Jump to content

Moto Zajednica

Trece okupljanje MZ Sveta,Kisac 22.23 Maj 2010

Recommended Posts

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Ja cu verovatno u petak da se dokotrljam do tamo,hocu nesto i da vidim usput,ovako ako krenem u subotu ima samo da vozim do Kisaca,nemam vremena da svratim nigde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ,, 1032 postova

Eto jos uvek mi nisu odobrili pristup madjarskom MZ forumu, ali me je kontaktirao Jozef (TZrider). Rekao je da on sigurno dolazi i mozda jos jedan. Razmislja da dodje u petak i trazio je detaljniji program skupa. Napisao sam mu da je glavno desavanje popodnevno pecenje prasica u subotu.  ;D

 

Napisite sta da mu sve prenesem, odnosno neki "program" desavanja. Covek je iz Budimpeste i racuna dobrih 5 sati puta, pa ga zanima da li da krene u petak ili u subotu ujutru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Beli Manastir

ha cuj ovo nije klasican susret pa ni nema klasicnogprograma. a tom tz rideru napisi da dodje u petak ako se misli odmorit malo. jer ako dodje u subotu ujutro bit ce umoran od voznje + cijeli dan skupa do kasno u noc. malo spavanja pa opet druzenje i spremanje u nedjelju i na motor i opet 5 sati voznje.

 

tako je bar meni na vecini susreta po hr. i uvijek sam neki umoran i neispavan a s obzirom da on ima dobar komad puta onda bolje da dodje u petak i posteno odmori prvu noc

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Prijatelji ko hoce moze doci i u petak  nema problema  za spavanje postavicemo par satora a ako bude kise il neko s...e od gore spavace kod mene .u kisacu pa valjda sam neki domacin.pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ,, 1032 postova

Znam ja da nije klasican skup, ali pozeljno je napisati nesto okvirno da bi znali ljudi sta da ocekuju. Nista, prenecu mu da dodje u petak. Izgleda da ce biti sveta vec u petak uvece tamo.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Okupljanje je u Subotu od 10.00 pa nadalje. Razlaz je u nedelju oko podne. Kome odgovara da dođe u Petak još bolje, Lisac, Floyd i Janko su na lokalitetu pa sigurno neće biti dosadno jer će se vršiti pripreme oko postavljanja šatora. U Petak popodne/uveče treba da padne prvi roštilj da večeraju svi koji su došli sa puta.

 

Plana nema, okupljamo se da bi razgovarali i družili se. Razmenjujemo iskustva sa motorima, odžavanjem, delovima i konsultujemo se oko daljeg unapređenja svakog od motora.

 

Dogovaramo se oko razvoja MZ Svet-a na BJB-u. Ovaj put dogovaraćemo se oko izrade sajta sa koga bi se direktno ulazilo u MZ Svet. Sajt treba da ima informacije, deo za prijatelje i tekstove pa treba da utvrdimo kako ćemo.

 

Svi su razgovori u slobodnoj formi, nema sastančenja.

 

U Subotu pored pečenja prasića formiraću komisiju za izbor NAJ motora. Nagrade nemamo jer i o tome treba da se dogovaramo pa praseća glava simbolično treba da usreći pobednika.

 

Kako mi nije neko vreme za kupanje, od slobodnih sadržaja ako su uopšte potrebni, ostaje paintball o kome ćemo se dogovoriti na licu mesta.

 

Ja u Petak nemogu da dođem. Svakak je odleteo u Norvešku, ovde su mi njegove stvari i motor pa ću ga sačekati da se vrati. Ako sam neizostavno potreban za bilo šta, doći ću u petak ali moram da se vratim da bih ga sačekao na aerodromu mada mi se iskreno to ne radi jer ne vidim potrebu, u Kisaču je sve spremno.

 

Iz Beograda za Kisač se kreće u 9.00. Do tada treba da se okupimo svi koji smo iz Beograda i bliže okoline. Tačna lokacija i spisak utvrdiće se u temi ''dogovori, planovi, predlozi...''

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ,, 1032 postova

Napisao sam jedan poduzi post na madjarski MZ forum. Preneo sam im sve ove informacije. Koliko sam primetio oni su online uglavnom uvece, pa zato pre veceri ne verujem da cemo dobiti odgovor. Poslacu im kartu i GPS kordinate.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

Ja cu verovatno u petak da se dokotrljam do tamo,hocu nesto i da vidim usput,ovako ako krenem u subotu ima samo da vozim do Kisaca,nemam vremena da svratim nigde.

 

Daj odokativno vreme i plan puta pa da vidim kako se uklapam posto smo ti i ja otprilike jedini  sto bi rekli od iznutra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Nema nista planirano tvrdo,sledece nedelje koristim preostali odmor od prosle godine,pa na put mogu kad hocu.Ali planirao sam u petak ujutru pa polako i svratim gde god mi se svidi.Ne znam da li cu ici na Smederevo ili Mladenovac,jedan od ta dva puta verovatno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

za petak popodne planiramo  floid  lisac i ja da podignemo par satora pa ko dodje nema da brine cekamo vas u petak  ja cu doci lil nako od  u susret da se ne luta puno pozdrav i sretan put janko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 381 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Suzuki GS500E

Dolazim i ja!

Posao završavam oko 17.00 tako da ću morati veći deo puta da vozim noću.Verovatno ću krenuti oko ponoći jer planiram da idem preko Paraćina i Jagodine starim putem do Smedereva a odatle Kovin,Pančevo,Kovačica,Perlez,Titel,Novi Sad i Kisač !300 i kusur kilometara u jednom pravcu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4129 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Dolazim i ja!

Posao završavam oko 17.00 tako da ću morati veći deo puta da vozim noću.Verovatno ću krenuti oko ponoći jer planiram da idem preko Paraćina i Jagodine starim putem do Smedereva a odatle Kovin,Pančevo,Kovačica,Perlez,Titel,Novi Sad i Kisač !300 i kusur kilometara u jednom pravcu.

Au... meni preko Sabca 230 km u jednom pravcu..  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

svaka vam cast vi sto cete proci 300 i kusur km imate sve duplo kad se nadjemo samo da ovo sra... od gore ne pada meni je krivo jer ja imam3...tri km do mesta okupljanja veliki pozdrav janko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Da li neko moze da da blize instrukcije za dolazak na odrediste.

 

1. Kuda kroz N.Sad, na koju stranu da se krene ili jos bolje, koji putokaz da se sledi.

2.Kako se zove mesto gde je okupljanje. Jeste to Kisac ali, koliko se ja razumem, to je van mesta i u okolini ima nekoliko lokacija koje su pogodne za okupljanja.

 

Otprilike, da se okace informacije koje su potrebne coveku koji nikada nje bio u tom kraju da sto lakse sam moze da pronadje lokaciju.

 

U dodatne informacije je dosla koja fotografija lokaliteta.

Mislim da nije mnogo zahteva za lokalne clanove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 131 postova
  • Lokacija: Beli Manastir

pa prema mom misljenju moras samo proc kroz ns( ako ides sa desne strana dunava) a ako s lijeve onda predjes savu i lijevo ides prema bp.. i dodjes u futog i tamo skreces desno prema kisaču. to ja gledam od bg prema ns. kako bi ti iso. a ja svoj put znam napamet  tako da nece bit problema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Zveri, idemo zajedno..

Prvo guramo Vuju da upali a onda ne gasimo do Lokacije ;D

Osim u slucaju da ide samnom tih problema nece biti..

 

Evo okacice drug nam spisak, pa negde 9h SC ili tu negde..

 

A za svaki slucaj ponecu i navigaciju  ;)jer kad se malo zapijemo treba se vracati kuci.. 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Do carde se stize lako,kad se izadje iz Novog Sada,prodje se Rumenka(ne u Rumenci skrenuti desno za Kisac) i ide pravo do prve raskrsnice(3-4 km),levo je Futog a desno Kisac. Skrenete desno i nakon 50-ak metara je most,predje se i odma tu levo je put koji vodi do carde,stavicemo putokaze od raskrsnice...

 

Evo karte iz pravca Beograda,auto put i stari put

post-2078-12879075512402_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 9 postova
  • Lokacija: zero gee
Svakak je odleteo u Norvešku, ovde su mi njegove stvari i motor pa ću ga sačekati da se vrati. Ako sam neizostavno potreban za bilo šta, doći ću u petak ali moram da se vratim da bih ga sačekao na aerodromu mada mi se iskreno to ne radi jer ne vidim potrebu, u Kisaču je sve spremno.

 

Vujo, ne mogu ne prispomenuti, čuvaj mi Svakaka kao oko u glavi. Taj kad popije, za sebe ne znade. Rđav u piću. Nek ti ispriča u kakvom stanju je vozio sa poslovne večere prije par tjedana, shvatit ćeš čemu ovakva briga.

 

Pozdrav i lijepo se provedite,

 

uT3dQ_zmija1v1nu9.jpg

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

@ Floyd* uzedoh ti slicicu za tamo neki post..bas mi je legla..Pivo stoji ;)

 

Nego ljudi, sta je sa ovim zelenim tackicama? Dal je moguce toliko kishe? >:(

post-6140-12879075658121_thumb.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Svakak je odleteo u Norvešku, ovde su mi njegove stvari i motor pa ću ga sačekati da se vrati. Ako sam neizostavno potreban za bilo šta, doći ću u petak ali moram da se vratim da bih ga sačekao na aerodromu mada mi se iskreno to ne radi jer ne vidim potrebu, u Kisaču je sve spremno.

 

Vujo, ne mogu ne prispomenuti, čuvaj mi Svakaka kao oko u glavi. Taj kad popije, za sebe ne znade. Rđav u piću. Nek ti ispriča u kakvom stanju je vozio sa poslovne večere prije par tjedana, shvatit ćeš čemu ovakva briga.

 

Pozdrav i lijepo se provedite,

 

FKhmh_zmija1v1nu9.jpg

 

;)

 

Ne brini ništa u sigurnim je rukama. I dalje izbegava da popije ali ako se to i desi ne mora na motor, ima gde da spava, gladan neće biti, ma sve je na svom mestu.

 

Žao mi je što nisi sa nama, mogla si da se zezaš po Beogradu dok je on tamo.  :)

 

Rđav u piću.

 

:D :D :D

 

Ma bez brige, tako može da se uradi samo čovek koji uopšte ne pije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja