Jump to content

Moto Zajednica

Leatherman multi alati

Recommended Posts

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

A ako uzmeš i bitset koji košta 29 eura dobiješ popust od 3 eura.

A charge je 'new style' tj od titanijuma.

 

Ajde da uzmemo 2 komada pa da probam jos neki popust?

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stari S.W.A.T., 975 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: crf1000

Ja ovaj Freestyle, 3 posta iznad, kupio prošle godine u TC Plaza u KG za 3.800 RSD. Koja je logika da sad košta 7.900? Napolju je od 35 do 45$. Ok, skočio $, ali baš toliko?

 

Usput, Learherman vs Victorinox (USA vs Swiss) = mrtva trka što se tiče kvaliteta. Ameri daju 25, Švajcarci 100 godina garancije, pa kako god okreneš služiće ti dok si živ uz normalnu upotrebu.

Po meni nije pitanje ko nudi bolje, već ko nudi povoljnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: APRILIA SR50 DITECH

Ja imam jedan od Victorinox multitool alata...nenadjebiv je...ali imam i jadan mali kineski, sa baterijom, u futroli...pa ih često kombinujem...ali sa Victorinox-om sam prezadovoljan ! Čak sam i ženi kupio jedan mali (baš ženski), sa nožem, čačkalicom, turpijom i makazicama...nož joj je i posle 10tak godina oštar kao žilet !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Ja ovaj Freestyle, 3 posta iznad, kupio prošle godine u TC Plaza u KG za 3.800 RSD. Koja je logika da sad košta 7.900? Napolju je od 35 do 45$. Ok, skočio $, ali baš toliko?

 

Usput, Learherman vs Victorinox (USA vs Swiss) = mrtva trka što se tiče kvaliteta. Ameri daju 25, Švajcarci 100 godina garancije, pa kako god okreneš služiće ti dok si živ uz normalnu upotrebu.

Po meni nije pitanje ko nudi bolje, već ko nudi povoljnije.

 

Ne staj mi na muku. :( Digli su cene u nabavci u nebo. Katastrofa. Mogu samo da kukam... To si kupio super jeftino. Verovatno su ga se ratosliljali jer im nije išlo. Bilo je toga i ovde u Novom Sadu kada je jedan prodavac rašćišćavao lager.

 

Slažem se da su u pitanju izuzetno kvalitetni alati od oba proizvođača. Swiss je u stvari Victorinox.

 

Leatherman ipak i dalje ima širu paletu proizvoda. Na žalost to kod nas više ne važi jer je tržište tako malo da skoro i ne postoji, pa se nabavljaju samo najprodavaniji alati kao što su Sidekick, Wave i Surge.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja