Jump to content

Moto Zajednica

Staze u Madžaristanu, biju ko neće!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

Stara tema - nova sezona ;)

 

I ja sam na voj slici gore sa Euroringa a ono što me sada zanima je utisak ljudi koji su bili na Panoniaringu.

 

Na euroringu smo se super proveli ali bih ove godine da probam Panonia ring jer mi deluje ozbiljnije.

 

Ono što me zanima koliko je brža staza od Euroringa, da li zna da bude gužva i da li je moguće vozizi u tekstilnom moto odelu sa svim protektorima?

 

Na Euroringu je to dozvoljeno a na Hungaroringu nije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Staza je mnogo brža, mislim da ne može da se vozi u textilnom odelu, sem ako nemaju neki slot za ulične vozače, kao neka pokazna vežba ali mislim da ti je put do tamo besmislien za takvu akciju. BTW staza je brža i od Hungaroringa. To je oko 2 i po sata kolima od budimpešte tj 4 i po. Ozbiljna je operacija u pitanju. Moraš da kreneš dan ranije i posle celog dana na stazi da kreneš nazad ili da spavaš još jednom u Sarvaru ili negde usput.

 

I meni je odavde drkanje, morao bi da idem dan ranije, zato i ne idem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

Gledao bih da to uklopim u neku turu od 4-5 dana tako da mi razdaljina nije toliki problem. Kožni kombinezon je u planu tako da i to možda neće biti problem.

 

Ono što me je najviše zanimalo su karakteristike staze?

Na Euroringu smo se extra proveli i osetili taj adrenalin staze :moto3: ali sam se malo i borio sa veličinom mog motora. Znam da će tako biti na svakoj stazi ali je verovatno na nekim stazama to manje izraženo?

 

Koliko para je sad Hungaroring?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Gledao bih da to uklopim u neku turu od 4-5 dana tako da mi razdaljina nije toliki problem. Kožni kombinezon je u planu tako da i to možda neće biti problem.

 

Ono što me je najviše zanimalo su karakteristike staze?

Na Euroringu smo se extra proveli i osetili taj adrenalin staze :moto3: ali sam se malo i borio sa veličinom mog motora. Znam da će tako biti na svakoj stazi ali je verovatno na nekim stazama to manje izraženo?

 

Koliko para je sad Hungaroring?

Pravljena je za motore prvenstveno. Prava pravcijata. Trkači iz Budimpešte i Mađarske generalno, više vole Pann. jer je brži t.j. nema onoliko sporih krivina kao Hungaroring. Hungaoroing je 26000Ft ceo dan a to ti je u zavisnosti od histeričnog kursa između 80 i 100 Evra. Trenutno je 90. Može i pola dana za pola love.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Gledao bih da to uklopim u neku turu od 4-5 dana tako da mi razdaljina nije toliki problem. Kožni kombinezon je u planu tako da i to možda neće biti problem.

 

Ono što me je najviše zanimalo su karakteristike staze?

Na Euroringu smo se extra proveli i osetili taj adrenalin staze :moto3: ali sam se malo i borio sa veličinom mog motora.

 

Sad preko zime mozes naci pristojan kombinezon za cca 200e.

 

Jos 200e ulozis u ogibljenje i kocnice (remont prednje viljuske i zamena zadnjeg amorta za neki od GSX-Ra; nove kocione plocice, novo ulje i teflonska creva) i da vidis radosti.

Znam da nije malo para ali osetices DRASTICNU razliku u ponasanju motora, GSXF je fabricki mnogo gnjecav a i kocnice nisu bas na nivou.

Znajuci kako ti to peglas, ova unapredjenja bi ti dobro dosla. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 700 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: zx6r

 

Znajuci kako ti to peglas, ova unapredjenja bi ti dobro dosla. :)

 

Pozdrav druže i hvala na komplimentu. :-D

 

 

Jesenas sam se baš nešto otkačio (pozitivno) kada je motor u pitanju i sad ne mogu da dočekam proleće, tako da neka staza mora da padne.

 

@to crank: hvala na informacijama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 465 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx r 600 k8

Pozdrav drugari. Jos je rano za neku stazu, ali sam se ja danas (odnosno juce) prvi put provozao ove godine. Pratim sta pisete ovde i mogu vam reci da cu i ja ove godine ici bar par puta u madjarsku. Na koju stazu, jos nisam siguran. Iz ovoga sto ste napisali verovatno Hungaro ring i jedna od ove druge dve staze. Veliki pozdrav svima.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

Pozdrav drugari. Jos je rano za neku stazu, ali sam se ja danas (odnosno juce) prvi put provozao ove godine. Pratim sta pisete ovde i mogu vam reci da cu i ja ove godine ici bar par puta u madjarsku. Na koju stazu, jos nisam siguran. Iz ovoga sto ste napisali verovatno Hungaro ring i jedna od ove druge dve staze. Veliki pozdrav svima.

 

obavezno zovi ako imas neki plan ali otvaranje prvo na grobnik

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 465 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx r 600 k8

Gde su braca? Veliki pozdrav i za tebe Alex i za Djoleta. Kako ste perziveli ovu zimu? Moze i Grobnik, naravno. Tamo nisam jos bio, a i tamo bi svaki bajker koji voli stazu morao otici. Jer vec imate neki plan? Okvirni datum?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

Gde su braca? Veliki pozdrav i za tebe Alex i za Djoleta. Kako ste perziveli ovu zimu? Moze i Grobnik, naravno. Tamo nisam jos bio, a i tamo bi svaki bajker koji voli stazu morao otici. Jer vec imate neki plan? Okvirni datum?

 

moze ,cekam samo gume da stignu,kad ugreje za cas ce mo se mi dogovoriti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 465 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx r 600 k8

Krenuo bi danas do madjarske. Euroring je otvoren danas, sutra i prekosutra. Isao bi da se malo vozam. Ima li jos neko da je planirao da ide ili da je vec tamo? Ako je jos neko zainteresovan, neka se javi. Drustvo uvek dobro dodje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ne treba rezervacija ali ce sutra da bude pakao. mesan dan sa automobilima, praznik... Bolje prekosutra dodji. Mnogo bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ne treba rezervacija ali ce sutra da bude pakao. mesan dan sa automobilima, praznik... Bolje prekosutra dodji. Mnogo bolje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Super. hajde onda neka bude sreda u 9h na stazi. ja sam vec u nekom mestu na oko 40 km od staze. jel odgovara?

 

Dogovoreno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 465 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx r 600 k8

Nemas pojma koliko si me obradovao. 1moto3.gif Vec sam se video tamo kako samujem ceo dan. Madjarski ne govorim a i engleski mi stuca, mada i madjari slabo pricaju engleski. Super! Super! Bas super! Vidimo se onda prekosutra.0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12716 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

To crank

Stoji li dogovor za sutra? Ja bio i danas. Nisam odoleo.

Naravno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja