Jump to content

Moto Zajednica

honda CRM 125

Recommended Posts

  • U prolazu, 24 postova
  • Motocikl: v strom dl-650

ne znam dal je nauka,kod mene se ne otvara nego je vec " skinut" i ne smeta mi,mene je zezao fals vazduh,izgorelo ono crevo od karburatora i kad mu dam gas do kraja znao je po malo da trokira dok ne dodje do 6 k

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova

i sad ti ne trokira? bolje bi bilo da ga imaš, to ti je kao da ti je uvek otvoren, ali tu sad imaš džep gde je bio ventil pa mu to smanjuje snagu. vremenom će da ti zasmeta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

Pa i to je stvar navike, ako se navikne na proklizavanje kvacilom, i na ostar start nece mu ni ventil nedostajati

 

Sto kaze majstor zivota # smislili trgovci, da otimaju narodu pare #

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5225 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Juce sam radio jednu dt yamahu kojoj je vadjena masina radi varenja nekog dekla i posle tpga nije mogla da ide ni blizu.Popravljli , popravljali i na kraju mi dotjerali , kad ono pogresno spojeni kablovi od RC ventila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

Juce sam radio jednu dt yamahu kojoj je vadjena masina radi varenja nekog dekla i posle tpga nije mogla da ide ni blizu.Popravljli , popravljali i na kraju mi dotjerali , kad ono pogresno spojeni kablovi od RC ventila.

 

I ja skoro radio jednu DT cini mi se 86 god i da nosi neku oznaku LC ( cini mi se, netvrdim ) i uopste, fabricki nema izduvni ventil i ide odlicno za 125ccm ( to je onaj prvi model sa vodenim, posle onih legendarnih vazdusara DT- a ni te vazdusare nisu imale izduvni vent. a isle odlicno )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Motocikl: v strom dl-650

jedan komsija ima isti model kao moj ali ima namesten taj ventil i ne moze da ide kao moj,jos sam neiskusan pa ne smem ni da mu dam gas do kraja ,oduvace me  :D,ide odlicno,a imam ponudu i za yamahu dt,90 god ali ima 9 kw cini mi se i 125 cm,lepo izgleda spolja ,nisam je probao,iscurelo bilo ulje iz zadnje kocnice,probacu ga ovih dana ,mada trazi covek 1000 evra za njega ,mada u kompenzaciji ,nije za kes,kada bih mogao da zatvorim tu transakciju uzeo bih i njega

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Motocikl: v strom dl-650

kad vec naceta ova tema da teram dalje u njoj,da ne otvaram novu,zna li neko da mi kaze dimenzije semeringa za prednju viljusku,jedan mi po malkice vlazi a ja to ne mogu da gledam ,moram da ih zamenim,jedan drugar hoce da mi zameni (sam to jos uvek nisam radio) ali ne zna dimenzije dok ne otvori a meni se ne ceka par dana bez motora dok ne stignu novi  ;D,ako je neko slucajno otvarao i menjao pa zna dimenzije ili link ka nekom sajtu gde bih ja to mogao da rastumacim,honda je 1992 godiste

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Motocikl: v strom dl-650

evo otprilike mesta gde bi trebao da bude ventil,njega tu nema ,samo viri osovinica,slikao sam po mraku ,ne moze lepo da mu se pridje dok se ne skine zastita na auspuhu,vidi se deo rama pa je to orjentir gde se nalazi,samo viri ova osovinica i na njoj je neka excentar plocica i inbus

post-11222-12879082753042_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Motocikl: v strom dl-650

ajd sad ovako ako neko moze da pomogne kakva je razlika izmedju semeringa 45 x 57 x 11 i isto takvog koji ima dodatak NOK ,odnosno 45 x 57 x 11 NOK,sta mu je ovo NOK,kakva je razlika meddju njima ,osim u ceni ,otprilike duplo  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Andragog, 4678 postova
  • Lokacija: On off road
  • Motocikl: BMW K25 HONDA PD05

Sta je to NOK nemam pojma ali znam da neki semerinzi imaju smer okretanja,imaju strelicu u kom pravcu rade.Ti sa strelicom su dosta skuplji!!!Mozda sam pomogao,pozzz!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1083 postova
  • Lokacija: BG-Avala
  • Motocikl: zx6r

ma i njemu ce biti zanimljivo u pocetku cvaja.....a posle,cim cuje neki 4T sa otvorenim ili nekim skupim auspuhom koji rezi ima da promeni misljenje  :D  :D  :D

to ja iz licnog iskustva  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Bela Palanka
  • Motocikl: Yamaha XT 600 2KF

Bj bikers drugovi pomagajte :-D od skoro sam postao tata ovom bajku, 92 god, za italijansko trziste radjen, motor po delovima je u fabrickom stanju, npr, auspuh, srafovi cak, i druge sitnice se vidi da nije mnogo akan, samo je glupo farban, interesuje me kako mogu da ga ubrzam, jer sam ga sa tom namerom uzeo, da bude malo jaci od klasicnih 125 tica, ali on nema fabricki rc ventil, ali ide dobro, kao sve ostale cvaje ts, kdx, ali mislim da ima neku zastitu, jer kao da nece lepo da svari, u auspuhu prducka lose, nepravilno mi radi, a kad probije, opet mi nekako ima tih zvuk, ali lepo radi po jacem gasu, ako znate neke cake javite mi, oteracu cu ga kod majstora ovih dana, pa da zajedno cackamo:-D uzeo sam mu najjaci fabricki prenos, 44 zuba nazad, i dva napred, jedan je od 12, drugi 13 zuba, kao da ima zastitu u auspuhu, ili ako ima neko zadnji deo izduv bih mu uzeo, bar ce i promeniti zvuk, svaka pomoc je dobro dosla, pisite o ovom motoru, ne verujem da ga tako malo ima ovde, bugari vrve od crm-ke. Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

Bj bikers drugovi pomagajte :-D od skoro sam postao tata ovom bajku, 92 god, za italijansko trziste radjen, motor po delovima je u fabrickom stanju, npr, auspuh, srafovi cak, i druge sitnice se vidi da nije mnogo akan, samo je glupo farban, interesuje me kako mogu da ga ubrzam, jer sam ga sa tom namerom uzeo, da bude malo jaci od klasicnih 125 tica, ali on nema fabricki rc ventil, ali ide dobro, kao sve ostale cvaje ts, kdx, ali mislim da ima neku zastitu, jer kao da nece lepo da svari, u auspuhu prducka lose, nepravilno mi radi, a kad probije, opet mi nekako ima tih zvuk, ali lepo radi po jacem gasu, ako znate neke cake javite mi, oteracu cu ga kod majstora ovih dana, pa da zajedno cackamo:-D uzeo sam mu najjaci fabricki prenos, 44 zuba nazad, i dva napred, jedan je od 12, drugi 13 zuba, kao da ima zastitu u auspuhu, ili ako ima neko zadnji deo izduv bih mu uzeo, bar ce i promeniti zvuk, svaka pomoc je dobro dosla, pisite o ovom motoru, ne verujem da ga tako malo ima ovde, bugari vrve od crm-ke. Poz

 

ima resenje,prodas to i kupis KDX125 i :moto3:

i onda ores,kopas i uzivas!!!!

a moze i nagrbinu...hahaha

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Bela Palanka
  • Motocikl: Yamaha XT 600 2KF

E ovako, evo ventila, nije isti kao kod klasicnog rc ventila na crm-u, jer ovi neki modeli su radjeni za italijansko trziste, pa i ako nekom zatreba, evo slika, slikao sam i u cilindru sta se desava, otvara se klapna koliko je potrebna, zavrnem do kraja rucno(posto nemam te neke sajle koje idu na njemu) i ono zatvori klapna otvor do pola, odvrnem do kraja, i ceo otvor je tu. Jos ga nisam probao, sutra cu, pa javljam sta je bilo... Ako neko imao ovakav slican slucaj neka me obavesti, mozda nesto nije dobro, ali nadam se da ce ici bolje...

post-21760-0-29478900-1357333448_thumb.jpg

post-21760-0-84237000-1357333468_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja