Jump to content

Moto Zajednica

TDM ...aj svako nek okaci sliku svog TDM-a :)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 111 postova
  • Motocikl: yamaha fzs 1000,yamaha mbk 125

Evi i moje nove ljubimce! :moto3: mislim, nove u garazi. Ima punih 16 leta, u naj boljim godinama! :lol: Prva slika je kad sam je uzeo, na drugoj je zamenjen auspuh i stavljen ADA RACE majstor Roberta i sa starim, originalnim sedlom, i na trecoj posle Bobanove intervencije na istom. Jedva cekam da malo otopli. :(

 

A vizir je bio na njemu ili si ga ti zamenio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Evi i moje nove ljubimce! :moto3: mislim, nove u garazi. Ima punih 16 leta, u naj boljim godinama! :lol: Prva slika je kad sam je uzeo, na drugoj je zamenjen auspuh i stavljen ADA RACE majstor Roberta i sa starim, originalnim sedlom, i na trecoj posle Bobanove intervencije na istom. Jedva cekam da malo otopli. :(

 

A vizir je bio na njemu ili si ga ti zamenio

 

Bio je na TDM kad sam ga kupio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ma znao sam da mogu da racunam na tebe, ti si ljudina koja hoce da pomogne, ali ovaj put nije bilo potrebno zaista.

Mislio sam na tebe jer posle 5 italijana kupujem japanca. I to ne bilo kakvog nego TDM kog i ti vozis i koga si hvalio. A u jednoj nasov prici rekao sam ti da cu se drzati evropljanina. Ocigledno se ne secas. Eto, ugrizao sam se za jezik ;)

Jbg, malo sam izlapeo, pa sporo pamtim, ali zato brzo zaboravljam :lol:

Inace, mislim da nisi bolje mogao da uradis !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Prolazilo je kroz nasu garazu i dvoriste sve i svasta, ali nekako sve pored njega i nekako samo on ostane na svom mestu.

Istina, imali smo pre par godina jednu manju krizu... Navalio sam, ocigledno u trenutku ne tako zdrave svesti, da ga prodam, ali na svu srecu dugogodisnja devojka nije dozvolila. I vozali smo se mi i hornetom 900, i fazerom 1000, i dugo sa dva z1000, ali sve je njoj osim TDM-a bilo neudobno, bucno, napucano ili ruzno, a kada je covek u ozbiljnoj vezi, mora zensko da poslusa... Uglavnom, nekih godinu-dve kasnije - promenio sam devojku, a TDM je i dalje tu! ;)

post-20576-0-50417600-1399244604_thumb.jpg

post-20576-0-93474900-1399244649_thumb.jpg

post-20576-0-23811100-1399244673_thumb.jpg

post-20576-0-74074400-1399244706_thumb.jpg

post-20576-0-16871500-1399244725_thumb.jpg

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Nemam ja kratak fitilj...Nego brzu reakciju na vas a sranja...ol, 382 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: TDM900

i jedna od večeras... sa trakicama... i podmlatkom :)

Bravo i moja cera obozava nas motor 1aha.gif

 

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: Veternik Novi Sad
  • Motocikl: MZ es150 Yamaha tdm 850

poz ekipi vrnuh se sa mora cg sa mojim TDMom cim stignem kacim slike p.s. 1400km bez problema sve me vise odusevljava ovaj motor zena ja i brdo stvari na njemu nije osetio poz citamo se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

@Best:

dodaj nosac PMR stanice i eventualno Joskin gadzet. Ja ovo prvo imam (dobijes free-of-charge nacrt i pomoc oko izrade), a ovo drugo cu staviti verovatno na prolece najkasnije. :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

@Best:

dodaj nosac PMR stanice i eventualno Joskin gadzet. Ja ovo prvo imam (dobijes free-of-charge nacrt i pomoc oko izrade), a ovo drugo cu staviti verovatno na prolece najkasnije. :zdravo:

Mozda, u nekoj daljoj buducnosti. Za sad mi se svidja bas ovakav. :neznam: A necu ni onu ralicu. Nije ovo poljoprivredna masina. :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Vrnjačka Banja-Beograd
  • Motocikl: TDM 850

Od ove sezone sam se uclanio u "klub" :)

 

Malo kasnim sa objavom, ali nikako da dodjem do kompa da objavim slike.

 

U principu sam veoma zadovaoljan motorom, nisam imao neka ulaganja, jedini problem je sa viljuskom, ali nista strasno, s obzirom da sam napravio vec skoro 3000km i ne smeta mi toliko, ali cu verovatno na zimu i to resiti. Motor vuce odlicno, moj ima laserove topove pa je i zvuk odlican, skinut je srednji lonac tako da je i klirens malo veci, tako da mu ivicnjaci i blagi off ne prave problem. Imam wingrack2 i 3 Givi kofera, tako da stvari staje koliko i u karavan :) kazem, generalno dobar motor, izgleda da cu ostati u ovoj klasi putnih motora, mozda sledeci bude 900, ali lagano, sad samo da je lepo vreme i da se ima vremena za jos koju voznju...

Ovo novembarsko leto je smorilo i posao pa ne stizem bas da se mnogo vozim, ali evo par slika kad sam ga uzeo i sa ture Bosna i CG ;)

post-3090-0-21577300-1407925367_thumb.jpg

post-3090-0-92897300-1407925384_thumb.jpg

post-3090-0-87595200-1407925650_thumb.jpg

post-3090-0-31059000-1407925662_thumb.jpg

post-3090-0-03935400-1407925674_thumb.jpg

post-3090-0-42805700-1407925683_thumb.jpg

post-3090-0-20856000-1407925705_thumb.jpg

post-3090-0-32611200-1407925715_thumb.jpg

post-3090-0-59359400-1407925722_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto merkat °°, 4791 postova
  • Lokacija: Šid
  • Motocikl: Yamaha TDM 3VD

Od ove sezone sam se uclanio u "klub" :)

 

Malo kasnim sa objavom, ali nikako da dodjem do kompa da objavim slike.

 

U principu sam veoma zadovaoljan motorom, nisam imao neka ulaganja, jedini problem je sa viljuskom, ali nista strasno, s obzirom da sam napravio vec skoro 3000km i ne smeta mi toliko, ali cu verovatno na zimu i to resiti. Motor vuce odlicno, moj ima laserove topove pa je i zvuk odlican, skinut je srednji lonac tako da je i klirens malo veci, tako da mu ivicnjaci i blagi off ne prave problem. Imam wingrack2 i 3 Givi kofera, tako da stvari staje koliko i u karavan :) kazem, generalno dobar motor, izgleda da cu ostati u ovoj klasi putnih motora, mozda sledeci bude 900, ali lagano, sad samo da je lepo vreme i da se ima vremena za jos koju voznju...

Ovo novembarsko leto je smorilo i posao pa ne stizem bas da se mnogo vozim, ali evo par slika kad sam ga uzeo i sa ture Bosna i CG ;)

 

Masina je 0takoje.gif0takoje.gif0takoje.gif! Jedan savet u vezi zadnje gume-stavi fabricku dimenziju (150-70/17) dobijas bolju ciklistiku,provereno,a narocito sto enduro guma duze traje.

Ja vozim na Metzeler Tourance i 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

CAM00658.jpg

 

CAM00659.jpg

 

CAM00660.jpg

 

CAM00661.jpg

 

Na prve tri slike je zabelezen jedan od najradosnijih dana u mom zivotu u poslednjih doooosta godina. Moja supruga :ljubav: je konacno posle tri godine pristala da se vozi na motoru, pa smo posle ovih slika napravili krug:

C. Krst - V. Ilica - Ustanicka -Kalenic pijaca - Bulevar - Usce, popili tamo kafu i kiselu i zbrisali bulevarom kuci pre narogusenih oblaka

 

:jee1: :jee1: :jee1: :jee1: :jee1: :jee1: :jee1: :jee1: :jee1: :jee1:

Sve se ovo desilo pre neke 2 nedelje, ali nisam stigao da uzmem slike od sina kao dokaz :zvizduk: Dakle, nema trenutno radosnijeg coveka od mene, ni ovi trombovi u nozi ne mogu mnogo da mi pokvare raspolozenje ! Sad cekam da prezdravim i prodju vrucine, pa cemo polako prvo po lokalu, dok se malo ne uvoza i opusti. Unapred se izvinjavam sto cemo na buducim voznjama da budemo medju najsporijima ;):lol:

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja