Jump to content

Moto Zajednica

Gde Dunav ljubi nebo: kroz Rumuniju i Srbiju

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 695 postova

zanimljiv putopis, nije loše podsećanje na destinacije koje znam u rupu :)

 

samo moram priznati da sam razočaran,

 

na deonici smo se našli, u isto vreme, obojica ste prošli sa suvozačicama pored mene i suvozačice i bilo vam je deško da otpozdravite ...

 

ni ablend, ni sirena, ni jedna od barem 4 moguće ruke za mahanje ...

 

... ružno ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Ako si zaista video nas - izvinjavam se.

 

Moguce da je bio nezgodan trenutak, ili te prosto nismo videli (sve vreme imali smo komunikaciju vozac-suvozac, a to malo oduzima paznju dok komentarises krajolik).

 

Bilo kako bilo, ko me zna, zna i da po pravilu pozdravljam i vracam pozdrav. Pogotovo za uzvracanje pozdrava, tj. ne secam se da sam ikada bio u situaciji da ne uzvratim pozdrav. Zaista.

 

Lose namere nije bilo, a evo ovako javno - ako se zaista radilo o nama (a valjda jeste, jer nas vidis na fotkama) - ja ti se jos jednom izvinjavam...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

zanimljiv putopis, nije loše podsećanje na destinacije koje znam u rupu :)

 

samo moram priznati da sam razočaran,

 

na deonici smo se našli, u isto vreme, obojica ste prošli sa suvozačicama pored mene i suvozačice i bilo vam je deško da otpozdravite ...

 

ni ablend, ni sirena, ni jedna od barem 4 moguće ruke za mahanje ...

 

... ružno ...

 

G. Benjamine,

izvinjavamo se ako smo tako prosli. ;)

Uglavnom smo se javljali kolegama usput, ali ih je toliko bilo (i sa rumunske i sa nase strane) da smo sigurno neke ispustili.... ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Hotel Aquastar Danube (Kladovo) ****

 

Evo me u njemu, super je, samo što je cena sada 8000 za dve osobe. Pica je najbolja u piceriji Elite, kažu meštani (Kladova), a ja potvrđujem ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

Neznam samo kako mi je do sad promakao ovakav putopis,ali zato zima nam je dala ako nista drugo onda vremena da se sve ovo procita,sjajno,prelepo,sve pohvale od mene :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Čitam sada ovaj putopis, isplivao iz prošlosti ;), i mislim se, možda nije loše dati i epilog:

(uputsvo: dok čitate, u glavi pevušite temu iz čuvenog serijala "Grlom u jagode" :lol:)

 

Elem, dve godine kasnije Petar i Ivana su venčani (možda je i ovo putovanje bar mrvicu doprinelo toj odluci :takoje:), Stromić sa fotografija je sada u vlasništvu takođe BrmBrm-a, ja sam promenio motor i oboje smo prešli još puno lepih kilometara...

 

Cena benzina (110 din/l) sada nam deluje kao dobar san, a nervirali smo se onoliko... Kochu, od kada me je uhvatio na onoj PMR radio frekvenciji, više nikada nisam otresao :nanana: i čujem ga sada češće nego rođenu ženu :lol:.

 

PS: Severin, u kome sam nakon ovog putopisa bio više puta, ipak ima delova sa gradskom rasvetom!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

... Kochu, od kada me je uhvatio na onoj PMR radio frekvenciji, više nikada nisam otresao :nanana: i čujem ga sada češće nego rođenu ženu :lol:.

 

 

Orao javi se...zove Soko! Orao javi se...zove Soko!

 

To ti je zato da me se ne setiš samo za Dan bezbednosti :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Sjajan putopis,prosle godine sam i ja sa ekipom iz Slovenije prosao tim putem na putovanju po Rumuniji i Bugarskoj,ima negde i taj putopis.

Meni je samo zao sto na te dalje ture idem sam(mislim bez supruge)i memam bas mnogo slika jer ne mogu u koloni stalno da stajem da slikam.

Tako sam se u Toskani izgubio od ekipe kada sam stao da slikam plantaze vinograda,nisam ocekivao da cu naici na ukrstanje puteva a navigacija mi ostala u bazi.

Srecom Dzoni je primetio da me nema i vratio se.

Djerdap i djerdapska klisura je prelepa kada se gleda sa Rumunske strane.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja