek pise kineski?

 

Sigurno ce od ovog zaraditi milone, pa ga gnjavite jos malo >:(

 

A ciiko ciko...

kolko ima sati?

Nisam ja Ciko ja sam Zextreme  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: subotica
  • Motocikl: Honda ness 150

U daljoj konverzaciji predlozio sam im da uzmu u razmatranje i izrdau letnje varijnte vesa koju su prihvatili.

 

naravno da se iz ovga ne vidi prihvatili jesu ali dali su i napravili letnju varijantu??!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Kapiram vec da posle prve ture uzimanja vesha..Neozbiljni Zeljko ce postati ozbiljna stranka, i ono sto im je pricao ::) postaje stvarno..pa ako su iole poslovni, napravice odmah nove serije..prilagodjene nama i nasim potrebama a sve to za crvenu.

 

Stvarno ljudi nemojte gnjaviti bezveznim pitanjima, covek to radi bez ikakve zarade i nije njegova firma niti proizvod.

 

Zeljko hoce da nam pomogne da dodjemo do potrebnog vesa za zimsko letnje uslove i HVALA mu ;D

 

Neverne tome neka malo sacekaju, dok mi vernici ne odradimo prvu turu..

 

Najgora stvar je kada iz dobre namere na kraju..uz cimanje postanes jos i Grbav.. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Super, pre mesec-dva sam video taj aktivni ves u metrou, medjutim dok sam se namolo da odem i kupim, nestalo je.

Ja sam visok 178, tezak 80, da li neko zna koja je to velicina?

Sto se mene tice, odmah porucujem, cim mi neko kaze koja bi mi velicina odgovarala ;)

 

Ja sam 178 cm i 78 kg (trenutno) i koristim ovaj ves u velicini"L". ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

da ponovim pitanje koje je hoochie sasvim ispravno postavio:

da li je u pitanju zimski ili letnji aktivni ves?

 

p.s.vlajko unapred hvala, ne trebam tvoj odgovor... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

da ponovim pitanje koje je hoochie sasvim ispravno postavio:

da li je u pitanju zimski ili letnji aktivni ves?

 

p.s.vlajko unapred hvala, ne trebam tvoj odgovor... ;D

U pitanju je aktivni sportski ves koji nije deklarisan kao letnji ili zimski....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: Trešnja

Kupili smo u januaru mesecu dva kompleta u njihovoj radnji u Ruzveltovoj ulici i oduševljeni smo i Miša i ja. :)

 

P.S. Naručivanje kad stigne plata :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK. Sirius - Srbija, 806 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: KTM Supermoto T 990 '11, Piaggio Beverly Tourer 250ie '08

Super, pre mesec-dva sam video taj aktivni ves u metrou, medjutim dok sam se namolo da odem i kupim, nestalo je.

Ja sam visok 178, tezak 80, da li neko zna koja je to velicina?

Sto se mene tice, odmah porucujem, cim mi neko kaze koja bi mi velicina odgovarala ;)

 

Ja sam 178 cm i 78 kg (trenutno) i koristim ovaj ves u velicini"L". ;)

 

Hvala Deki.

Porucio sam L napamet, pretpostavio sam da ce da mi odgovara, sad znam da ce biti dobar  :D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja