Jump to content

Moto Zajednica

TDM ...aj svako nek okaci sliku svog TDM-a :)

Recommended Posts

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Leskovac
  • Motocikl: yamaha tdm 850

moja masina. vizim je vec par godina. ali se razmisljam da promenim za neki drugi turing motor. zujalice ne volim,ali kawasaki zzr mi se svidja jer je robusan. ali nisam imao prilike da ga vozim i ne znam kakav je polozaj tela. pa ako ima neko neki savet bicu zahvalan. i naravno ko bi mi sta preporucio. pozdrav

post-37935-0-32306900-1440751462.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW R1100R BMW R1200GS

Evo i mog TDM_a sa kraćeg putovanja od

Mladenovca,Zagorja,Kranja,Bleda,Bischofshofena do Berchtesgadena u Nemačkoj malo se vozismo po Alpima

 

post-30891-0-11716300-1441271730.jpg

 

post-30891-0-61340600-1441271864.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW R1100R BMW R1200GS

Pa ja nosim stvari kohe su mi potrebne za tri cetiri dana vojnički spakovane ne vozim se pirodično na motoru i ne kampujem nikada.A tema nije slika vizača i motora vec samo motora.A sto se mene tiče slobodno ga natovari još.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW R1100R BMW R1200GS

Pa ja nosim stvari kohe su mi potrebne za tri cetiri dana vojnički spakovane ne vozim se pirodično na motoru i ne kampujem nikada.A tema nije slika vizača i motora vec samo motora.A sto se mene tiče slobodno ga natovari još.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW R1100R BMW R1200GS

Mislim da Vas nisam pozvao da komentarišete bilo šta što sam napisao.Ukoliko ste se pozvali sami i za Vas je 2200 km kratka vožnja neka bude tako.Pistoji mogućnost nepoznavanja geografije,uostalom prepuštam Vam da i dalje komentarišete u ovoj temi bez mojih daljih odgovora jer mi je TDM 900 ionako jedan od motora koji će kao i predhidni biti zamenjen boljim što kod Vas nije slučaj.Ah da da ne zaboravim naučite pravilno da pišete jer ovo je srpski jezik i slovo "š" se piše "š" a ne (sh ) ako ne znaš briši odavde ne zagadjuj nam jezik.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1516 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki Versys 1000 Grand Tourer

Nisam stekao utisak da je čovek išta loše mislio, odn. čini mi se da nije uopšte aludirao na tebe i na to koliko i kako voziš, tako da ti je reakcija, najblaže rečeno, nepotrebna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: BMW R1100R BMW R1200GS

Nisam stekao utisak da je čovek išta loše mislio, odn. čini mi se da nije uopšte aludirao na tebe i na to koliko i kako voziš, tako da ti je reakcija, najblaže rečeno, nepotrebna.

Ja sam prvi protivnik oštrih komentara i takvih gluposti ali zbog ovoga sam morao ovako da odgovorim a i nervira me njegov avatar i potpis, teroriste ne volim i takve baje koji svašta kače po forumima .A ne branim mu da slobodno piše briše i uzdiše po njihovim forumima ali sam prvenstveno čovek koji voli svoj narod i državu kakva god da je i neću da trpim da mi neko sa strane drži slovo šta i kako ja radim i treba da radim.Sledi slika dole,malo se zeznuo obrisao je komentar ali kasno em što je pravopisno nepismen em i elektronski žao mi ga je.

 

 

post-30891-0-79150200-1441284430.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Skopje, Makedonija
  • Motocikl: GPZ1100B2, TDM900A

 Izvinjavam se shto nemam nameru za sada novi motor da kupim i shto neverujem u Deda Mraza ..

.Molim te nemoj da se zamarash samnom ..ja sa tobom vishe necu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemam ja kratak fitilj...Nego brzu reakciju na vas a sranja...ol, 382 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: TDM900

Ne razumem ti komentar ..meni ne smeta shto ti vozish kraca putovanja...ok samo tako i nastavi..i to je lepo

Meni smeta licno kao SRBINU tvoj avatar ...sta je tu poenta sa bombama ...ovo je bajkerski forum a ne teroristicki ...i ako neko sad ima komentar ...kao ono ima svako pravo da kaci sta hoce ...moj je odgovor ...E pa nema pokenjam se u takve demokratske mozgove ... nece svako pisati po nasem forumu i kaciti avatare iritirajuce prirode i provokatorske a mi to gledati . Ja sam od SRCA bajker i time se dicim ...

PANCO,Kraljevo

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemam ja kratak fitilj...Nego brzu reakciju na vas a sranja...ol, 382 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: TDM900

Ne razumem ti komentar ..meni ne smeta shto ti vozish kraca putovanja...ok samo tako i nastavi..i to j

 

 

Ako admini misle da sam nesto rekao ruzno braneci i postujuci nas obraz neka izbrisu moj odgovor ..OK je...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Banja Luka, BiH
  • Motocikl: BMW 1600 GTL, Vespa PX 200

TDM_01.jpg

 

Čisto da se pohvalim... već je duže kod mene, mažen i pažen..... inače 3VD je iz 1993, uvezen iz CH od prvog vlasnika, od tada je kod mene, ove godne je obišao Crnu Goru, Hrvatsku, BiH, Srbiju, Mađarsku.... planirana i Rumunija ali nije se stiglo, ali nije još gotovo.... vuče uvijek dvoje i tri kofera... do sada služio perfektno....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Pozdrav zemljak... 
Odličan motor, vidi se da je bio u državi gdje se vozila dobro održavaju a vidi se i da je odatle otišao u dobre ruke...

Sjedište izgleda odlično... svaka čast i nastavi da ga voziš i čuvaš... 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemam ja kratak fitilj...Nego brzu reakciju na vas a sranja...ol, 382 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: TDM900

Nema TDM da ne valja samo ako se normalno vozi i odrzava ... Nisam pristrasan ...to je realno .

.imao sam 3vd a sad TDM900 i save je to vrh ...Napred Yamaha sa novim TDM...om ali sa kardanom i to bi bilo top ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja