Jump to content

Moto Zajednica

a kako bi bilo da...

Recommended Posts

  • Drug Član, 38 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawa ER-6n

...pokrenemo takmičenje u obradi fotografije, gde bi bilo dozvoljeno sve ono što u takmičenju za najbolju fotografiju nije dozvoljeno? ista pravila, samo daš mašti na volju, pa moduj kol'ko 'oćeš  :)

 

recimo, pobednik zada fotku koju svi 'opravljaju'. inače sam veliki fan PS-a, a na prikazanim radovima bi se što-šta naučilo, i sigurno koristilo svima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

...pokrenemo takmičenje u obradi fotografije, gde bi bilo dozvoljeno sve ono što u takmičenju za najbolju fotografiju nije dozvoljeno? ista pravila, samo daš mašti na volju, pa moduj kol'ko 'oćeš  :)

 

recimo, pobednik zada fotku koju svi 'opravljaju'. inače sam veliki fan PS-a, a na prikazanim radovima bi se što-šta naučilo, i sigurno koristilo svima.

 

Organizuj. 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug Član, 38 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawa ER-6n

ih, sad mi srce 'vol'ko! baš mi drago što ima zainteresovanih.

 

za početak, pošto je ovo ipak bajkerski forum, da otvorimo sezonu sa moto fotografijom.

 

pravila? nema pravila. radi šta o'š. jedino bi trebalo da se rezultat vrti oko predmeta u fokusu.

 

još jedna stvar. predlažem da zadata fotka bude u što boljem kvalitetu, a gotovi radovi u najmanjoj rezoluciji od 1280x1024 px, siguran sam da će dosta njih zaslužiti mesto na desktopu kao wallpaper...

 

dakle da sumiram: radove šaljite do 1.6. tekuće godine, u minimalnoj rezoluciji 1280x1024 px., na moj mail bogi_1@yahoo.com. radove ću ja da smanjim na rez prihvatljivu za prikazivanje i glasanje, a full rez ću da zipujem i prikačim za download.

 

al' sam smorio...  :D

post-1332-12879075731452_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja