Jump to content

Moto Zajednica

Alnaser na VIRAGU 1100, klik, cvak, pa upali ???

Recommended Posts

  • U prolazu, 44 postova
  • Lokacija: Svilajnac

Pozdrav za Jasminka i drugare, vidim da si resio da sredis problem na koji sam te upozorio prilikom preuzimanja motora. Problem sigurno ne treba traziti u drugim delovima osim u beniksu koji je klasicna boljka na VIRAGU 1100.

 

Postoje razna resenja na netu kao sto je guja011 pronasao i uglavnom ne iziskuju neka velika ulaganja osim dobre volje i malo mehanike. Meni se iskreno nije cesto manifestovao problem, ali sam za njega znao odavno jer mi je drugar patio istu muku sa njegovim viragom, ja iskreno nisam imao potrebu da to radim jer nije bilo hronicno bolje reci bilo je veoma retko.

 

Naj lakse i naj efikasnije resenje i objasnjenje ovog problema mozes naci na wikipediji evo linka : http://en.wikipedia.org/wiki/Yamaha_XV1100 ( posle pogledati objasnjenje detaljno iz magazina MOTORCYCLIST/JANUARY 1988 link : http://www.thevirago.co.uk/viragoarticles/vitalizing/vitalisingthevirago-3.asp ) . Manje vise sva resenja koja sam procitao su u ove dve varijante navedene u wikipediji. Moraces malo da se pomucis oko engleskog , ali bez muke nema nauke kao sto znas.

 

Brale pozdrav

 

P.S. a sto se tice posta od Nikola-Pera , nemoj da brines brale Jasminko je uzeo naj ocuvaniji Virago 1100 u Srbiji, ako ima boljeg voleo bih da ga vidim, pa ja da dam turu na moj racun. Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1168 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

To sam i ja mislio, zatim sam ukucao "Anlaser "pretragu na Google i sve mi bre izaslo ono" did you mean" alnaser, i ja rekoh sebi, valjda je Google pametniji od mene malog bosanskog genija i rekoh mu "jest aj mean"jer ja samo ovoliko znam endleski i pocnem da upotrebljavam rec "Al Naser ", kao i svaki uzorni mali egipcanin. A mi smo i onako bratski narodi, pa je to sve jedno.

U svakom slucaju Hvala !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja