Jump to content

Moto Zajednica

Mrežica za farove, Africa Twin RD07

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Nije da ne znaju... :)

Šibnuću ja to u crno, ipak... pa ćemo videti kako će pokazivati. Ja se nadam DOBRO :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

A dal si razmisljao o nekim cveticima na spramniku za gorivo i anteni sa zecijim repicem? ;D ;D ;D

 

Vidim da ti jesi, pa ćemo to da opravimo kod tebe u garaži ;D  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

Bravo svetac, odlicno je ispalo!

 

Bravo majstori !!  Meni se inace ne svidja kada vidim tu mrezicu na farovima... to mi izgleda kao

neki visak delova, ali to sam ja.  Odlicna je ideja da mrezica prati oblik maske oko farova.

Mogao bi Fibra da "ofarba" jednu u svetlo sivu - metalik, sto bribliznjije boji sociva u farovima,

pa da vidimo kako bi to izgledalo. Gledajuci sliku kada ste namontirali mrezicu, deluje mi da je u boji

metala najprikladnije...  ne strci nista, utapa se sa bojom farova, maska zadrzava svoj oblik i samo malo,

taman elegantno za videti,  prelazi u mackasti oblik.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 侍, 671 postova
  • Lokacija: Булбулдер
  • Motocikl: Honda XRV 650

Jes da je Afrika al svidja mi se kako ste ovo napravili... cek Maxxa da vidi, on kuka za takvom mrezicom isto  ;D ;D ;D

 

;D

 

jooojjj što je lepaaaa! Ne šalim se! Svaka čast!

Kao fora "usput", "na brzaka", "odokativno"... Hajde sada vadi projekte, nacrte i ostalo... ;)

 

Nema šta, sutra kradem i rasturam direktorkinu kantu za đubre.. Pa ću i JA da okačim temu sa mrežicim :D šalim se, neću da otvaram temu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Sumadija GM
  • Motocikl: BMW F650

Lepo odradjeno, mada mi malo odudara taj mackasti oblik, sad ti lici na gej Afriku  ;D

 

Nego, kako drze ta dva srafa, da kojim slucajem ne landara donji deo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

pa može biti sve drugo na ovom svetu, ali gej nikako ;) Meni se lično svidja, no o ukusima je svakako bespredmetno raspravljati ;D

Inače, ona dva šrafa su sasvim dovoljna da se mrežica dobro pritegne. Sama mrežica je dosta kruta, tako da uvijanja nema i ta dva šrafa super drže celu skalameriju :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Auuuu, care, zahvaljujem unapred!! :)

 

Jeste, muka je oprati farove sada kako treba, što jes'-jes' :)

 

Ne vidi se iz tvog profila odakle si, a može i telefon na PP pa da se čujemo nekom prilikom da odemo na piće i zamenimo šarafe :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: sremska mitrovica

slab sam na kompjuteru to mi je odradijo nas drugar sa foruma ali potrudicu se a sto se tice farbanja mogu i to da ti resim bice kao plastificirano crno naravno po ceni sarafa.ofarbano,suvo i namontirano dok pijemo kafu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

tako nesto slicno pod hitno treba da napravim na mom TT. Da li je lepo ili nije uopste nije bitno,bitno je da stiti od kamenja koje leti na sve strane kad malo ludja ekipa krene na off. Rezultat nako neceg u prosloj voznji je polupan far na mom TT-u. Sreca samo je naprsao i nema rupe kroz koju bi ulazila voda ali svejedno cu morati neku zastitu da napravim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1847 postova
  • Lokacija: Beograd

naravno da ima, ali kako kod nas stvari stoje, svakako smeće/kopije se podmeće .

recimo najjednostavnije je pitati Ivana (Ivan-viziri) gde-šta-kako.

ma da ne offujemo mrežice, to je stvar za novu temu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1826 postova
  • Lokacija: DE

naravno da ima, ali kako kod nas stvari stoje, svakako smeće/kopije se podmeće .

recimo najjednostavnije je pitati Ivana (Ivan-viziri) gde-šta-kako.

ma da ne offujemo mrežice, to je stvar za novu temu

Ja sam skontao Ivana da on radi samo od akrila. Provericu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1826 postova
  • Lokacija: DE

e, dobrodošao u "svet termina i izraza" (akril, akrilglas je samo jedan od "širokih pojmova")

Bolje te nasao. ;)

Bez obzira na komercijalne nazive... Klirit, Pleksiglas, Lexan... svojstva akrilne plastike nisu ista kao kod polikarbonata. Radim dosta sa akrilom, i bez obzira da li je liveni ili valjani, veoma ostro puca i moze biti prilicno opasan. Sa polikarbonatom nisam radio, ali znam da se koristi tamo gde akril nije bezbedan... viziri kaciga, zastitni paravani i sl. BTW. Ivanov vizir, koji i sam imam na bajku, je od akrila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1847 postova
  • Lokacija: Beograd

e, vidiš, Bayerov lexan je polikarbonat. drugi upotrebljiv naziv od GE je makrolon

Ivan bi trebalo da radi sa polikarbonatom baš zbog mehaničkih osobina istog.

inače i lexan i makrolon imaju svoje podgrupe.

iako oba imaju kod nas, cenim da su na table pa ti je bolje da udariš pretragu na nemačkom ebay i dobaviš

pa onda da se sjajno zabaviš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1826 postova
  • Lokacija: DE

...iako oba imaju kod nas, cenim da su na table pa ti je bolje da udariš pretragu na nemačkom ebay i dobaviš

pa onda da se sjajno zabaviš.

:D

Hvala na savetu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!
Pre 2 sati, apic13.goran je napisao:

Ima li neko da proda ovu zastitu za prednje farobe za rd07?Unapred Hvala i koliko je to para?

Povedi racuna, jer izgleda bas mnogo umanjuje stepen osvetljenja fara (kao sto je neko ispred konstatovao), a verovatno i vibrira i zvizduce nekom ultrazvucnom frekvencijom, sto mami zivotinje da ti natrcavaju pred bajk. O masi vozila, aerodinamici i potrosnji ce verovatno izneti svoje stavove mudriji...  :-D

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja