Jump to content

Moto Zajednica

Dilema izmedju sprint maxx i kinroad xt50q

Recommended Posts

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd-Mirijevo

kao sto naslov glasi imam veliku dilemu izmedju ova dva skutera....Odlucio sam da kupim xt50q kad ugledam sprinta pridjem vlasniku i raspitam se i prica sa njim mi je promenila misljenje....ali i dalje se dvoumim...pa mi trebaju saveti sta je bolje uzeti.....svacija pomoc ce mi dobro doci,jer se ne razumem bas u kineze....unapred hvala svima.. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Uzmi Maxxa, provereno je dobar! Ja sam imao Maxa (sa jedno x  :)) i proizvodjac je isti. Kod mene se je odlicno pokazao, mozda cak i naj bolje od cetvorotaktnih skutera na trzistu. Neces se pokajati sigurno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

+1 za Maxx-a,mozda cak i obicnog Max-a(jedno x) posto mi se cini da su vlasnici bili zadovoljniji starim modelom.

Sprint ima daleko rasprostranjeniju servisnu mrezu i cini mi se da je ozbiljniji(joj sto ovo smesno zvuci) od uvoznika Kinroada koji je sto se tice skutera veoma redak po broju, a koliko se secam ni servis ti nije blizu (cini mi se da je bila Pazova u pitanju). Potrazi malo po netu, pisali su vlasnici Maxx-a utiske na par drugih foruma dok stvarno nisam jos uvek naleteo na nekog ko ima Kinroad-ov skuter.

Jos jedan savet,nemoj da se zaleces da kupujes skuter samo na osnovu estetike,par ljudi sa foruma se zestoklo opeklo takvom kupovinom,vec bolje potrazi neki od proverenijih modela. Takodje izbegavaj teske skutere od 50ccm,jeste da lepse izgleda i da je udobniji kad je pravljen na fazon maxi skutera, ali taj maleni motorcic od nejakih 50ccm itekako oseca svaku dodatnu tezinu pogotovo na velikim uzbrdicama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Beograd

Mozda gresim ali ovaj Kinroad xt50q nije skuter, to je motorce od 50 ccm sa brzinama, a sprint maxx je skuter. Tako da je bitno da se ti odlucis koji tip motora zelis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Da, kinroad nije skuter ali je previse mali i smesan. Za razliku od njega Maxx je dasta glomazniji, lepsi i sto je po meni dosta vazno za gradsku voznju, nema brzine. Menjanje brzina po gradu ume da bude zamorno a ova 50ica nema bas duge brzine sto znaci da ce morati cesto da menja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Kada se na skuteru skine blokada, mnogo ce bolje da ubrzava i da postize vecu maksimalnu brzinu, a sama voznja je mnogo jednostavnija za gradske uslove i mnogo je lakse ispratiti saobracaj.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja