Jump to content

Moto Zajednica

Motobox Novi Sad

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: novi sad

budi sretan sto si i toliko presao....

 

Ti si bas neki veliki poznavalac, vidi se . . . ;)

 

onda mi ti reci koliko može da predje ta guma?

Prvenstveno zavisi od uslova eksploatacije.

Ako se radi o skuteru od 50cc moze da predje 15-20.000 km,

u zavisnosti od tezine vozaca i kvaliteta puta.

A ako se radi o skuteru koji je jaci i tezi (125-200 ili 250 kubika)

ta guma izdrzi 10-15.000 km.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

bas mi je cudno to sa garancijom godinu dana, ja kupio gumu novembra prosle godine kad je bio popust i dobio garanciju 6meseci...ne mogu da se pozalim na gumu, stvarno je perfektna...

 

Mozda gresim ali mislim da po zakonu vise ne postoji garancija od 6 meseci, godinu dana najmanje i vise ako to proizvodjac/prodavac zeli da da.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1826 postova
  • Lokacija: DE

Nemam direktnog iskustva sa Motoboxom, ali do sada nisam dobio odgovor na 2 maila koja sam im poslao u vezi lagera i cene guma. Nije svima zgodno da u radno vreme telefoniraju sa posla. Odgovaranje na mailove je jedan od vaznijih pokazatelja uvazavanja kupca. Sajt ne mora da bude ekstra azuran, ali na mailove bi trebalo neko da odgovara.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: novi sad

Nemam direktnog iskustva sa Motoboxom, ali do sada nisam dobio odgovor na 2 maila koja sam im poslao u vezi lagera i cene guma. Nije svima zgodno da u radno vreme telefoniraju sa posla. Odgovaranje na mailove je jedan od vaznijih pokazatelja uvazavanja kupca. Sajt ne mora da bude ekstra azuran, ali na mailove bi trebalo neko da odgovara.

 

Stanje lagera guma i cene kompletnog lagera saljemo samo firmama sa kojima saradjujemo.

Ako neko ne moze da nazove u radno vreme sa posla moze to da obavi za vreme pauze ili posle radnog vremena.

Na mailove odgovaramo azurno, ca. 60% naseg poslovanja obavljamo preko E-poste.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 565 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Ja sam pazario neke sitnice i unutrašnje gume i posavetovao se o par stvari i nemam nikakve zamerke ni na ljubaznost ni na kvalitet stvari koje sam kupio. Mislim da su momci korektni i da hoće da izađu u susret. Moje lično mišljenje. Pohvala prodavnici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Strom 1000

Sto se Steve tice samo reci hvale bar od mene.Kupio ja 2 conti gume za xtx 66o montirao sve ok,kad ono ne lezi vraze na 120-130 oce volan da ispadne iz ruku,skidaj tocak ponovo na balanserku da proverim kad ono guma kriva aj kod Stevare on zameni bez reci,ja ponovo ono isto vratim moju celavu motor se preporodio tek trecu gumu kad sam zamenio sve ok.Nedelja pola 12 treba da se krene put Miseluka,Venca i Fruske Gore kad puce lanac brzo cimam Stevu iako je nedelja sveta on bez reci otvara radnju i daje lanac.Jos jednom samo reci hvale za naseg Stevaru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: novi sad

Veceras je uprava BJB-a obrisala sve konverzacije koje su pisane u poslednjih par

dana u vezi snizenja u nasoj firmi Motobox, tim potezom su uskraceni clanovi koji su postavili neka pitanja

i nisu uspeli da dobiju odgovor od nas, nije nasa krivica.

Upravo sam kontaktirao Upravu i zamolio ih da mi posalju broj racuna,

kako bih mogao da uplatim za dalju konverzaciju sa Vama.

Greska je napravljena tako sto sam ja objavio Akciju snizenja u firmi Motobox (sto je dozvoljeno)

ali izgleda da nije bila dozvoljena dalja komunikacija sa Vama u vezi te akcije.

 

Ovde mozete napisati iskljucivo licna iskustva o radu navedene prodavnice moto opreme.

Molimo vas da u ovoj temi ne vrsite porudzbine.

Sve porudzbine i ostale informacije isljucivo na PP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950

Ja reč nisam rekao vezano za akciju Motoboxa već upravo ono što i jeste tema "Iskustva sa prodavnicama" u ovom slučaju Motobox a nema više tog posta

Verujem da su urednici pogrešili i da nisu na vreme uočili koristan komentar za Motobox da nabave gume na samom početku sezone kad je tražnja najveća

 

Napisao bih ovde svašta vezano za to brisanje ali minimum kulture koji je potreban kaže da to ne radim u temi oko Motoboxa tako da samo vi nastavite po preporuci uredništva

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: novi sad

Ovde mozete napisati iskljucivo licna iskustva o radu nase prodavnice moto opreme.

Molimo vas da u ovoj temi ne vrsite porudzbine.

Sve porudzbine i ostale informacije isljucivo na PP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

U dva navrata sam uzimao delove iz Motoboxa : gume,conti escape,po meni prelepa enduro shara..dobio sam popust na komplet NICE ! Takva guma se ni kod jednoog drugog proizvodjaca/zastupnika/prodavnice ne moz' naci jeftinije...Cak sam gledao neke kineske i tajvanske gume na sajmu u Bg koje su se tad pojavile,i cena je bila potpuno nerealna..

 

rucka kocnice za yamahu dt,u Plattneru je bila preko 3 000 rsd,ne secam se tacno... a u Motoboxu je nadjem za 980 rsd,zavedenu kao deo za XT 600,nebitno iste istatcke su...naravno kupio :aha:

 

Priznajem za gume sam cekao,ali razumem i ja njih,niko danas u Srbiji nema kapital da drzi lager vredan miliona...

Te price ,ocu odma i sad...super je kad moze i kad oni ljudi imaju,ali treba biti realan.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: Ducati Crveniiiiii

Kupio sam gume za prosli Ducati kod njih i ponovo sad na snizenju uzeo za nov Ducati.Ljudi imate test guma na netu ne treba niko da hvali ili kudi gume ,kilometre itd.Narucio stigle po dogovoru sa garancijom i fiskalnim racunom u koverti .(Zadovan nadam se da mi nikad nece trebati garancija.)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ660

Ja imam lose iskustvo skoro sam bio narucio set TKC80 i kad su stigle prednja guma je bila 3,5 (4208) godine stara a zadnja godinu dana.Jeste da su mi dali neki popust zbog toga ali to nije bio deo dogovora.Predlozio sam da mi posalju prednju gumu novijeg datuma i da cu da doplatim do pune cene al to su odbili tako da sam o svoj trosak otisao do Novog Sada vratio gume i uzeo pare nazad.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova

Od danas je poceo sa radom novi Online Shop firme Motobox.

Porucivanje robe preko sajta, azurne cene i stanje proizvoda na lageru

su samo neke novine na sajtu, ostalo potrazite sami.

Firma WebStar iz Novog Sada stoji iza celog projekta, mlada firma,

veoma mladi ljudi, poslovnost i predanost za svaku pohvalu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Od danas je poceo sa radom novi Online Shop firme Motobox.

Porucivanje robe preko sajta, azurne cene i stanje proizvoda na lageru

su samo neke novine na sajtu, ostalo potrazite sami.

Firma WebStar iz Novog Sada stoji iza celog projekta, mlada firma,

veoma mladi ljudi, poslovnost i predanost za svaku pohvalu.

 

Stevo,

 

Bravo za ideju o online kupovini.

AL skreni paznju momcima da termin poput "magicnog telefona" ili " mozda ima" iritira.

 

Ovo shvati kao dobonamernu kritiku. :zdravo:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja