Jump to content

Moto Zajednica

Motobox Novi Sad

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

JAooooo zasto su svi koji rade bilo sta u vezi sa motorima u Srbiji totalni kreteni ,ne razumem ovaj nas smisao za biznis....

zovem coveka da pitam za gume i odma mi kaze da je on generalni zastupnig ovde ...reko jel imas TKC 80,kaze samo neka prednja...pa dobro ocu da narucim ako si zastupnik...pa kaze mi narucujemo samo na KAMIONNNNNNN....vec sam popizdeo ali reko pa kada ce taj kamion da dodje,pa kaze za 15 dana cu da narucim a onda za jos jedno 20dana ce da stigne,ali ne znam da li ce da dodju...pa kako nece, ne razumeme,pa kaze mozda nema na stanju ...pa proveri sad da li ima ili nema da znam da li da cekam 45 dana ili ne...kaze NE MOGU ,ja im posaljem zahtev,pa kada oni meni posalju racun ja vidim da li su utovarene ili ne...

dakle za mene rade KATASTROFA,a i cena je za moj motor ista kao i za Anakee koje sam kupio u Sloveniji ,prednja i zadnja ukupno 190Eur...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Beograd

He, he bravo Komo. Malo ko ovde radi posao normalno iz tog sveta. Nista se nece ni promeniti dok misljenje kao tvoje ne prevlada. A mozda ni tada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

dakle za mene rade KATASTROFA,a i cena je za moj motor ista kao i za Anakee koje sam kupio u Sloveniji ,prednja i zadnja ukupno 190Eur...

 

A da im Djura malo pripreti, a posle ce da im se izvine sto ih je tukao???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

Ovo se zove sajt ???

www.motobox.co.yu
Smesniji  sajt u zivotu nisam video  :?  Ponadao sam se da cu da vidim modele guma, cene, ponudu, kad ono KOSKA  :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
Ovo se zove sajt ???
Smesniji  sajt u zivotu nisam video  :?  Ponadao sam se da cu da vidim modele guma' date=' cene, ponudu, kad ono KOSKA   :roll:[/quote']

 

Sajt? Pa ono tesko moze da se nazove sajtom. Cenim da je trebalo celih 3 min da se napravi.... :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric
Citat:

www.motobox.co.yu 

Smesniji sajt u zivotu nisam video  Ponadao sam se da cu da vidim modele guma, cene, ponudu, kad ono KOSKA

 

Ma moša bre, strašno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1854 postova
  • Lokacija: NBG

èovek drži samo velikoprodaju.

 

bio sam tamo i uzeo štender, prema meni je ispao ok, za svaku pohvalu, možeš sa njim da prièaš o svemu vezano za motore.

 

inaèe je zastupnik mivv auspuha, drži neke silne delove za skutere, gulfer ploèice  i još dosta toga.

  • Zbunjen 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Drugari evo danas slucajno naidjem na ovu prodavnicu na Telepu u NS-u.Prodavnica je do skoro bila samo veleprodaja a sada su otvorili i maloprodaju. Prodavac mladji decko vrlo ljubazan, odgovorio je na sva nasa pitanja. U prodavnici mozete naci svasta, ima npr kaciga marke M2R po povoljnim cenam, kacige imaju nasu, Nemacku i cini mi se Britansku homolgaciju. Lokal je relativno mali ali ima svega i guma za enduro i za brzinke (mislim da je continental u pitanju) nekih after market lonaca za motore, rukavica cizama, rolnica za skutere i jos dosta toga. Evo ja sam danas kupio ovu podkapu za 350din. Moja preporuka je da obavezno svratite ako nista drugo da bar vidite sta ima.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Nisu jedini sa ovakvim "mosa/koska" sajtom, evo napravicu im ja sajt, za 6.000 din, cisto da im se vidi ponuda...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

Nisu jedini sa ovakvim "mosa/koska" sajtom...

 

I sa takvim sajtom Steva ( član foruma - street triple ) odlično radi  ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Znam, ali npr mnogo bi bolje radili da imaju ceo asortiman proizvoda na sajtu pa odes na sajt vidis, svidi ti se, odes i kupis... pogotovu ako nisi iz tog grada...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: nista do daljneg. . .

prosle godine narucio streetfight volan,platio pouzecem stigao za 3 dana !Ja nemam ni jedan los komentar za njih !!

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2319 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Sreo sam coveka u Sapcu na skupu.Posle krace price,pogledali smo katalog i rece mi on da zovem u ponedeljak.Ja nazovem,pitam jel ima guma?On zapise dimenziju,moj broj tel,za pet min zove i kaze-ima,daj adresu da ti posaljem.Cena je ta i ta,jel odgovara.Ja kazem da odgovara,docicu licno po gumu.Sutra sednem u auto,odem do NS,dobar dan-dobar dan!Ja dos'o po gumu.Decko ode u magacin,donese mi novu gumu,ja platim i cao.Dobio sam i privezak za kluceve na poklon.Sto se mene tice-nemam zamerki! :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 212 postova
  • Lokacija: novi sad

Lepa rec je ok i prija, ali kritika obicno ima jaci efekat.

Motobox je dobio par kritika za sajt i moram priznati sa punim pravom,

zato sam se potrudio da se sajt "malo" preuredi i da dobije neki oblik.

Ovo jos uvek nije konacno resenje sajta motobox.rs ali moze i ovako da se koristi . . .

Hvala svima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja