Jump to content

Moto Zajednica

Moto skup MC Devils Wheels - Palic 04/05/06.jun

Recommended Posts

  • lone wolf, 514 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Bio prošle godine i vratio se kući za koji sat...zbog više razloga.Moj savet pokušajte da cena bude po motoru i poboljšajte gostoprimstvo (mislim na nadrndano obezbedjenje na ulazu) i mislim da će mnogo više ljudi dolaziti kod vas.Program je oke kao i mesto(dosta me oduševio Palićko jezero i okolina).Sve u svemu ovo su dobronamerne kritike,šta da vam kažem želim vam lep i uspešan skup.  ;)

Pozdrav!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 73 postova
  • Lokacija: Subotica

Moram ponovo da se oglasim...

 

@Atila74 kad već tako i na taj način kritikuješ i pljuješ organizuj skup pa ćemo da vidimo na šta će to da liči,a dok je ljudi kao ti

Subotička moto scene se naće promeniti.Zašto ne odeš do Gorana pa da mu kažeš nije dobro to,to i to i daš mu neki konstruktivan predlog ?!?!

Ja sam mu pomoć ponudio i dogovorio se oko nekih stvari sa njim...

 

Kažete mnogo je 350 din ? Iskreno ja sam tako razumeo da je po glavi ,ali kome se ne sviđa neka organizuje kotlić i neka se druži u svom dvorištu, čuću se danas sa organizatorom pa ću da proverim da li je po glavi ili po motoru!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Subotica

Pozdravljam svakog ko se oglasio u vezi Palickog skupa

Nikog nisam pljuvao niti sam hteo uvrediti.Samo sam izneo cinjenice

Nadam se da ce skup biti dobar i proteci bez incidenta.Ako se malo potrude moze biti OK

Voleo bih citati lepe utiske sledece nedelje od bikera koji su bili

Ja sa ovim zavrsavam diskusiju u ovoj temi a svako nek odluci sam sta ce.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 19 postova
  • Lokacija: Subotica

attilla74

 

 

 

Ja sa ovim zavrsavam diskusiju u ovoj temi a svako nek odluci sam sta ce.

 

 

 

odlucio sam na osnovu vase diskusije(idem u Kanjizu) ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Subotica

hmm... kolege i koleginice :P

jedno, nadam se, neutralno mishljenje, s obzirom da vozim prvu sezonu i da sam bio na sve ukupno

dva moto skupa (Umag i NS). kao sto profil kaze, iz subotice sam, obozavam palic - yachting club ftw.

 

nema protrebe da protestujemo oko cene za ulaz, i da govorimo "nemojte da idete", ali i sam sam

chuo dosta ne bash najlepshih utisaka od proshle godine. svi mi imamo mozak pa cemo odluchiti ko

ce gde da ide, naravno, nije na odmet da ljudi znaju sta da ochekuju.

 

e sad, moje mishljenje. iako sam blizu, nisam se bash odushevio komentarima pogotovo oko security-a i

pasulja u chasi ali nadam se da je organizator izvukao poentu od proshli put i da se to ne bi trebalo

ponovo desiti. sto se cene tiche, malo chudno 700din za dvoje i to mnogo odskache od proseka u srbiji. 

jeste, nema sponzora, verovatno to najvishe utiche na cenu, ali bar onda ste trebali reci - ljudi jbg,

nema sponzora, moracemo da povisimo cenu, a ne ostaviti ljude da spekulishu zashto i kako i reci ako vam

se ne svidja vi nemojte doci - sry, ali takav odgovor samo pogorshava stvari. ako skup ne bude bolji od

onog proshle godine, sledeci put ce biti josh manje ljudi - a to ne verujem da je cilj. znate

kako to ide, kad dodjesh na losh glas, mnogo je gadno posle se vratiti.

 

svaka chast EasyRider-u, Shepshi-ju i svima koji se bore da urade nesto za ovaj skup, i svima koji su bili

iskreni i preneli svoja iskustva od proshle i ostalih godina. nazalost, necu da dam nikakav predlog posto

iskreno nemam predjenih kilometara, i ne zelim da lupam. verujem da nije mala stvar organizovati moto susret

i zato sve ovo gledam sa strane i nadam se da ce ovaj put biti odlichno.

 

a zasto se organizator ne javlja? - iskreno se nadam da bar chita ovu temu.

 

poz

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Temerin

Evo da se i ja oglasim... Bio sam 2008. godine na skupu... Ukratko: doček - već pomenuti nadrndani momci kod kojih ne postoji pozdrav tipa "dobar dan" već "toliko i toliko para". Dobro, možda imao loš dan pa nije u elementu, dešava se. Osmotrim prostor, meni FENOMENALAN, zavukli se u ćošak kampa, lepa trava, puno korisnog hlada itd. Postavimo šator i krenemo na pasulj, kada ono, da izvinite PRC, kaže mi pasulj je bio samo za prvih 300 motora/ulaznica i nema ga više (ako je bilo 300 pre nas ja svoju, da izvinite ponovo, ćunu sečem). Dobro, kompenzacija je bila u vidu pljeske. Dobra ekipa, YU grupa odradila fenomenalan posao, uglavnom ekstra nam bio provod i ostao mi skup u dosta lepom sećanju!

 

Elem, došla i ta nesrećna 2009. godina... Setivši se prošlogodišnjeg skupa dogovorili se mi opet da idemo, moraće da bude super! Krenuli, došli, doček isti kao i lane, možda i nadrndaniji. Motora i ljudi da stanemo svi pod šator, sa sve mašinama. Pasulja opet ni za k...c, ali prošla opet kompenzacija u vidu pljeske. Vidim neki likovi divljaju po kampu, rovare zemlju svojim endurama na šator starijeg bajkerskos bračnog para i sve u tom stilu...Došao još jedan deo ekipe kasnije, drugaru pukla guma na 100m od kampa  i reših da potražim nekog od organizatora da vidim gde ima vulkanizer, a bilo je i dosta kasno pa možda će neko nekog znati tu iz sela da radi ili da zamoli da okrpi gumu. NIGDE NIKOG!!!!!!! Pitam momka na ulazu: "Pa gde su organizatori?!" Kaže on meni: "Nemam pojma" . Začudih se kako bre nema nikog, mada kada sam bolje razmislio nije ni čudo što ne zna, jednog lika sam samo video u bojama kluba - i to kada je proglasio misicu ili tako nešto, i tada je ispario... Pitam lika odkle je, a on reče iz Subotice, i zamolim ja njega da me uputi do bilo kakvog vulkanizera, a on me gleda kao da sam ga naterao da mi poliže cipelu... Nekako se vratio taj drug do Temerina kasnije, nije mogao da istrpi tu nervozu. Krenuo onaj lik sa dva imena i bez prezimena da peva, smučio mi se posle prve pesme, al napravili smo mi sebi kakvu takvu atmosferu. Otišli kasnije za grad, vratili se, a nama šator ZAPALJEN, tj. ostali samo tragovi u vidu pepela od njega. Niko ništa ne zna, obezbeđenje otišlo još daaaavno kući, sreća pa su tu bili lokalni momci koji su ugasili požar i izbegli da se vatra proširi na druge šatore. Krenuli mi kući, šta je bilo bilo je, i na prvoj raskrsnici, naš već pokojni drug David, doživeo nesreću i zadobio je povrede kojima je, nažalost kasnije i podlegao.

 

Gorka su sećanja na tu godinu i na taj skup... Kao i što sam napisao u crnoj hronici na ovom forumu, odgovorno pozivam sve (normalne) bajkere da bojkotuju sve aktivnosti kluba-organizatora, a pogotovo ovogodišnji skup!

 

Ruku na srce, BIKER(ako je to predsednik kluba) i EasyRider su napravili jedan lep gest - postavljanje krajputaša na mestu nesreće i time odali počast našem drugu Davidu, i hvala im na tome, a kapu skidam EasyRider-u jer je čovek i došao na sahranu, i baš se vidi da je dobronameran čovek i spreman da pomogne u svakom trenutku.

 

Ovom prilikom EasyRider-a puno pozdravljam i voleo bih da se vidimo ove sezone.

 

Toliko od mene, i molim Boga da se nikad ne sretnemo sa nekim iz MC Devils Wheels

 

P.S: A što se tiče cene ulaznice, ne treba to gledati, to je par kutija cigara, ali ne treba ni preterivati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: Sankt Kanzian
  • Motocikl: Ktm 990 Superduke R

Šteta...šteta., lepo mesto ,naprave program koji deluje OK. i na kraju sve zaser..... ??? Menjajte P.R. menadžera ništa se nerazume u kalkulacije, ako već pravi skup da zaradi novce. Evo da mu otkrijemo tajnuzašto je bolja cena ulaznice po motoru nego po glavi. Naime ako prodaš 1000 ulaznica sa cenom od 400 din po motoru ući će 2000 ljudi koji će svi popiti barem po piće ,znači već si prodao 1000 pića više , ai ako uđe samo 1500 ljudi pošto nemaju svi suvozače , onih 500 je već platilo 50 din više ulaznicu nego da je platio 350 din po glavi i opet si više u dobitku , a o ljudskoj psihologiji i logici ne treba ni da pričam ... :-\ već vidite rezultate razlike između 700 i 400 din. U startu ste sami sebe osudili na bankrot. A sad ako neko čita ovo od organizatora , neka lepo uzme digitron i plajvaz, lizne prst i stavi ga na čelo pa lepo razmisli , stavi na papir pa nam lepo u toku nedelje da bolju ponudu, pa možda i dođu ljudi ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 669 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000VA

na TV-u javljaju poplave na severu Vojvodine.Kazu da je na Paliću i okolini SU alarmantno stanje.

 

O čemu se radi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova

A kad vi odete na neki moto skup gde je ulaz besplatan (a pri tome nista manje dobar moto skup) vi ostavljate 350 dinara po glavi jer znate da to toliko kosta? Ne nego glumite ludilo i uzivate!? ::)

Velika porcija mesanog mesa u Sremskoj Mitrovici u restoranu 450 dinara (a moglo bi ladno dvoje da je jede) servirana na sve porcelanskim tanjirima uz muziku...

???Za koje vi to bajkere govorite u Srbiji ???, i koliko je takvih ???, koji za motor daju 15-tak hiljada evra i jos par hiljada evra za opremu? Jel vi za takve pravite skup - pa onda da za takve 350 din po glavi nije skupo a i zaradicete!  ???

I necu doci nikad na takva "druzenja" da bi vi mozda malo i zaradili ono tipa posaljite lovu a vi ne morate doci do eventualno ako cemo da vas pokazemo kroz grad ko mecka kad igra. Kod takvih sumnjam i privatno kad pozavu goste ocekuju da gost ponese sve sa sobom!? :P

Toliko od mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

ljudi moji ko hoće doći će ko neće nemora!! ja san za ove moje tri godine bio u desetak gradova u obimu oko 200 km.otišo sam u kamp i platio 2 ulaznice ili jednu za motor mada nebitno. lepo sam se družio i upoznao ljude a kad mi je bilo dosadno otišao sam u centar tog grada da upoznam korzo ili neki spomenik i bilo mi je lepo.potrošio sam para i para i nije mi žao.to je cena za tri dana da budete tamo. da se oroljate. naigrate izludirate i u nedelju kući. bio lep provod i trajao tri dana i to je to. ja sam išao negde na motosusret oko podne i uveče se vratio kući. šta sam trebao kukat kako sam dao 700 din. za nas dvoje za 7 sati zabave????  nepada mi napamet..

 

atila kaže da u kanjiži biće bolje??  prošle godine smo nas 20 ostali bez klope. pitamo ljude kad će biti pasulja oni kažu za po sata i pokupiše kazan i nema ih više. eto kako lepo ;) ;) ;)

 

da nes....em više !! organizatoru i volunterima (easy rideru. shepshi) i ostalima želim da ustraju i uspeju u organizaciji a ostalima dobre volje da dodju i da se druže jer nije teško biti fin

eto toliko od mene i želim vam lepo vreme i suve puteve ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Subotica

Vidim da me neki nisu razumeli u onoj saljivoj prici.

Ajde da promenimo cifre,posto je tamo zapelo.Neka motori budu 386 evrica,a oprema je 49,9.

Pa ne radi se sta je posto,nego da smo takvi(cast izuzetcima)da potrosimo gomilu para na sve i svasta,sto je  puno vise nego sto je cena ulaza,al nam zao da damo x svotu za nekoga ko organizuje nesto za nasu zabavu.Zaradice??Ne ,nikako,pa kako on to misli? necemo to dozvoliti!!! Ili u jos gorim slucajevima,jeste li culi??Ulozio covek na muziku xx love,na ostalu organizaciju xx,al pala kisa pa je puko xx love,HE He He.Aman ljudi zasto da ne zaradi?Pa ko danas daje nesto dzabe(osim ako nije pred izbore  ;) )E tu je problem,a ne posto je ciji motor ili cija oprema.

A sto se tice kako je bilo na ovom ili onom skupu?? Pa ima nas mali milion,i ovakvih i onakvih,pa ne moze se svakome udovoljiti.Oni koji su isli na skupove na kojima je bilo po njihovoj volji ili zelji,normalno da im je bio skup dobar.I obratno. Ne mora da znaci da skup nije bio (ili je bio )dobar ako  nam prijatelj tako kaze.Ja se ludo provodim,muzika super,a on kaze sranje susret,jos nisu pevali Stairway to haven od Zeppelina.Ja vise tu ne dolazim.Eto.Da ne bih tu razvlacio sa primerima,verujem da ste shvatili sta sam hteo da kazem.Birajte susrete prema svojim zahtevima,pa ce biti manje losih iznenadjenja i utisaka.Prvo je cena ,sto je uvek naznaceno na pozivima,i to je osnovno,a zatim program.Tek kad to pogledam,onda pocinjem dalje da razmisljam da li da idem ili ne.

A sto se tice Rebeliona,veliki pozdrav za nadam se jednog novog prijatelja Bikera!!!

Nazalost okolnosti pod kojima smo se upoznali nisu bas najpovoljniji,ali se nadam povoljnijem nastavku.Shvatam te,i veoma mi je zao sto si izgubio prijatelja,i to na zalost bas na skupu gde sam i ja pomagao.Okolnosti necu sada da spominjem,to je vec napisano i poznato.Samo ja bih ipak voleo da se jednog dana,kada za to dodje vreme ipak nadjemo i u Subotici,ili na Palicu pa da odemo zajedno do krajputasa da upalimo svecu.I ja sam izgubio par prijatelja bikera na moto susretima,ali ja zbog toga ne mugu da mrzim ni Grad,ni Moto klub koji je organizovao te skupove.To mi nece vratiti prijatelje.Zadnji je bio moj kucni prijatelj,verovatno si cuo za njega,ili ga cak i upoznao.Poznat je po imenu Dex,iz  Ns Ridersa.Dobrodusan Covek,veliki Drug i Biker!!! Poginuo na Moto Skupu u NS. Strasan osecaj kada sam cuo.Ali ni tada,a ni od tada nijednom nisam pomislio nista lose ni na moto klub,a ni na coveka koji ga je vozio.Takva mu je bila sudbina.Cak sta vise,mozda je umro kako je i zeleo,na motoru.  :'(  .Od tada,pa uvek kada prolazim kroz Novi Sad,a idem barem nedeljno jednom ,kada prolazim Bulevarom setim  ga se nasmejanog  kako drzi foto aparat.Nisam bas neki religiozni tip,al se ponekad i pomolim za njegovu Dusu. Ja se nadam da ces se i ti jednog dana slicno prisecati svoga druga!!!

Ja ne bih vise duzio ovu temu,malo sam se rastuzio.Al sve vas pozdravljam i zahvaljujem na druzenju.Bez obzira  koji skup odabrali,nemojte lupati glavu o nekim nevaznim stvarima jer zivot je kratak!!! lepo se provedite,al se i cuvajte,jer djavo ne spava!!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 73 postova
  • Lokacija: Subotica

Kolikio god da sam hteo da odem i pomognem ipak neću moći :( Leša su me tako ukočila da i ovo pišem ležeću u krevetu, a da i do kupatila jedva mogu da odem... Nadam se da ćete SVI lepo provesti ma koji skup izabrali da odete...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Kazes da nas ima svakakvih,da je nekim na nekom skupu bilo super ,nekom ne....ja u ovoj temi nisam procitao jos ni jedan post da je neko rekao da je bilo dobro. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: Sankt Kanzian
  • Motocikl: Ktm 990 Superduke R

Neki ljudi jednostavno ne razumeju šta mi to običan bikerski narod hoćemo da kažemo. Nije tu u pitanju količina potrošenog novca na nekom skupu... svi mi smo potrošili 50 puta veće sume na neke triput veće budalaštine, nego je reč o nekim principima organizovanja moto skupa. Ako me sećanje ne vara skupovi su se organizuju da bi smo se mi "banda motoraška" kao prvo našli,ispričali, zajebavali,sklopili nova poznanstva, napili, najeli, možda nešto i kresnuli, slušali neki dobar koncert,itd... A cena ulaznice služi da bi se pokrili troškovi tog hepeninga i prema tome se i formira. A ako neko hoće da na tome malo i zaradi.... pa i to je OK... ali kad neko hoće baš da gaaaa.... ::) ::) e onda to jednostavno natera čoveke da popiz... i onda dolazi do negativnih posledica po taj skup jer ga ljudi jednostavno bojkotuju. Kako ne kapirate ??? ??? ??? ovim kritikama samo želimo da  pomognemo da  dođe što više ljudi i da se popravi loš imidž koji su stekli baš zbog ovakvog ponašanja.

P.S.

Počinjem da mislim da i ne zaslužuju da im pomažemo :-\ :-\

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Subotica

Kazes da nas ima svakakvih,da je nekim na nekom skupu bilo super ,nekom ne....ja u ovoj temi nisam procitao jos ni jedan post da je neko rekao da je bilo dobro. 

 

bilo je dobro ... 2008 godine ... prosle godine ... NO COMMENT ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 25 postova
  • Lokacija: Subotica

Uh.Sinoc nas bas u..bala kisa.Vode kolko hoces.Al muzika i ono malo raje se ne predaje.Danas nastavak,vreme idealno.Odoh ja po moje Old Timerase pa pravac Palic!! Vidimo se!!Poz svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Karaburac

I ja. Nešto maaaalo mesta za parkiranje. Izašao sam da se provozam i nije mi baš palo na pamet da se vratim u gužvu. Baš se pitam gde će da stoje ljudi kad počne muzika???

 

Odšetao sam se do Kanjiže. Tamo ima mesta al se neki manijak dohvatio mikrofona i svaku pesmu izmaltretirao po tri puta sa pozivima na RODEO bika.

 

Al bar sam se provozao jedno 450 km po finom danu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: bajmok/Wien
  • Motocikl: suzuki GSX 1100f

Meni je Palic 50km ali nisam isao zbog cene ulaznice,sto je mnogo mnogo je.Samo ne znam zasto je Su. i Suboticani (mislim na razne organizatore, sto opstine, sto razni skupova, 1 maja itd.)toliko prokleto gladni na novac da bas uvek subotica prednjaci sa visinom ulaznica,dazbinama, cenom tehnicki pregleda,registracijom itd, itd.Je...s lokal patriotizam kad na svakom koraku hoce samo neko da te odere radi svog interesa pod nekim izgovorom,,je..i ga znas mora se zbog tog i tog" ispada da su svuda drugde sposobniji ljudi.Pozdrav svima i nadam se da ce se neko vec dozvati pameti i da nece razmisljati samo o brzim parama,kazu sto je brzo to je i kratkog veka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

RIDERU DOBAR BROJ TE NIJE RAZUMIO IMA ONIH I KOJI JESU NE SE SEKIRAJ INACE SVAKI SKUP JE VRH POSLE PAR PIVA. A DA NEPRICAM ZA BOMBONCICE.                                                             

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja