Jump to content

Moto Zajednica

Koja je prodavnica najoremljenija delovima za Hondu

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova

Potrebni su mi:

Hladnjak i

far

za Hondu cb 500 S

 

Postoji li u Bg-u neka prodavnica koja je opremljena delovima (mehanikom) za motore ? konkretno Hondine.

Ove sto sam nasao na netu uglavnom prodaju dodatnu opremu i neke potrosne stvari...

 

Ima li neko savet kako i gde da nabavim ove delove ili da mi predlozi neki sevis za hladnjake...

 

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

E Dane hvala na ponudi ali kao sto i sam znas, sezona je u toku, pa ko bi sad imao zivaca da ceka da mu stignu delovi iz inostranstva a i to bi sigurno po prilicno kostalo.

Hladnjanjak mi je napravio jedan majstor iz Indjije a far sam nesto sam zbudzio i zakrpio, sve za par dana i male pare.

 

E sad ima jos jedna stvar koja mi treba, prava je sitnica ali ipak neophodna i mora da bude original: PREKIDAC ZA NEUTRAL

Problem: Kada se motor zagreje, lampica koja oznacava da je motor na leru (u neutralu) prestaje da svetli. Pretpostavljam da je problem u tom prekidacu za neutral ako sam se dobro izrazio.

Motor je Honda cb500s 98 gogiste.

Ako ti nije cim da mi nabavis taj prekidac, s'obzirom da je u pitanju sitnica, bio bih ti zahvalan !

 

Hvala i pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja