Jump to content

Moto Zajednica

XIV Bike Show Velika Plana (15.16.17. Jun)

Recommended Posts

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Mozda je pitanje malo glupo ali...

Gde je tacno Velika Plana?

 

Na 90 om kilometru od Beograda auto putem u pravcu Nisa....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: bez motora

Mozda je pitanje malo glupo ali...

Gde je tacno Velika Plana?

 

Evo drugar da ne zalutas

 

http://www.motoclub-freewheels.com/phpBB2/viewtopic.php?t=9

 

Ocekuje se mnogo motora i super zezanje,tako sedlaj konja i pravac put. Naravno kaciga na glavu i polako, tu smo, nismo se pomerali vec 100000000 godina.

 

:) Ozbiljno ljudi, bez zurbe, kad stignete,stigli ste. Nikad nije kasno, vazno je da stignete bezbedno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: bez motora

Ja cu doci u Petak uvece na skup, posto idem do Krusevca kod rodbine... Ajde ako bude jos ljudi tada, da se skupimo negde u okviru prostora gde ce skup biti.

 

Markolini, ocemo li moci da organizujemo neko mesto gde bi se BJBikersi okupili? Taman tu da podelimo nalepnice i svi se upoznamo... Ponecu neku matoru zastavu koju imamo (gusarska - crno bela).

 

 

 

Naravno da nije nikakav problem da se u satoru npr.zakaci zastava tako da ljudi mogu da se nadju.... 

 

Ja radim u petak ali nadam se da stizem pridvece dole u kamp. Sutra popodne idem da pomazem malo oko zavrsnih radova, itd... U subotu sam dole... Naravno Atomsko skloniste se nepropusta.

  Od desciplina koliko sam cuo treba da bude: skidanje kobaje, ispijanje piva, nadvlacenje konopca,obaranje ruku, bacanje gume. Za to sam cuo a kazu da ce biti jos disciplina. Potezanje nece biti ove godine. Defili se zadrzava u centru oko sat vremena, gde ce gradjani moci da pogledaju motore. Svi kafici u centru imaju lepe baste i svi su donatori skupa i tako otvoreni za sve bajkere. Sponsor je i cevabdzinica ZAR MANCE koji je u gornjem delu glavne ulice i ima odlican rostilj na cumur. Ne bih sada da nabrajam sve sponzore skupa jer ih ima dosta, a ja nemam spisak kod sebe.

 

Kamp je lepo uredjen, obezbedjeni su plasticni WC-i... Ove godine kvalitetno ozvucenje i bina. Pored Atomskog sklonista svira jos neka grupa iz Nemacke,u petak sviraju dve blues grupe, sviraju oni decaci sto ravljaljuju ACDC, i jos neki manji bendovi. Sve u svemu dobra muzika, hladno pivo, plesacice i striptizeta, dobra klopa, prodaja rostilja i pecenja.

 

Sutra nam dolazi POP da osvestamo kamp i okrenemo prase da razbijemo maler :)

 

Sve vas ocekujemo i jos jednom molimo BEZ ZURBE !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 628 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

veliki pozdrav za svu bracu bajkere koji ce doci u planu.Voleo bih da upoznam sve vas sa foruma koji dolazite.Mi kao klub,po prvi put cemo se pojaviti ovde u plani sa bojama MK ROAD KINGS Svilajnac,pa ako vidite nekog sa ovim bojama,slobodno pridjite,i pitajte ko je Darko,Gonza,to jes ja,pa da popijemo po vise hladnih jelenka,a i lako cete me prepoznati,od svih u klubu,ja jedino imam dugu kosu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Posto sam jedan od damcih u Planu bilo bi lepo da se svi forumasi jave :)

 

Ovako izgleda moj motor (Bendere jesi zapamtio?)

 

Image263.jpg

 

ako nisam pored motora (a i sta cu pored njega?) ovako izgledam ja:

 

ja.jpg

 

Nemam crnu rupu na grudima, nego sam zamaskirao majcu... a nemam zgodniju sliku... Za sve koji nisu sigurni da li sam to ja moj broj je 063/77-34-330 Milan!

U petak cu doci tek uvece na skup, idem na ispit ujutru u BG al chim se vratim eto mene!! U subotu cu biti tu verovatno ceo dan ili u gradu pa se vidimo!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Posto sam jedan od damcih u Planu bilo bi lepo da se svi forumasi jave :)

 

Ovako izgleda moj motor (Bendere jesi zapamtio?)

 

ako nisam pored motora (a i sta cu pored njega?) ovako izgledam ja:

 

Nemam crnu rupu na grudima, nego sam zamaskirao majcu... a nemam zgodniju sliku... Za sve koji nisu sigurni da li sam to ja moj broj je 063/77-34-330 Milan!

U petak cu doci tek uvece na skup, idem na ispit ujutru u BG al chim se vratim eto mene!! U subotu cu biti tu verovatno ceo dan ili u gradu pa se vidimo!!!

motor mi je malo poznat ,jesi li ga mozda kupio u Petrovcu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 628 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

Dolazimo,nego sta!

Dav8386,oladi koje Jelenche!

Jeste li uradili boje,ako jeste okaci ih na Forumu!

boje su gotove,videcete ih na skupu,a nemogu da ih ubacim,izgubio sam negde usb kabal od telefona

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 21 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Naravno druzicemo se dole u lugu i potrucemo se da obelezimo nekako deo u satoru gde ce se skupljati BJB-ovci tako da se mozemo upoznati. Naravno da se treba svratiti i do kaffe-a chin chin jer je to i nas drugar biker. A i gde se zadrzati za vreme defilea. Jer kod nas se defile zadrzava 1 sat u centru grada a i preko puta je nas drugar Chibuk koji svake godine organizuje ludnicu ispred svoje cvecare :) ....

 

 

Cibuk organizuje  pecenjare na moravi kraj bivseg splava 50 metara uzvodno ,bice pecenja,piva i najavile se neke  lepe damice da nam ulepsaju  provod  :D :D :D  8) 8) 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: bez motora

Naravno druzicemo se dole u lugu i potrucemo se da obelezimo nekako deo u satoru gde ce se skupljati BJB-ovci tako da se mozemo upoznati. Naravno da se treba svratiti i do kaffe-a chin chin jer je to i nas drugar biker. A i gde se zadrzati za vreme defilea. Jer kod nas se defile zadrzava 1 sat u centru grada a i preko puta je nas drugar Chibuk koji svake godine organizuje ludnicu ispred svoje cvecare :) ....

 

 

Cibuk organizuje  pecenjare na moravi kraj bivseg splava 50 metara uzvodno ,bice pecenja,piva i najavile se neke  lepe damice da nam ulepsaju  provod  :D :D :D  8) 8) 8)

 

To rasipanje ljudi po siroj teritoriji Velike Plane mi se i nesvidja bash mnogo. Svaka cast za Chibuka i njegovu lepo uredjenu vikendicu.

I restoran Vagonce je 100m od Chibuka, sa ribljim specijalitetima i specijalitetima sa rostilja, na obali morave a dao je i nagradu za bikere. :) videce se ko je dobitnik....

 

A da ne raklamiramo lokale po gradu. Dodjite da se druzimo, pa ako je pivo ladno moze i u svakom lokalu po tura.... :) 

 

Polako vozite i pamet u glavu.

 

Na skupu ce se oglasiti minut cutanja za naseg druga AndrejaP,velikog coveka koji je otisao od nas. Pozdrav AndrejP i nadam se da si otisao na bolje mesto...  :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Honda VT 600 Shadow Kymco People S 200i

Dolazim u  subotu.

Za raspoznavanje.:

Plava Honda Shadow 600

Na sisi baru  i desnoj strani bajka  zmaj sa avatara

Vidimo se!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 628 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

ko od vas dolazi veceras?ja cu najverovatnije krenuti veceras oko 19h,da postavim sator,i da obezbedim deo šanka ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

Bogu hvala, opravio sam Savage pa cemo se videti u Plani. Kada se krece u defile? Nije valjda mnogo rano, ne mogu da krenem iz VS pre 11 u subotu...

 

I da vas pozovemo da navrnete i kod nas u Jasenovo 29., 30.06. i 01.07.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Velika Plana
  • Motocikl: bez motora

PROGRAM SKUPA

 

PETAK 15.06.2007.

 

08.00 DOCEK GOSTIJU

          -DRUZENJE U KAMPU

          -ISPIJANJE PICA

          -...

 

20.00 SVECANO OTVARANJE SKUPA

 

21.00 ZIVA SVIRKA

          -BLUES MOBILE -KG

          -MANCHULA

          -ZEZANJE DO ZORE

 

SUBOTA 16.06.2007.

         

8.00-9.00  DOBRO JUTRO

 

9.00  DOCEK GOSTIJU

 

14.00  IGRE,TAKMICENJA,IZLOZBE,BESPLATAN OBROK

 

17.30  PRIPREMA ZA DEFILE

 

18.00  DEFILE

 

20.00 POVRATAK U KAMP

 

20.30  ZIVA SVIRKA

 

            -MRTVA PRIRODA -CACAK

            -KATANAS- NEMACKA

 

22.00  DODELA NAGRADA I PRIZNANJA

 

23.00 ATOMSKO SKLONISTE

 

24.00 STRIPTIZ

 

01.00 BAND X (AC DC TRIBUTE) - ZEMUN

 

 

NEDELJA

 

08.00 - 12.00 DOBRO JUTRO, BESPLATAN DORUCAK

 

12.00  SVECANO ZATVARANJE SKUPA

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Dosao sam oko 9, otisao u 10 sa skupa... ceo dan sam bio u BGu pa sam se umorio kao pseto i nisam mogao da ostajem duze... Videh se sa Vladamirom na kratko i sa Florom sam se sreo maltene na kapiji.. Druzicemo se sutra... Jos jedna stvar, dole u lugu nema signala za 063 mrezu, cini mi se da 064 ima jer sam cuo neki telefon da zvoni... tako da je to malo nezgodno....

Dosta je motora doslo, jos sam dosta njih i sreo kada sam odlazio usput tako da mi se cini da ce biti super skup... Bio je jedan pucac i neko je malo divljao sa nekom 2taktnom masinom, bio sam malo dalje pa nisam video koja je masina u pitanju...

Vidimo se sutra!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

moram vam reci da se  atmosvera na ulicama vec "podgreva"

Primetio sam.Milicija Planjanska postavila 2 radara na 1 kilometar u Staro Selo kada sam dolazio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja